Maxitrade

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
dbx
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2019, 00:52

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: dbx »

raposo pisze:
04 wrz 2018, 14:01
Myślę, że robot będzie tak samo solidny, jak gramatyka sprzedającego... Unikać.

Unikać jak ognia!! Maxitrade to oszuści! Robot otwiera aukcje i zamyka ze strata w ciągu kilku godz. przejebali wpłatę 250$ + 70$ premii mam printscr-iny jak ktoś nie wierzy.

Paweł pol
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2019, 10:20

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: Paweł pol »

Witam.
Chcę się z wami podzielić moim doświadczeniem z "Maxitrade"
( MaxiOszustwo!!!) ale to już wiecie :D

Odzyskałem pieniądze wpłacone w depozyt Maxitrade.

Po pierwsze nic nie podpisujcie a przede wszystkim Regulaminu zwanego dalej Umową. Żadnych Deklaracji Wpłat.
Jeśli nie ma podpisanej jakiejkolwiek umowy regulaminu deklaracji wpłaty jest to podstawa do składania reklamacji w banku.

U mnie wyglądało to tak:
Wpłat dokonałem kilka do Maxitrade (abym nie wypadł z rynku doładowywałem depozyt w krótkim czasie) .
Podsunęli mi Regulamin i Deklaracje Wpłat do podpisania. Przeczytałem i stwierdziłem że nie NIE PODPISZE Takiego G....na.
Na pisałem do nich e mail (na wszystkie skrzynki jakie znalazłem) że nie zgadzam się na takie warunki i nie podpisze takiej Umowy.
W miedzy czasie zamknąłem transakcje nawet na +.
Poprosiłem analityka o wypłatę środków (Grzecznie). Po kilku nastu telefonach było standardowo jak pisaliście zwlekanie z dnia na dzień z tygodnia na tydzień. Analityk podesłał mi wniosek o wypłatę środków z konta miałem go uzupełnić i odesłać tak też zrobiłem. Ale okazało się że nie wypłacą mi całości bo tranzakcie były zbyt wcześnie zamknięte (3 minuty według regulaminu) ok. Sprawdziłem okazało się że dwie ale nie na taką sumę jak oni twierdzili ok. Pomyślałem niech mi wypłacą przynajmniej to co wpłaciłem. Dostałem e mali od działu finansowego że nie wypłacą mi środków bo nie podpisałem Regulaminu i Deklaracji Wpłat. Pani prosi abym podpisał dokumenty i odesłał z powrotem.
W wiadomości były wypisane daty kiedy i kwoty jakie wpłaciłem. Gdybym to zrobił to na pewno nie zobaczył bym ani złotówki według Regulaminu :D :D :D .

Wpłat dokonywałem za pomocą karty. Zwróciłem się do banku z reklamacją krótko opisałem sytuacje że zostałem oszukany transakcja nie doszła do skutku umowa nie została podpisana. Trwało to tydzień i w dniu dzisiejszym pieniądze zostały zwrócone wraz z prowizją za przewalutowanie na USD :D

Informacje na forum bardzo mi pomogły dla tego postanowiłem opisać w skrócie moja sytuacje.

Teraz nie szczypałbym się Reklamacja do Banku załatwi sprawę szybko. Pieniądze niby wygrane to tylko cyfry to OSZUŚCI konto DEMO dla nich a dla Nas REAL. Nawet jak straciłeś pieniądze na ich platformie (przegrałeś) składaj reklamacji do banku nic to cię nie kosztuje a jest szansa że kasa wróci.

Pozdrawiam. Paweł.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cześć Paweł,

Gratuluję, że się udało! Dobrze wiedzieć, że tak to można załatwić, zamiast tylko nadziei i czekania, że sami kasę oddadzą...

