Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 17 lis 2018, 10:42     Inwestuj z zaufanym, globalnym brokerem XM!

Maxitrade

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
  • Autor
  • Wiadomość

goney225

Uczestnik

Uczestnik

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post14 wrz 2018, 06:34

Witam,

niestety jestem jednym z tych "jeleni" które wpłaciły 250$ na tę platformę. Pewnie szansa na odzyskanie pieniędzy jest zerowa. Ktoś coś może podpowiedzieć?

olfa111

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post28 paź 2018, 14:05

goney225 pisze:Witam,

niestety jestem jednym z tych "jeleni" które wpłaciły 250$ na tę platformę. Pewnie szansa na odzyskanie pieniędzy jest zerowa. Ktoś coś może podpowiedzieć?

Ja stracilam $250 + $3000

krzycho70

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post30 paź 2018, 09:05

olfa111 pisze:
goney225 pisze:Witam,

Ja stracilam $250 + $3000

Witam.
Poczytajcie wcześniej regulamin tego "brokera" - pełno w nim ograniczeń i możliwości dokonania czynności przez nich. Jedno najważniejsze - jak wcześniej wspomniał jeden z uczestników forum - czy posiadają licencję.
II sprawa zobaczcie miejsce rejestracji brokera - Kingstown, Saint Vincent and the Grenadines.
Kilka lat temu (3,4) zainwestowałem w brokera "OptionMagnates" tam zarejestrowaną - na szczęście tylko 250euro. Problemy zaczęły się przy wypłacie kasy którą tam zarobiłem. Przy otwarciu transakcji (opcje binarne - jeszcze wtedy bardziej dostępne) różnica kursu między otwarciem pozycji o kursem pary walutowej była OGROMNA - transakcja zawierana była na 1min.
Dziś ma dzwonić od tego brokera pani i przedstawić ofertę.
Pozdrawiam o przestrzegam przed stratą kasy.

olfa111

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post31 paź 2018, 12:38

krzycho70 pisze:Witam.
Poczytajcie wcześniej regulamin tego "brokera" - pełno w nim ograniczeń i możliwości dokonania czynności przez nich. Jedno najważniejsze - jak wcześniej wspomniał jeden z uczestników forum - czy posiadają licencję.
II sprawa zobaczcie miejsce rejestracji brokera - Kingstown, Saint Vincent and the Grenadines.
Kilka lat temu (3,4) zainwestowałem w brokera "OptionMagnates" tam zarejestrowaną - na szczęście tylko 250euro. Problemy zaczęły się przy wypłacie kasy którą tam zarobiłem. Przy otwarciu transakcji (opcje binarne - jeszcze wtedy bardziej dostępne) różnica kursu między otwarciem pozycji o kursem pary walutowej była OGROMNA - transakcja zawierana była na 1min.
Dziś ma dzwonić od tego brokera pani i przedstawić ofertę.
Pozdrawiam o przestrzegam przed stratą kasy.

Ja czytalam regulamin....pozwala "brokerowi" w zasadzie na wszystko. Pani namawiajaca powiedziala ze to formalnosc itp. Ja doszlam do wniosku ze w sumie wiele firm ma takie regulaminy "ustawione pod siebie" i ze powinno byc ok (naiwne myslenie :/). Maxitrade nie posiada licencji, wiec lamie prawo. Gdzie to mozna zglosic? Aha a czy ktos wie, gdzie sie miesci ich Polskie biuro?, bo mi na telefonie pod numerem sie wyswietla: Gorzow Wlkp.
Poprzednia

Wróć do Brokerzy Forex