XM Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
18
35%
Poza paroma minusami są ok
18
35%
Przeciętny
3
6%
Mają wiele wad
2
4%
Stanowczo odradzam
11
21%
 
Liczba głosów: 52

Awatar użytkownika
artek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 18 lut 2019, 18:38

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: artek »

Jak dla mnie za mała dzwignia. Ja korzystam z usług innego brokera i dalej na 1:500 :o

Sprawdź najnowszą ofertę brokera XM
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
Awatar użytkownika
Kuskus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 07 mar 2019, 06:27

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: Kuskus »

Wpłaty i wypłaty śmigają zgodnie z procedurą ... Nie mam na koncie jakiejś dużej kwoty.
Z obsługi klienta niewiele korzystam, bo wszystko jest w miarę jasne. Prowadzę własny bilans wpłat i wypłat, więc wiem ile mogę wypłacić z jakiejś metody płatności.
To jest już 3 broker z którego korzystam, i na moje oko platforma w xm zacina najmniej. Zazwyczaj jak coś tnie, to problem raczej leży po stronie mojego łącza z internetem.

Jestem już w xm od listopada 2016, i jak na razie osobiście nie mam się do czego przyczepić. Jest ok.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Kuskus pisze: To jest już 3 broker z którego korzystam, i na moje oko platforma w xm zacina najmniej. Zazwyczaj jak coś tnie, to problem raczej leży po stronie mojego łącza z internetem.
W zdecydowanej większości przypadków jak platforma się "tnie", to winne jest łącze albo konfiguracja samej platformy po stronie użytkownika. No ale bywają wyjątki... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

Kilka dni temu postanowiłem sprawdzić w akcji konto centowe na XM. Cel - handlowanie dużymi wartościami. Pierwsze zdziwienie - po wpłacie depozytu na konto okazuje się, że handlowanie dużymi wartościami dotyczy tylko otwieranych lotów. U innych brokerów wpłata 50 USD powoduje, że widzisz na platformie 5000 (centów). Handlujesz wizualnie 5000 a nie 50. W XM nie. OK - mogłem zapytać supportu przed wpłatą. Druga sprawa dotyczy braku możliwości handlu. Przy próbie otwarcia pozycji otrzymywałem komunikat "Rynek nie działa". Poprosiłem zatem o zamknięcie konta i zwrot wpłaconych środków. Bez odzewu. Kolejne monity - jak poprzednio. Jakieś porady?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Handlowałem cały tydzień bez problemów. Wypłata w zeszłym miesiącu w 24 h.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

meylo pisze:
11 maja 2019, 00:48
Handlowałem cały tydzień bez problemów. Wypłata w zeszłym miesiącu w 24 h.
Na koncie centowym? Wartość konta widzisz w "centach" czy normalnie?
Odnośnie wypłaty to jest ona możliwa od kwoty wyższej niż zdeponowałem. Poza tym ja nie chcę wypłacać bo raz - opłata a dwa przychód? Chcę zwrotu wpłaconej kwoty i zamknięcia konta. Support oczywiście nie odpowiada. Porażka.
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Wartość jest podana normalnie w PLN. Opłata za wypłatę? Dziwne, nigdy tego nie miałem. Jak się z nimi kontaktujesz? Może spróbuj przez forumowe PW?
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

Temat zamknięty. Kontakt nawiązany. Pieniądze zwrócone. Wniosek - KNF ma swoją moc ;)
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Lukaszp93
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, 09:56

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: Lukaszp93 »

Witam,

Dnia 03.09.20 zalozylem rachunek u XM Brokers wybierajac regulatora z Belizy aby uzyskać dostep do wiekszej z dzwigni.

Dnia 04.09.20 dokonalem pierwszego depozytu metoda platnosci trustly, niestety pieniadze zaginely i musialem mailowo to udowodnić, depozyt ktory mial zasilic moje konto w ciagu paru minut zasilil mi rachunek po 3-4dniach.

Od dnia 08.09.20 - 10.09.20 wszystkie moje zapytania o wyplaty zostawaly odrzucane.

Dnia 11.09.20 moj rachunek zostal zamrozony wraz z calym moim kapitalem, moje pozycje zostaly pozamykane przez brokera bez zadnej wczesniejszej informacji, wyplaty nie dzialaja, jakis czas pozniej otrzymalem maila z informacja od dzialu financial
risk abym zrobil sobie selfie z dowodem, i przeslal wraz z potwierdzenie transakcji poprzedniego depozytu razem ze statmenentem poniewaz dostawca platnosci zauwazyl jakies nieprawidlowosci.

Wymagane dokumenty zostaly przeslane tego samego dnia, dzis mamy 18.09.20 problem nadal nie zostal rozwiazany, uciekaja rynkowe okazje jedna po drugiej, kapital zamrozony, wybory usa coraz blizej..

Opiekun konta pani Magdalena F. w ogole sie nie interesuje sprawą, ani razu nie oddzwonila, nawet nigdy z nia nie gadalem, napisalem do niej maila na ktorego itak nie odpisala, kiedy próbuje sie dodzwonic to zawsze jest zajete jakby moj numer zostal juz zablokowany.

Mial ktoś podobny problem w ostatnim czasie ?
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2020, 10:48 przez Lukaszp93, łącznie zmieniany 4 razy.

ODPOWIEDZ