System MAX - reaktywacja WATEK MODEROWANY

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 777
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

zicmar mów mi Homer, nie napinaj się tylko spróbuj chociaż raz odpowiedzieć na zadane pytanie.

Jak to się ma do tego co wcześniej pisałeś, czy teraz tylko na sekundowych system działa? bo taka logika płynie z twoich ostatnich wypowiedzi.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

zicmar
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, 08:34

Nieprzeczytany post autor: zicmar »

:632: :563:
Naucz się jak działają średnie a wtedy zrozumiesz zachowanie ceny

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 777
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

jeśli ktoś gra na wyższym TF np. H1 to rekwoty po 1 czy nawet 5 pips go praktycznie mało interesują i skuteczność nie musi wynosić np. 90% a jeśli ten system jest takim wspaniałym dobrodziejstwem to czemu nie grasz na H1?

Dodano po 1 minutach:

w pełni profesjonalna odpowiedz, gratuluje naprawdę wysoki poziom
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

xmmm
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 27 lis 2009, 03:52

Nieprzeczytany post autor: xmmm »

Mustafa przeczytaj jeszcze raz ostatnie 3 strony wątku zanim wyskoczysz z takimi pytaniami bo już zostało napisane czy system działa na wszystkich TF i dlaczego zicmarowi przypasowały TF sekundowe, ja nie będę tego tu powtarzał jeszcze raz. Do tej pory uważałem Cię za zdrowy powiew sceptycyzmu w tym wątku ale jak widzę że pytasz o to co zostało już powiedziane i wyjaśnione to przychodzi mi do głowy że albo masz problem z czytaniem ze zrozumieniem albo celowo przeinaczasz to co zostało napisane aby zasiać zamęt.

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

xmmm pisze: Mustafa przeczytaj jeszcze raz ostatnie 3 strony wątku zanim wyskoczysz z takimi pytaniami bo już zostało napisane czy system działa na wszystkich TF i dlaczego zicmarowi przypasowały TF sekundowe, ja nie będę tego tu powtarzał jeszcze raz
Hmm.. Ciekawe dlaczego bierzesz na siebie role zikmara? To jego szkolenia i to on powinien się wypowiadać bo jak sam pisał - tylko on posiada pełną wiedzę. Druga sprawa że wypowiadasz się jakby to był on. Ale nie wnikam.

Zikmar
Skoro system jest taki piękny i cacy, zbiera wszystkie pipsy z rynku to zrób konto testowe (wystarczy wrzucić kilka groszy i zaprezentować). Bo do tej pory kilku kolegów rozmawia między sobą, zachwala achy i ochy lecą ale żadnych konkretów.
Prosiłbym nie wkładać mi w usta słów których nie powiedziałem, nigdy nie twierdziłem że średnimi nie można zarabiać. Ba nawet jestem ich sprzymierzeńcem. Po prostu mam duże obrzydzenie do tego co się w tym wątku dzieje. Jasno widać kto jest Twoim znajomym czy współpracownikiem, a teatrzyki jakie tu dajecie niefajny obraz całego przedsięwzięcia.

Mój poprzedni post pokazał tylko że nic konkretnego nie przedstawiacie (tak liczba mnoga bo to widać jak na dłoni). Jako użytkownik forum mam prawo wypowiedzi, bo bierze na wymioty jak się czyta tą wazelinę i robicie sobie tutaj teatrzyk - szczególnie że takie rzeczy powinny być na PW. Więc się potem nie dziw reakcji. Przeszkadza Ci to że lecą cały czas dziwne pytania to zabierz się do sprawy profesjonalnie - zamiast produkować setki zbędnych zdań zacznij działać. Skoro twój system zbiera wszystkie pips, działa w każdych warunkach (nie wierze że takie coś istniej i od razu mi się lampka zapala na takie brednie) to to zaprezentuj. Proste jak drut. Tylko nie ma co zaprezentować.. I tak wiem, ponoć marzenia się najlepiej sprzedają..

Zickmar
Nie mam nic do Ciebie, życzę Ci jak najlepiej ale to co tu prezentujecie z kolegami jest ŻENUJĄCE. W sumie nie powinno mnie to interesować, ale jak się czyta takie "brednie" to wybacz ale trzeba zareagować.

Zbyszek
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

zicmar
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, 08:34

Nieprzeczytany post autor: zicmar »

Tigr, ciesze sie, że przynajmniej nie jesteś przeciwnikiem srednich, natomiast zwróć prosze uwagę na jedną rzecz, że jakoś mi tych " Kolegów " przybywa dziwnym trafem, chyba, że ich przekupiłem i dopłacam do tego interesu..., w tym momencie obrażasz mnie i tych wszystkich moich " Kolegów" sugerując jakoby jakis spisek tu był założony i przystąpili do niego np. Marchewa, Cyb, Microbi, Shadi, Astra i wielu innych, zastanów się co w tym momencie próbujesz sugerować, mnie na przykład w tym momencie bierze obrzydzenie, ale jest to kwestia gustu i podstaw kultury osobistej, więc zanim po raz kolejny zareagujesz przemyśl proszę kilka razy to co masz zamiar napisać, bo z racji tego jaką funkcje tu pełnisz raczej nie powinieneś sie zniżac do poziomu Np takiego Mustafy.
Pozdrawiam
Zbyszek
Naucz się jak działają średnie a wtedy zrozumiesz zachowanie ceny

