Siłownia

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
ROA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 lis 2011, 10:51

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: ROA »

Ja tak może z innej beczki zapytam, żeby nie zakładać niepotrzebnie osobnego tematu.

Korzysta ktoś na codzień z bieżni elektrycznej? Jakieś sugestie jaką wybrać, na co patrzeć itp?
Ewentualnie jakie wrażenia z użytkowania, po jakim czasie się rozkraczy, robiąc powiedzmy ~2000km rocznie?

Ostatnio ostro zapatruję się na zakup takiego sprzętu, bo lubię biegać, ale pogoda nie zawsze dopisuje i nie bardzo mam w okolicy gdzie biegać.
Zamiast siedzieć i patrzeć na rynek, można się trochę poruszać i patrzeć na rynek :)

Awatar użytkownika
Doniek
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 12 sie 2009, 14:00

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: Doniek »

ROA lepiej w Rzeszowie wpasc na Cityfita ;) sporo bieżni, ale dla mnie maja przede wszystkim jedna wade - nie da się ustawić indywidualnego programu pod siebie.
Jeśli chcesz uniknąć krytyki nic nie mów, nic nie rób, bądź nikim...

Awatar użytkownika
ROA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 lis 2011, 10:51

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: ROA »

Doniek pisze:ROA lepiej w Rzeszowie wpasc na Cityfita ;) sporo bieżni, ale dla mnie maja przede wszystkim jedna wade - nie da się ustawić indywidualnego programu pod siebie.
Dzięki, ale nie interesują mnie siłownie czy kluby fitness.
Znalazłem już sprzęt ze względnie optymalnymi parametrami.
W nadchodzącym tygodniu przetestuję :)

laiokon
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2014, 09:59

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: laiokon »

Mnie najbardziej irytuje to, że jest coraz mniej miejsc, gdzie można chodzić bez konieczności podpisywania umów. To jakiś trend w całym kraju? Przodują w tym znane siłownie - sieciówki.

Noob
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 397
Rejestracja: 05 wrz 2007, 18:39

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: Noob »

Pewnie. Biorą przykład ze Stanów. Na siłowni o niebo lepiej zarabiać na ludziach, którzy nie przychodzą niż tych, którzy przychodzą.

Awatar użytkownika
Raikart
Gaduła
Gaduła
Posty: 178
Rejestracja: 11 lut 2011, 16:13

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: Raikart »

Jak tam ROA wybrałeś już jakiś sprzęt ? ja się zastanawiam nad taka bieżnią niby jest gwarancją 24 -mc, i jakieś bajery typu programy treningowe, zmiana konta nachylenia i co najważniejsze jest składana będę mógł ją jakoś upchnąć do mojej siłki w piwni.

http://allegro.pl/bieznia-elektryczna-a ... 13105.html

miał ktoś styczność z podobnym cenowo urządzeniem, jak sie sprawuję itp ?
Nic tak człowieka nie motywuje do nauki, jak bycie bankrutem.

Awatar użytkownika
ROA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 lis 2011, 10:51

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: ROA »

Raikart pisze:Jak tam ROA wybrałeś już jakiś sprzęt ? ja się zastanawiam nad taka bieżnią niby jest gwarancją 24 -mc, i jakieś bajery typu programy treningowe, zmiana konta nachylenia i co najważniejsze jest składana będę mógł ją jakoś upchnąć do mojej siłki w piwni.

http://allegro.pl/bieznia-elektryczna-a ... 13105.html

miał ktoś styczność z podobnym cenowo urządzeniem, jak sie sprawuję itp ?
Nabyłem bieżnie Master f-25 i jestem z niej zadowolony.
Co do tej którą pokazałeś - nie znalazłem o niej żadnych opinii ani info, więc to pewnie 'chińczyk'.
Warto się w takim wypadku dobrze zorientować o części zamienne typu: pas czy panel sterowania.
Dodatkowo dobrze wypytać o gwarancję, serwis.
Z jakością to loteria, może służyc wiele lat, a może rozkraczyć się po drugim uruchomieniu..

Awatar użytkownika
Raikart
Gaduła
Gaduła
Posty: 178
Rejestracja: 11 lut 2011, 16:13

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: Raikart »

Dzięki za wskazówki. Fajna sprawa ten Master, szkody tylko że nie na mój budżet.

Widzę że są i też trochę tańsze te Mastersy i spora gwarancja 5 lat.

Kupiłeś przez neta czy w normalnym sklepie ?
Nic tak człowieka nie motywuje do nauki, jak bycie bankrutem.

Awatar użytkownika
ROA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 lis 2011, 10:51

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: ROA »

Przez neta - oszczędność jakichś 5 stówek ;) Trochę w ciemno kupiłem, bo nie testowałem na żywo właśnie tego modelu, wyczytałem tylko, że to solidny model do domowego użytku.
Biegam na niej ok. 1,5h dziennie.
Model F-15 różni się chyba tylko mocą silnika i prędkością max.
Model F-10 nie ma już elektrycznego ustawienia kąta nachylenia i słabszy silnik.

VanHalen
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 03 lut 2015, 12:26

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: VanHalen »

Miał ktoś z Was kiedyś problem z progresem klatki? u mnie wszystko idzie do przodu, ale przedramiona i klatka, to po prostu tragedia.....

ODPOWIEDZ