Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 22 lut 2019, 00:10    

Dukascopy - ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
19
41%
Poza paroma minusami są ok
14
30%
Przeciętny
5
11%
Mają wiele wad
1
2%
Stanowczo odradzam
7
15%

Liczba głosów : 46

• Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

PipsKong

Maniak

Maniak

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post16 sty 2019, 14:22

MarioDM pisze:
Rozumiem. Swap ujemny pozostał na tym samym poziomie, a dodatni zmniejszyli. Jak widzisz w Vipro dodatni nadal jest sympatyczny, ale ujemny ... . Zresztą po co grać na osłabienie liry ? :p
Inna sprawa, ze na wykresie tygodniowym lira już się sporo umocniła i zaczyna się odbicie w drugą stronę. Fajnie jest otworzyć longa na lirze na kilka tygodni, ale trzeba to zrobić we właściwym momencie, bo lira potrafi dynamicznie słabnąć.

bo nie każdy jest normalny i nie każdy gra normalnie ;]

:564: :564: :564:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

• Pochwały: 66

Nieprzeczytany post17 sty 2019, 12:19

Rozmawiałem z Dukascopy w kwestii swapów i z grubsza jest tak, jak pisałem.

Swapy uległy zmianie - zawsze ulegają i będą ulegać. W tym przypadku głównymi czynnikami jest zmiana warunków rynkowych i zmiana narzutów ze strony dostawców płynności. Część tzw. "holding cost" płaci Dukascopy, a część płacą klienci - dlatego obie strony nie zyskują na zmianach swapów na mniej korzystne.
Jeśli przeanalizujecie stawki swapowe u konkurentów to też zaobserwujecie zmiany (polecam porównywać ECN-ów). A jeśli ich ostatnio nie było... to prawdopodobnie będą miały miejsce niebawem.

Taki już żywot tradera... ;)
RABATY u brokerów Forex
ForexClub.pl - IC Markets (-21%) - Tickmill (-10%)- XTB (Pakiet edukacyjny) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Invest Cuffs -> 22-23 marca 2019, Kraków - Weź udział w wydarzeniu!
Awatar użytkownika

PipsKong

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post17 sty 2019, 14:29

to nie jest dobra informacja ;/
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...

cichybebek

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post25 sty 2019, 17:00

witam
Ma ktos dzis problem z platforma jforex?Problem zlogowaniem albo z brakiem skladania zlecen,a po czasie zlecenia te pojawiaja sie jako oczekujace albo zlozone.Pytam bo ja mam i nie wiem czy to tylko umnie czy ktos jeszcze.Kontakt z suportem tez nawala.
Awatar użytkownika

PipsKong

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post28 sty 2019, 14:19

cichybebek pisze:witam
Ma ktos dzis problem z platforma jforex?Problem zlogowaniem albo z brakiem skladania zlecen,a po czasie zlecenia te pojawiaja sie jako oczekujace albo zlozone.Pytam bo ja mam i nie wiem czy to tylko umnie czy ktos jeszcze.Kontakt z suportem tez nawala.

TAK, wszyscy chyba mieli przez pół dnia :evil:
Poprzednia

Wróć do Brokerzy Forex