XM Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
17
35%
Poza paroma minusami są ok
17
35%
Przeciętny
3
6%
Mają wiele wad
2
4%
Stanowczo odradzam
10
20%

Liczba głosów: 49

Awatar użytkownika
artek
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: artek » 18 lut 2019, 20:11

Jak dla mnie za mała dzwignia. Ja korzystam z usług innego brokera i dalej na 1:500 :o

Sprawdź najnowszą ofertę brokera XM
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
Kuskus
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: Kuskus » 07 mar 2019, 06:32

Wpłaty i wypłaty śmigają zgodnie z procedurą ... Nie mam na koncie jakiejś dużej kwoty.
Z obsługi klienta niewiele korzystam, bo wszystko jest w miarę jasne. Prowadzę własny bilans wpłat i wypłat, więc wiem ile mogę wypłacić z jakiejś metody płatności.
To jest już 3 broker z którego korzystam, i na moje oko platforma w xm zacina najmniej. Zazwyczaj jak coś tnie, to problem raczej leży po stronie mojego łącza z internetem.

Jestem już w xm od listopada 2016, i jak na razie osobiście nie mam się do czego przyczepić. Jest ok.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: raposo » 07 mar 2019, 10:22

Kuskus pisze: To jest już 3 broker z którego korzystam, i na moje oko platforma w xm zacina najmniej. Zazwyczaj jak coś tnie, to problem raczej leży po stronie mojego łącza z internetem.
W zdecydowanej większości przypadków jak platforma się "tnie", to winne jest łącze albo konfiguracja samej platformy po stronie użytkownika. No ale bywają wyjątki... ;)
- RABATY u brokerów ECN, STP, NDD
- Forex Club Tools
- Program Podatek 5.0
ForexClub.pl - IC Markets (-21%) - Tickmill (-10%)- XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: cytrynek » 10 maja 2019, 11:44

Kilka dni temu postanowiłem sprawdzić w akcji konto centowe na XM. Cel - handlowanie dużymi wartościami. Pierwsze zdziwienie - po wpłacie depozytu na konto okazuje się, że handlowanie dużymi wartościami dotyczy tylko otwieranych lotów. U innych brokerów wpłata 50 USD powoduje, że widzisz na platformie 5000 (centów). Handlujesz wizualnie 5000 a nie 50. W XM nie. OK - mogłem zapytać supportu przed wpłatą. Druga sprawa dotyczy braku możliwości handlu. Przy próbie otwarcia pozycji otrzymywałem komunikat "Rynek nie działa". Poprosiłem zatem o zamknięcie konta i zwrot wpłaconych środków. Bez odzewu. Kolejne monity - jak poprzednio. Jakieś porady?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: meylo » 11 maja 2019, 00:48

Handlowałem cały tydzień bez problemów. Wypłata w zeszłym miesiącu w 24 h.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: cytrynek » 11 maja 2019, 12:17

meylo pisze:
11 maja 2019, 00:48
Handlowałem cały tydzień bez problemów. Wypłata w zeszłym miesiącu w 24 h.
Na koncie centowym? Wartość konta widzisz w "centach" czy normalnie?
Odnośnie wypłaty to jest ona możliwa od kwoty wyższej niż zdeponowałem. Poza tym ja nie chcę wypłacać bo raz - opłata a dwa przychód? Chcę zwrotu wpłaconej kwoty i zamknięcia konta. Support oczywiście nie odpowiada. Porażka.
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: meylo » 11 maja 2019, 21:08

Wartość jest podana normalnie w PLN. Opłata za wypłatę? Dziwne, nigdy tego nie miałem. Jak się z nimi kontaktujesz? Może spróbuj przez forumowe PW?
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: cytrynek » 16 maja 2019, 08:20

Temat zamknięty. Kontakt nawiązany. Pieniądze zwrócone. Wniosek - KNF ma swoją moc ;)

ODPOWIEDZ