Reload by thefear

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
thefear
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 555
Rejestracja: 24 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: thefear »

Damian_GTK pisze:Jestem w podobnej pozycji, tyle że wszedłem 12 pipsów niżej na przebicie w dół min spadającej gwiazdy na H4.
oby cena zaszła jak najdalej 8)

p.s. Powodzenia w realu :)
Witaj, Wydaje mi się że daleko ona nie zajdzie, ale kto wie. Osobiście liczą na delikatną korektę piątkowego wzrostu, a potem jeszcze troche na północ.
Sytuacja w tym tygodniu będzie ciekawa. Będą stopy procentowe w czwartek z prognozą podniesienia o 0,25 % a jesteśmy w ciekawym miejscu :D Pozdrawiam.
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże" Pearl Buck.

Awatar użytkownika
Damian_GTK
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 430
Rejestracja: 05 wrz 2010, 22:09

Nieprzeczytany post autor: Damian_GTK »

Ta H1 która powstała o 12.00 wygląda niezbyt dobrze dla naszych transakcji. Mam jeszcze nadzieję że nie poruszy ona ceny zbyt mocno w górę. Jeśli będzie jakiś silny ruch, chyba trzeba będzie ciąć straty (w moim przypadku). Ty jesteś zabezpieczony na BE, to nogi na stół i nie masz się czego obawiać :)

p.s. z tego co widzę, cena na H1 odbiła się od Fibo 38.2% oraz od średniej MA50,
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2011, 12:13 przez Damian_GTK, łącznie zmieniany 1 raz.
TRZYMAJ SIĘ PLANU ! ! !
------------------------------------
PRICE ACTION zapraszam na STRONĘ, www poniżej

Awatar użytkownika
thefear
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 555
Rejestracja: 24 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: thefear »

Damian_GTK pisze:Ty jesteś zabezpieczony na BE, to nogi na stół i nie masz się czego obawiać Smile
Tak też uczyniłem :) Pozdrawiam


Kolejne BE 0. Dzisiaj chyba już nic mądrego nie wymyśle :)
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże" Pearl Buck.

Awatar użytkownika
thefear
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 555
Rejestracja: 24 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: thefear »

L-ka

1.4221
SL 25
TP 70
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże" Pearl Buck.

Awatar użytkownika
thefear
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 555
Rejestracja: 24 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: thefear »

-30

Hmmm czyżby jednak spadki ?!
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże" Pearl Buck.

Awatar użytkownika
thefear
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 555
Rejestracja: 24 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: thefear »

S-ka

Cena: 1.4184
SL 30
TP 70-100
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże" Pearl Buck.

Awatar użytkownika
Damian_GTK
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 430
Rejestracja: 05 wrz 2010, 22:09

Nieprzeczytany post autor: Damian_GTK »

Witam, takie szybkie pytanie, co było powodem zajęcia tej pozycji? Cena już nie ma takiego dużego potencjału w dol, może jeszcze trochę pójdziemy na południe ale należy spodziewać się po tym korekty. Ja jestem jeszcze we wczorajszej esce tyle ze pierwsza pozycja po 1.4215 a druga na 50% pina czyli 1.4241.
powodzenia :)
TRZYMAJ SIĘ PLANU ! ! !
------------------------------------
PRICE ACTION zapraszam na STRONĘ, www poniżej

Awatar użytkownika
thefear
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 555
Rejestracja: 24 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: thefear »

Pytasz mnie dlaczego gram na spadki a sam dwie trzymasz :) ?
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże" Pearl Buck.

Awatar użytkownika
Damian_GTK
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 430
Rejestracja: 05 wrz 2010, 22:09

Nieprzeczytany post autor: Damian_GTK »

Nie :) pytam czemu akurat wejscie w tym miejscu i taki stop :)
TRZYMAJ SIĘ PLANU ! ! !
------------------------------------
PRICE ACTION zapraszam na STRONĘ, www poniżej

Awatar użytkownika
thefear
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 555
Rejestracja: 24 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: thefear »

Damian_GTK pisze:Nie :) pytam czemu akurat wejscie w tym miejscu i taki stop :)
Jeśli chodzi o kierunek, to zawdzięczam go Twojej ulubionej formacji, czyli pinowi na dziennym. Nie jest on idealny, ale przede wszystkim na oporze i to jest najważniejsze. Jeśli chodzi o samo wejście to nie było idealne, troche nie wytrzymałem i za wcześnie otworzyłem. Na koncie real sie poprawiłem i dołożyłem drugą transakcję na 1.4200.. Moim TP dla jednej transakcji będzie okolica 1.4120 (fibo 61.8) i okolice 1.4060 (linia trendu, ważniejsze wsparcie)
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże" Pearl Buck.

ODPOWIEDZ