Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 21 sty 2019, 18:08     Inwestuj z zaufanym, globalnym brokerem XM!

XM Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
17
35%
Poza paroma minusami są ok
17
35%
Przeciętny
3
6%
Mają wiele wad
2
4%
Stanowczo odradzam
10
20%

Liczba głosów : 49

• Autor
  • Wiadomość

Forex-trader

Gaduła

Gaduła

Re: XM Group

Nieprzeczytany post11 gru 2018, 16:46

to ktokolwiek tam jeszcze gra?? :D myslalem ze odkad zmniejszyli dzwignie i zabrali wszystkie pormocje z bonusami to juz nikt nie bedzie tam trejdowal BO PO CO... wszystkie atuty zniknely :P zostalo tylko to z czego XM zawsze slynal. wysokie spready i zagrywki typowego MM-a
Awatar użytkownika

xhDog

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post11 gru 2018, 18:16

Forex-trader pisze:to ktokolwiek tam jeszcze gra?? :D myslalem ze odkad zmniejszyli dzwignie i zabrali wszystkie pormocje z bonusami to juz nikt nie bedzie tam trejdowal BO PO CO... wszystkie atuty zniknely :P zostalo tylko to z czego XM zawsze slynal. wysokie spready i zagrywki typowego MM-a

Dźwignia 1:100 i bonusy dalej są, tylko trzeba konto pod Australię założyć. Nawet 30usd na start ci dadzą :mrgreen: Fakt spready na normalnym koncie były nie najlepsze, a jak wygląda konto zero spread to się nie wypowiem bo nie handluje u nich od dawna.
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.
Awatar użytkownika

meylo

Pasjonat

Pasjonat

• Pochwały: 1

Nieprzeczytany post12 gru 2018, 14:59

Jeśli spróbujesz otworzyć konto pod banderą AU wyskoczy powiadomienie o klientach z EU. Dalej nie ciągnąłem.
W sprawie reklamacji, nie chce mi się, bo to drobne były. Zdziwiło mnie, że takie coś się zdarzyło a dawno nie widziałem cudów.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.
Awatar użytkownika

xhDog

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post12 gru 2018, 21:45

meylo pisze:Jeśli spróbujesz otworzyć konto pod banderą AU wyskoczy powiadomienie o klientach z EU. Dalej nie ciągnąłem.
W sprawie reklamacji, nie chce mi się, bo to drobne były. Zdziwiło mnie, że takie coś się zdarzyło a dawno nie widziałem cudów.

A trzeba było...zignorować i ciągnąć dalej. Rejestrowałem konto na próbe, czy się da i się da, konto pomyślnie zweryfikowane. Dostaniesz dźwignię 1:100, 50% bonus od depozytu i te ich punkty lojalnościowe do zbierania. Ale jeśli żadna z tych rzeczy cię nie interesuje, to lepiej pozostać pod FCA - przynajmniej masz zapewnioną rekompensate w razie w :mrgreen:

aha, waluta bazowa PLN też jest i Przelewy24 dla wpłat też jest.
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.
Awatar użytkownika

meylo

Pasjonat

Pasjonat

• Pochwały: 1

Nieprzeczytany post12 gru 2018, 22:35

Dobrze wiedzieć. Dzięki :)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.
Awatar użytkownika

MarioDM

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post21 gru 2018, 18:14

xhDog pisze:Dostaniesz dźwignię 1:100, 50% bonus od depozytu i te ich punkty lojalnościowe do zbierania.

Ten bonus to tylko do grania czy jest jakiś sposób na jego wypłatę ? I do czego te punkty lojalnościowe ?
Dźwignia 1:100 pod banderą AU ? Co tak skromnie ? Czy dlatego, że jesteś z UE ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

nemoofx

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post07 sty 2019, 18:52

otworzyłem na cfd pozycję długą 1 lota przy depozycie 1000pln wartość 109.00 $ 1 akcji zysk w punktach 0.7 w depozycie 820 pln około to jakim cudem zarobiłem 30 zł na całej dźwigni to jaką oni tam mają dźwignie , zysk powinien być 265 pln a nie 30 jak ich mam przez to rozumieć gdzie są moje demo pieniądze:) :563:
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

• Pochwały: 66

Nieprzeczytany post07 sty 2019, 19:00

nemoofx pisze:otworzyłem na cfd pozycję długą 1 lota przy depozycie 1000pln wartość 109.00 $ 1 akcji zysk w punktach 0.7 w depozycie 820 pln około to jakim cudem zarobiłem 30 zł na całej dźwigni to jaką oni tam mają dźwignie , zysk powinien być 265 pln a nie 30 jak ich mam przez to rozumieć gdzie są moje demo pieniądze:) :563:

Sprawdź jeszcze kolumny Prowizja, Swap.

Na CFD na akcje 1 lot zazwyczaj definiowany jest jako jedna akcja, choć czasem robią psikusa i od razu dają "pakiet X akcji". Szczegóły znajdziesz w ich specyfikacji instrumentów finansowych, w tym również wartość dźwigni.
- RABATY u brokerów ECN, STP, NDD
- Forex Club Tools
- Program Podatek 5.0
ForexClub.pl - IC Markets (-21%) - Tickmill (-10%)- XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

nemoofx

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post07 sty 2019, 19:11

No ok rozumiem ze to 1 akcja jest ale w takim przypadku powinienem móc kupić tego więcej przy dźwigni 5;1 JAKIEŚ 12 SZTUK

-- 07 sty 2019, 20:26 --

zabezpieczenie na 1 akcję wynosi 10 akcji to oto chodzi bo nie rozumiem tego tu ?

-- 07 sty 2019, 20:26 --

zabezpieczenie na 1 akcję wynosi 10 akcji to oto chodzi bo nie rozumiem tego tu ?
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Cblondyn

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post07 sty 2019, 19:48

nemoofx pisze:otworzyłem na cfd pozycję długą 1 lota przy depozycie 1000pln wartość 109.00 $ 1 akcji zysk w punktach 0.7 w depozycie 820 pln około to jakim cudem zarobiłem 30 zł na całej dźwigni to jaką oni tam mają dźwignie , zysk powinien być 265 pln a nie 30 jak ich mam przez to rozumieć gdzie są moje demo pieniądze:) :563:

Kompletny brak zrozumienia dźwigni oraz jak to działa. Podstawy kolego. O zysku nie decyduje wielkość depozytu zabezpieczającego. I jak widze to większość na forum nadal tego nie rozumie. Masakra
Skąd wziąłeś te 265? Pozostaje tajemnicą dla mnie
PoprzedniaNastępna

Wróć do Brokerzy Forex