Price Action - Asmodeus8 Journal

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
asmodeus8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 493
Rejestracja: 20 cze 2010, 19:44

Price Action - Asmodeus8 Journal

Nieprzeczytany post autor: asmodeus8 »

Witam wszystkim.

Zaczynam swój dziennik, Forexem zajmuje sie dwa lata. Przez rok traciłem gigantyczne ilości pieniędzy az natrafiłem na watek Jamesa 16 na Forex Factory, który zmienił moje spojrzenie na trading.

Genialny watek który polecam każdemu.
http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=2331

Zaczynamy !

Happy Trading to all !
"Remember the definition of a winning attitude: a positive expectation of your efforts with an acceptance that whatever results you get are a perfect reflection of your level of development and what you need to learn to do better." Mark Douglas

Awatar użytkownika
asmodeus8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 493
Rejestracja: 20 cze 2010, 19:44

CAD/JPY

Nieprzeczytany post autor: asmodeus8 »

Jedyny trade z tego tygodnia.

Gram tylko z dziennych i tygodniowych time framow. Szukam Formacji cenowych jak Hammer/ Pin Bar , Engoulfing na silnych obszarach Support i Restiance.

Na tym przykładzie,, zaznaczony czerwona strzałka "engoulfing bar". Zielony bar w całości pochlania poprzedni czerwony. Support na 79.00, Wejście powyżej 5 pipsow od zielonego słupka, target pierwszy trouble area. MM 3% Konta.




Obrazek
"Remember the definition of a winning attitude: a positive expectation of your efforts with an acceptance that whatever results you get are a perfect reflection of your level of development and what you need to learn to do better." Mark Douglas

zeusik
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 18 lis 2005, 19:17

Nieprzeczytany post autor: zeusik »

fajnie ze masz plan dawaj momenty wejscia w rynek . Trzymam kciuki

qba3
Gaduła
Gaduła
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2009, 10:43

Nieprzeczytany post autor: qba3 »

może napiszesz jaka to para i tf wygląda na d1 a para?
Big wheels keep on turning

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

CadJpy

Awatar użytkownika
asmodeus8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 493
Rejestracja: 20 cze 2010, 19:44

Nieprzeczytany post autor: asmodeus8 »

@ Zeusik : Dzięki stary. Nie lubię dawać sygnałów bo czasem jak wiadomo nie wychodzą i ciąży na tobie odpowiedzialność. Założę niebawem watek opisujący strategie.

@ Jasne qba3 ucięło mi obrazek: Para CAD/JPY, daily.
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2010, 21:31 przez asmodeus8, łącznie zmieniany 1 raz.
"Remember the definition of a winning attitude: a positive expectation of your efforts with an acceptance that whatever results you get are a perfect reflection of your level of development and what you need to learn to do better." Mark Douglas

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

No z tym EurChf to lekka pomyłka...

Awatar użytkownika
asmodeus8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 493
Rejestracja: 20 cze 2010, 19:44

Nieprzeczytany post autor: asmodeus8 »

Cyb pisze:No z tym EurChf to lekka pomyłka...
Masz racje to CAD/JPY, zobacz ze na EUR/CHF jest taka sama sytuacje tylko kontr trend nie uśmiechał mi sie wcale.
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2010, 21:44 przez asmodeus8, łącznie zmieniany 1 raz.
"Remember the definition of a winning attitude: a positive expectation of your efforts with an acceptance that whatever results you get are a perfect reflection of your level of development and what you need to learn to do better." Mark Douglas

zeusik
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 18 lis 2005, 19:17

Nieprzeczytany post autor: zeusik »

Przyzwyczaj sie do strat i im szybciej zaczniesz je traktowac jako koszt gry tym lepiej.

Awatar użytkownika
asmodeus8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 493
Rejestracja: 20 cze 2010, 19:44

Nieprzeczytany post autor: asmodeus8 »

zeusik pisze:Przyzwyczaj sie do strat i im szybciej zaczniesz je traktowac jako koszt gry tym lepiej.
Do swoich jak najbardziej, przez pierwszy rok przetraciłem tyle ze przepadło mi parę fajnych wakacji. Natomiast dawać sygnały a potem dostawać mejle od niezadowolonych uważam za niedobry pomysł. Po dwóch latach, nadal sie uczę ale wiem juz na tyle żeby uczyć systemu, analizy i psychologii. Mawiają ze jak chcesz stać sie mistrzem w danej dziedzinie musisz zacząć nauczać bo sam dowiadujesz sie najwięcej.

Najlepszego.
"Remember the definition of a winning attitude: a positive expectation of your efforts with an acceptance that whatever results you get are a perfect reflection of your level of development and what you need to learn to do better." Mark Douglas

ODPOWIEDZ