Maxitrade

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Piotrekiowiec
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2018, 11:01

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: Piotrekiowiec »

Myślę, że robot będzie tak samo solidny, jak gramatyka sprzedającego... Unikać.
Nie chce podawać imienia i nazwiska, ale typ jest z Rosji dlatego najprawdopodobniej łamie język.

Ale nieźle się pośmiałem :D

Grzegorz 1992
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie 2018, 10:37

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: Grzegorz 1992 »

patrzcie co dostalem od nich takie przychody generuje :D

-- 04 wrz 2018, 15:49 --

znalazlem tez opinie na zagranicznej stronie https://seoseed.ru/set-lohotronov-ili-d ... /#comments
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Widzę, ze nikt nie jest Was w stanie powstrzymać, proponuję wiec zapoznać się ze znanym przysłowiem:

"Jeżeli traderzy mówią o frajerach, a Ty nie wiesz o kogo chodzi, to znaczy, że chodzi o Ciebie"

Teraz posmarujcie odbyty wazeliną i wpłaćcie grubą kasę. W temacie "Łowcy frajerów" opowiecie jak było :lol:
Obrazek

Leszcz_z Fx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 12 lut 2017, 20:16

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: Leszcz_z Fx »

Skoro mogą wygenerować taką stopę zwrotu to po ch.....j im są potrzebni inwestorzy? Biorą kredyt -- obracają kasą poprzez swoich super analityków i po roku mogą kupić całe USA . :D Nawet im nie potrzebny kredyt. Wykładają grubą bańkę i po roku kupują przy takiej stopie zwrotu kulę ziemską. :D

Grzegorz 1992
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie 2018, 10:37

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: Grzegorz 1992 »

Maxitrade to jest oszustwo. Nie inwestujcie pieniędzy bo juz ich nie odzyskacie

kubiama
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2018, 12:11

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: kubiama »

Dokladnie to jest oszustwo. Nie chca wyplacic kasy, grzegorz podaj namiar na siebie

Łukasz1717
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:28

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: Łukasz1717 »

Hej
Też znalazłem na YT Bogatego Michała i też mnie urzekł tymi kwotami ile można zarobić i w ogóle to co pisze Piotrek ale daj im kurła 250euro 25 bym się nie zastanawiał ale 250 :shock:
A Ty Piotrek co zrobiłeś ? Zarabiasz z nim ? :lol:

styles
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2018, 16:31

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: styles »

Witam Wszystkich

Do rzeczy.Otóż w zeszły tygodniu założyłem konto u brokera Maxitrade. Zadzwonił analityk w celu pokazania jak złożyć depozyt,powiedziałem że chce wpłacić depozyt w btc. Powiedział że jak przeleje to żeby dać znać.Pomijam już fakt że dzwonił co jakąś godzinę żeby spytać czy już przelałem,powiedziałem że jak przeleje to dam screena na maila.W końcu wpłaciłem 250$,było to w zeszły piątek.Z racji tego że przez weekend zrobiła mi się pewna nieplanowana inwestycja chciałem wypłacić pieniądze na konto.Zgłosiłen na platformie maxitrade że chcę zrobić wypłatę, pózniej analityk zadzwonił dziwiąc się że wpłacając depozyt w piątek chcę wypłacić pieniądze w poniedziałek mimo że nie zrobiłem żadnego obrotu tymi pieniędzmi na platformie tzn.nie otworzyłem żadnej transakcji.Powiedziała że muszę poczekać na telefon od ich ludzi żeby to sprawdzili,dla niej(analityka) było dziwne że chcę wypłacić swoje pieniądze na dosłownie pare dni po otwarciu konta powiedziałem że to chyba żaden problem na co odpowiedziała że ich ludzie muszą to sprawdzić.Dodam że wszystkie dokumenty były wysłane i zaakceptowane.Czy to normalne ? Każda wypłata tak wygląda że muszę łaskawie spytać pani analityk czy mogę wypłacić SWOJE pieniądze? I jeszcze może się tłumaczyć dlaczego pan wypłaca? Na co pan wypłaca? Dodam jeszcze że tak naprawdę nie mam kontaktu z analitykiem bezpośrednio tzn jest ogólny numer telefonu tak jak infolinia który odbiera inna osoba i ta osoba kieruje sprawę do analityka który póżniej do mnie dzwoni. Czyli muszę poczekać aż raczy zadzwonić.Kolejna sprawa że w kwesti depozytu kontaktował się inny analityk a po depozycie inny.

tomkot00
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:07

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: tomkot00 »

Ludzie a co wam do głowy przyszło żeby wpłacać kase do ruskiego nieregulowanego brokera???

Na co liczyliście?

Do mnie też wydzwaniała jakaś laska z wschodnim akcentem. Jak zapytałem o biuro w PL i licencje to uslyszałem że są miedzynarodowa firmą i licencji w PL nie potrzbują. Potem mi nawijała jaką to są super firmą i ile można zarobić z ich robotem.

Uśmiałem się i podziękowałem.

Aha dostałem jeszcze maila z ich ofertą - a raczej pseudo ofertą której autor najwyraźniej jest mocno na bakier z zasadami gramatyki i ortografii.

unruhe
Gaduła
Gaduła
Posty: 279
Rejestracja: 12 lip 2017, 16:47

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: unruhe »

MaxiTrade / Maxi Services Ltd. – ostrzeżenie!
Do Kancelarii zgłaszają się osoby, które powierzyły środki finansowe spółce „Maxi Services” Ltd. obsługującej platformę inwestycyjną MaxiTrade: https://maxitrade.com; https://en.maximarkets.org; http://www.umarkets.com/en

Platforma umożliwia handel na instrumentach CFD opartych o kursy najpopularniejszych walut wirtualnych takich jak Bitcoin, Ethereum, Ripple itd., a także na innych walorach.

Klienci są nakłaniani do współpracy obietnicami wysokich (nawet kilkuset procentowych) zysków w skali miesiąca dzięki zastosowaniu automatycznych systemów transakcyjnych . Uczulamy, iż regularne osiąganie tej wysokości stopy zwrotu z inwestycji na instrumentach CFD jest niemożliwe, niezależnie czy transakcje zawierane są algorytmicznie, czy też manualnie.

Ponadto spółka nie posiada zezwolenia na prowadzenie działalności maklerskiej na terenie RP ani Unii Europejskiej, co w powiązaniu z pro-aktywnym werbowaniem klientów może stanowić czyn zabroniony pod groźbą kary.

Spółka „Maxi Services Belize” Ltd. figuruje na liście ostrzeżeń publicznych ASIC (australijski odpowiednik KNF).

Osoby, które inwestowały środki na w/w platformach obrotu proszone są o kontakt: forex@przezdziecki.eu
Link:
http://www.przezdziecki.eu/maxitrade-ma ... trzezenie/

ODPOWIEDZ