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 777
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Zicmar czołowym aspektem twej wesołej twórczości jest merytoryczny poziom jaki prezentujesz...
Ani razu nie odpowiadałeś rzeczowo na zadawane pytania a kiedy brakowało ci argumentów kłamałeś, zatem tym wpisem kończę z tobą rozmowę.
Powodzenia!
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

xmmm
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 27 lis 2009, 03:52

Nieprzeczytany post autor: xmmm »

Druga sprawa że wypowiadasz się jakby to był on. Ale nie wnikam.
Tig3r bez takich aluzji jako mod masz możliwość sprawdzić z jakich ip pisałem i wiesz że wszystkie pochodzą z jednego rejonu polski i nie jest internet przenośny więc możesz porównać z ip zicmara, poza tym nie jestem też znajomym zicmara i nie pisałem żadnych pochwalnych postów jedynie zwróciłem uwagę że Mustafa przekręca celowo (najprawdopodobniej) to co napisał zicmar i zadaje pytania na które odpowiedz padła kilka postów wcześniej.

akrapovic
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2011, 13:57

Nieprzeczytany post autor: akrapovic »

Witam.
Nie wiem czy mam być zadowolony czy nie, przez to, że mój post wywołał kolejną kłótnię w tym temacie. Pozostaje mi się tylko cieszyć, że nikt otwarcie nie atakuje tego co zaprezentowałem - najwyraźniej liczby bronią się same ;)
System systemem ale prawda jest taka, że on sam na nikogo nie zarobi. Wierzcie mi lub nie ale długo już pracuje nad tym żeby osiągać za jego pomocą taką skuteczność ponieważ największą przeszkodę znalazłem w postaci swojego niecierpliwego charakteru. Ważne też jest opatrzenie z wykresami gdyż teraz, po połowie roku widzę, że zauważam dużo więcej niż wtedy gdy Zbyszek po raz pierwszy przedstawił mi swoją teorię.
Proponuje więc aby wszyscy, którzy atakują Zbyszka zaczęli zadawać sensowne pytania, a jestem pewien, że ktoś na nie odpowie. Pozostaje tylko żałować, że "dzięki wam" nie ma już tu z nami Cyba, który z pewnością miałby coś konkretnego do pokazania.
Szczerze mówiąc to, że tak uparcie atakujecie Zbyszka świadczy wg mnie tylko o waszym świadomym lub nie zainteresowaniu tym systemem i tak naprawdę to wy w głównej mierze reklamujecie system Max bo robicie straszny ruch w tym temacie.
Byłoby szkoda, gdyby ktoś się w końcu na kogoś wk....... i powiedział parę słów za dużo doprowadzając do zamknięcia tego wątku, co jest możliwe gdy stroną w konflikcie stają się moderatorzy.

Pozdrawiam,
MG

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

akrapovic pisze:Proponuje więc aby wszyscy, którzy atakują Zbyszka zaczęli zadawać sensowne pytania, a jestem pewien, że ktoś na nie odpowie.
To może ja zacznę - skro system jest taki dobry to poproszę jakiś test - tzn konto z żywą gotówką i 1 miesiąc grania. Z racji tego że wszyscy 'adepci' nie znają wszystkich stron mocy, najlepiej aby to był głównodowodzący.. Czy podejmie rękawice? Wątpię :)

akrapovic pisze:Szczerze mówiąc to, że tak uparcie atakujecie Zbyszka świadczy wg mnie tylko o waszym świadomym lub nie zainteresowaniu tym systemem i tak naprawdę to wy w głównej mierze reklamujecie system Max bo robicie straszny ruch w tym temacie.
Szczerze to nic nie zostało zaprezentowane - w sensie wyników, więc jest jak jest.

akrapovic pisze:Byłoby szkoda, gdyby ktoś się w końcu na kogoś wk....... i powiedział parę słów za dużo doprowadzając do zamknięcia tego wątku, co jest możliwe gdy stroną w konflikcie stają się moderatorzy.
Przepraszam jakim konflikcie? Jacy moderatorzy?
Z tego co wiem Cyb uczestniczył w eksperymencie i się wypowiedział pozytywne, ja sam nie jestem tu tylko moderatorem ale również użytkownikiem i jako taki chciałbym zobaczyć wyniki, które od X miesięcy nie pojawiły się. Teorii w świecie jest od groma a w tym biznesie liczy się wynik. Póki co ten wątek to taki sprzedawca teorii/marzeń.
Skoro brak pokazania możliwości to ktoś się boi że nie podoła, a skoro się boi to dlaczego sprzedaje? Rozumiem że myślenie jest dla niektórych problemem, bo potem pojawiają się pytania/prośby na które reakcji nie ma i co z tego wynika każdy wyciągnie sobie sam.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Zablokowany