Pytań jednak mam conajmniej kilka. Jaki to był bank? Nie wiem czy to może mieć znaczenie, ale może też mają różne procedury i sposoby ich załatwiania... Drugie pytanie, czy orientujesz się może jak sytuacja mogłaby wyglądać w przypadku, gdybyś zasilił konto przelewem bankowym, a nie kartą? Czy taki przelew można jakoś "anulować"?

Nie wiem też jak wygląda rejestracja w Maxitrade, ale u większości brokerów umowy "podpisuje" się elektronicznie poprzez ich akceptację w momencie zakładania konta. Czy w grupie tych dokumentów nie było właśnie Regulaminu zwanego umową lub wyglądało to jeszcze jakoś inaczej?
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Paweł pol
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2019, 10:20

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: Paweł pol »

raposo pisze:
15 paź 2019, 12:43
Cześć Paweł,

Gratuluję, że się udało! Dobrze wiedzieć, że tak to można załatwić, zamiast tylko nadziei i czekania, że sami kasę oddadzą...

Pytań jednak mam conajmniej kilka. Jaki to był bank? Nie wiem czy to może mieć znaczenie, ale może też mają różne procedury i sposoby ich załatwiania... Drugie pytanie, czy orientujesz się może jak sytuacja mogłaby wyglądać w przypadku, gdybyś zasilił konto przelewem bankowym, a nie kartą? Czy taki przelew można jakoś "anulować"?

Nie wiem też jak wygląda rejestracja w Maxitrade, ale u większości brokerów umowy "podpisuje" się elektronicznie poprzez ich akceptację w momencie zakładania konta. Czy w grupie tych dokumentów nie było właśnie Regulaminu zwanego umową lub wyglądało to jeszcze jakoś inaczej?
Cześć.
Był to CityBankHandlowy karta kredytowa. Reklamacje złożyłem przez system bankowości elektronicznej w zakładce "kontakt" następnie "bezpieczeństwo" i "zwrot na kartę". (jakoś tak to leciało)

Jeżeli chodzi o przelewy bankowe nie wiem czy to zadziała ale warto spróbować.

Rejestracja na początku wygląda jak zakładanie profilu na forum lub e mail. Logo , Hasło Weryfikacja ale później proszą o foto dokumentów potwierdzających tożsamość (telefony, telefony czy już czy pomóc i takie tam oczywiście po polsku z akcentem wschodnim patrząc z naszej strony :wink: ). Foto prawa jazdy lub dowodu osobistego, paszportu. Foto rachunku potwierdzającego misce zamieszkania, foto karty z zasłoniętym częściowo numerem karty (PS. kartę zastrzegłem.)
Tak to wyglądało w moim przypadku.
Pieniądze wpłacasz a dopiero podsyłają Ci niewinnie Regulamin i Deklaracje Wpłat z zapytaniem czy już podpisałeś zrobiłeś skan, foto i odesłałeś do nich. Przekonali mnie że tak trzeba, że jest to potrzebne bo chodzi o "pranie brudnych pieniędzy" i tp. Stwierdziłem ok. Takie procedury.
Ale gdy przyjrzałem się tej Umowie zwanej Regulaminem..........................
Tam zrzekasz się wszystkich praw nawet do sądu gdy chcesz pójść to oni wskazują do którego i gdzie oczywiście poza granicami Polski. MASAKRA!!!!!!! ( Regulamin i deklaracja w załączniku ) do przeczytania dobra lektura. Dla czego nie wolno takich rzeczy podpisywać Własnym Imieniem i Nazwiskiem.
Przepraszam że się tak rozpisałem ale może kogoś od tego odwiodę albo natknę co ma lub co może robić. Szkoda tych pieniędzy, czasu i nerwów.
REKLAMACJA W BANKU WPŁAT TO JEDYNE WYŚCIE. Według Mnie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

aadamm158
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2020, 22:06

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: aadamm158 »

Witam!
Jakiś sposób na odzyskanie pieniędzy przelewem od maxitrade?

ODPOWIEDZ