Dukascopy - ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
26
41%
Poza paroma minusami są ok
22
35%
Przeciętny
6
10%
Mają wiele wad
1
2%
Stanowczo odradzam
8
13%
 
Liczba głosów: 63

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

MarioDM pisze:
Rozumiem. Swap ujemny pozostał na tym samym poziomie, a dodatni zmniejszyli. Jak widzisz w Vipro dodatni nadal jest sympatyczny, ale ujemny ... . Zresztą po co grać na osłabienie liry ? :p
Inna sprawa, ze na wykresie tygodniowym lira już się sporo umocniła i zaczyna się odbicie w drugą stronę. Fajnie jest otworzyć longa na lirze na kilka tygodni, ale trzeba to zrobić we właściwym momencie, bo lira potrafi dynamicznie słabnąć.
bo nie każdy jest normalny i nie każdy gra normalnie ;]

:564: :564: :564:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Dukascopy Europe Logo
Sprawdź najnowszą ofertę DukasCopy
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Rozmawiałem z Dukascopy w kwestii swapów i z grubsza jest tak, jak pisałem.

Swapy uległy zmianie - zawsze ulegają i będą ulegać. W tym przypadku głównymi czynnikami jest zmiana warunków rynkowych i zmiana narzutów ze strony dostawców płynności. Część tzw. "holding cost" płaci Dukascopy, a część płacą klienci - dlatego obie strony nie zyskują na zmianach swapów na mniej korzystne.
Jeśli przeanalizujecie stawki swapowe u konkurentów to też zaobserwujecie zmiany (polecam porównywać ECN-ów). A jeśli ich ostatnio nie było... to prawdopodobnie będą miały miejsce niebawem.

Taki już żywot tradera... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

to nie jest dobra informacja ;/
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

cichybebek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2019, 19:29

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: cichybebek »

witam
Ma ktos dzis problem z platforma jforex?Problem zlogowaniem albo z brakiem skladania zlecen,a po czasie zlecenia te pojawiaja sie jako oczekujace albo zlozone.Pytam bo ja mam i nie wiem czy to tylko umnie czy ktos jeszcze.Kontakt z suportem tez nawala.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

cichybebek pisze:witam
Ma ktos dzis problem z platforma jforex?Problem zlogowaniem albo z brakiem skladania zlecen,a po czasie zlecenia te pojawiaja sie jako oczekujace albo zlozone.Pytam bo ja mam i nie wiem czy to tylko umnie czy ktos jeszcze.Kontakt z suportem tez nawala.
TAK, wszyscy chyba mieli przez pół dnia :evil:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

WIG 20 wreszcie dostępny w Dukascopy :)

https://forexclub.pl/dukascopy-nowe-instrumenty-wig20/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

Hej,

Czy ktoś ma problemy z zalogowaniem się lub kontaktem z supportem ? Wczoraj i dzisiaj zero odzewu, zarówno na mailu jak na czacie.
"Choise, the problem is choise"

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Arturro pisze:Hej,

Czy ktoś ma problemy z zalogowaniem się lub kontaktem z supportem ? Wczoraj i dzisiaj zero odzewu, zarówno na mailu jak na czacie.
Wczoraj niedziela, dziś normalnie ;). Skorzystaj z czatu - odpowiedzieli po paru sekundach.
Zrzut ekranu 2019-03-4 o 12.39.35.png


A tymczasem Dukascopy wypuściło własną kryptowalutę - DUKASCOIN.

https://forexclub.pl/dukascoin-kryptowa ... -za-darmo/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
fxfreak
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 05 lut 2019, 15:29

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: fxfreak »

Trochę się dziwię że jest tyle szumu o zwykłe tokeny ERC20. Jeśli ktoś jest chętny to za przysłowiową "flachę" też takie mogę zrobić w 15 minut. Co innego stworzyć własny blockchain jak PKO BP.

Żebym nie był gołosłowny to zapraszam na stronę:
https://etherscan.io/token/0x759685437c ... fdeba52357

Od 24 dni nic się nie dzieje (aż 2 transfery :)

-- 04 mar 2019, 16:23 --

Chciałem odebrać 5 tokenów ale wasz link prowadzi do jakieś rosyjskiej strony. Co to jest co tak reklamujecie?
http://crazy911.com/referrals/?ref=shareCTS-U4U
"rynki nigdy się nie mylą - za to opinie, często"

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

fxfreak pisze:Trochę się dziwię że jest tyle szumu o zwykłe tokeny ERC20. Jeśli ktoś jest chętny to za przysłowiową "flachę" też takie mogę zrobić w 15 minut. Co innego stworzyć własny blockchain jak PKO BP.

Żebym nie był gołosłowny to zapraszam na stronę:
https://etherscan.io/token/0x759685437c ... fdeba52357

Od 24 dni nic się nie dzieje (aż 2 transfery :)
No pewnie, nikt nie pisze, że to wielki przełom technologiczny. Rozwiązanie popularne, ale... Bardziej interesujący jest fakt, że wypuścił je licencjonowany szwajcarski bank pod nadzorem FINMA, który to projekt musiał zaakceptować. To trochę więcej, niż "zrobiony token za flachę dla Kowalskiego", tym bardziej w realiach, gdzie na KNF-owej liście ostrzeżeń jest więcej polskich giełd kryptowalutowych, niż pod ich nadzorem :)

Obrót DUK+ ruszył 28 lutego, więc minęło niecałe 5 dni, a na razie Dukascopy skupia się na "rozdawaniu" monet. Kto wie jak to będzie wyglądać za rok? ;)

Dukascoin, jak przedstawia to broker, ma być tylko uzupełnieniem dużej całości, gdzie możemy za DUK+ dokonywać zakupów w JStore, transferować je między kontami, a także przewalutowywać na klasyczną walutę i tym samym zlecać wypłaty w bankomatach (Dukas oferuje obecnie karty do kont MCA w 4 walutach). Zobaczymy w jakim kierunku cała wizja spółki pójdzie i jak się rozwinie.
fxfreak pisze: Chciałem odebrać 5 tokenów ale wasz link prowadzi do jakieś rosyjskiej strony. Co to jest co tak reklamujecie?
http://crazy911.com/referrals/?ref=shareCTS-U4U
To landing page Aplikacji Dukascopy. To, że kieruje na j. rosyjski to błąd, który został już zgłoszony :)
W prawym górnym rogu zmieniasz język na angielski.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