Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

Jacek wiśniowski nie zna się na sprzedaży na allegro.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Skąd to wiesz?
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

meylo pisze:Skąd to wiesz?
1. Ze szkoleń Jacka: wiedza za którą on ma czelność brać pieniądze to kwiatki w stylu:
-zrób dobre zdjęcia
-napisz jak najwięcej, nieważne co, byle dużo

2. Z analizy jego sprzedaży na allegro: wystarczy sprawdzić statystyki i liczby dotyczące jego kont

3. Stąd, że Jacek nie sprzedaje na allegro niczego, powtarzam NICZEGO, co nie byłoby sprzedawane na jego kanale. Już abstrahując od wartości tych produktów, robionych chałupniczo w stodole, świadczy to o tym, że Jacek poza youtubem po prostu nie istnieje.
Wszelkie jego próby promowania czegokolwiek w sposób inny niż zachwalanie ich na kanale YouTube kończą się spektakularną klęską- vide nieudolne promowanie książek z fejkowych kont na lubimyczytać.

Ergo: Jacek nie ma nic poza kanałem kryptosprzedażowym; nie istnieje bez swojego kanału YouTube i bez niego niczego nie wypromuje ani nie sprzeda, bo po prostu nie umie. Allegro to dla niego pop prostu witryna do zawierania transakcji nagonionych na youtubie, zapewne dlatego, że nie umie zrobić normalnego sklepu online.

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

No i co z tego?Rząd kłamie .Człowiek,który został prezydentem klamał jak najęty.Telewizja kłamie.Sportowcy oszukują.Muzycy sciemniają itd.Żeby zarobić trzeba nakłamać.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: meylo »

dziabuch pisze:
meylo pisze:Skąd to wiesz?
1. Ze szkoleń Jacka: wiedza za którą on ma czelność brać pieniądze to kwiatki w stylu:
-zrób dobre zdjęcia
-napisz jak najwięcej, nieważne co, byle dużo
Zakładam, że znasz to z własnych doświadczeń, czyli kupiłeś kurs?

2. Z analizy jego sprzedaży na allegro: wystarczy sprawdzić statystyki i liczby dotyczące jego kont
Podrzucisz jakieś linki? Zawsze to twardszy dowód.

3. Stąd, że Jacek nie sprzedaje na allegro niczego, powtarzam NICZEGO, co nie byłoby sprzedawane na jego kanale. Już abstrahując od wartości tych produktów, robionych chałupniczo w stodole, świadczy to o tym, że Jacek poza youtubem po prostu nie istnieje.
Wszelkie jego próby promowania czegokolwiek w sposób inny niż zachwalanie ich na kanale YouTube kończą się spektakularną klęską- vide nieudolne promowanie książek z fejkowych kont na lubimyczytać.

Ergo: Jacek nie ma nic poza kanałem kryptosprzedażowym; nie istnieje bez swojego kanału YouTube i bez niego niczego nie wypromuje ani nie sprzeda, bo po prostu nie umie. Allegro to dla niego pop prostu witryna do zawierania transakcji nagonionych na youtubie, zapewne dlatego, że nie umie zrobić normalnego sklepu online.
Dla jasności : nie stoję po żadnej stronie. Szukam konkretów by poznać prawdę.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Caterina pisze:Witam. Chciałabym uzyskać odpowiedź na następujące pytanie ale bez hejtu. Czy ktoś zakupił kurs Jacka Wiśniowskiego dotyczący sprzedaży na Allegro i Amazonie? Chcę spróbować swoich sił w handlu niemniej nie mam wiedzy w tym temacie. Czy ten kurs jest warty uwagi ? Proszę o szczere i konkretne odpowiedzi.
Sprzedaż na portalach ogłoszeniowych to żadna sztuka, nie potrzebujesz do tego żadnych płatnych poradników. Musisz znaleźć produkt w dobrej cenie, na który jest popyt. A o tym owe poradniki jeżeli w ogóle wspominają to dość ogólnie. Duże koncerny wydają spore pieniądze na badania rynku albo wręcz tworzą nowe trendy itd. BTW tak jak w spekulacji jaką próbujemy na FX uprawiać, albo podłączasz się do trendu i szukasz miejsca gdzie tanio możesz kupić lub szukać niszy. Tę pracę będziesz musiał sam wykonać, tego nie będzie w poradnikach.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

lifehause00
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:03

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: lifehause00 »

100 stron o tym że ten jego kurs to badziew, a chłopak się pyta czy warto kupić x)

KRAKA
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KRAKA »

Nie wiem jak to się dzieje, że ktokolwiek tego człowieka ogląda, przecież to co on opowiada to czysty kretynizm! Większych bzdur nigdy w życiu nie słyszałem, szkoda każdego słowa żeby komentować poczynania tego pana. Polska jest chyba ostatnim krajem na świecie w którym taka osoba mogła zrobić jakąkolwiek "karierę". Bo człowiek ten lansuje się na człowieka sukcesu i milionera, jeździ po świecie i kręci filmy np. w lobby hotelu w Dubaju (bo na wynajęcie apartamentu pewno go nie stać) o ciastkach posypywanych złotem, a z drugiej strony ściąga rozbite stare samochody z Kanady, naprawia je i próbuje sprzedawać w komisie w swojej rodzinnej Dębicy. Jego "posiadłość" w Dębicy też pozostawia wiele do życzenia i zaczynam chyba rozumieć dlaczego udziela porad żeby oszczędzać i nie kupować butelkowanej wody, tylko nalewać z dużego pojemnika do swojej butelki. Bzdury, bzdury, bzdury, czy wy tego nie widzicie z kim macie do czynienia, i jeszcze prosicie go o porady? Ruszcie dupę i przeczytajcie jego książkę, tam wszystkie "prawdy objawione" są w niej zawarte - mnie jako dziecko już w szkole podstawowej uczono, że dobrze jest przed spaniem przewietrzyć pokój - ten pan podniósł to do prawdy objawionej. O innych jego pomysłach nawet nie wspomnę, bo propozycje typu - doprowadzania się w kąpieli do ejakulacji i w ostatniej chwili ściskanie jąder, są poza moim zakresem akceptacji i dobrego smaku. Współczuję młodym ludziom, którzy dali się omotać takiemu "mentorowi" - to słaby wzorzec na przyszłość.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Chyba nie widziałeś jego willi rodem z PRL na Żwirki i Wigury. Teraz stworzył pewną sportową aplikację w którą niby zainwestował pieniądze jako inwestor. Tak mówi na najnowszym filmiku...

Takie biznesy podaje...które reklamuje hahahah na YOUTUBE, ale nie mówi na czym zarobił te miliony:):):)

SamuX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: SamuX »

Caterina pisze:Witam. Chciałabym uzyskać odpowiedź na następujące pytanie ale bez hejtu. Czy ktoś zakupił kurs Jacka Wiśniowskiego dotyczący sprzedaży na Allegro i Amazonie? Chcę spróbować swoich sił w handlu niemniej nie mam wiedzy w tym temacie. Czy ten kurs jest warty uwagi ? Proszę o szczere i konkretne odpowiedzi.
Masz 150 stron tego wątku, który w zasadzie może służyć za kurs, a ty zadajesz takie pytanie...

Nie sądziłem, że to napiszę, ale według mnie kurs 1mln może być dla Ciebie. Coś, co masz za darmo w internecie dostaniesz bez szukania w kursie Jacka.

ODPOWIEDZ