Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
graczpospolity
Gaduła
Gaduła
Posty: 155
Rejestracja: 10 lut 2016, 11:51

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: graczpospolity »

nemoofx pisze:Bo na walutach tyle nie zarobisz co na akcjach czy indeksach i teraz aby złapać jakiś średni trend nie jest za łatwo a jak już wejdziesz nie ważne gdzie to cena mieli się w tym miejscu długo zanim wyjdzie w którąś stronę gwałtownie
Polecam commodities, szczególnie ropę. Są tanie jeśli chodzi o ekspozycję marginu, u niektórych brokerów nie mają swapu i ładnie się ruszają

Lucifer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2018, 21:48

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Lucifer »

Faceci, czy ktoś wziął ten handel?
Ponieważ spodziewałem się dużego spadku w tym obszarze, jednak nie byłem pewien, ponieważ gdybym zastosował popychacze, liczyłbym się jako 1 pchnięcie, a następnie SH, a następnie 2, więc nie bym tam sprzedawał. Jeśli ktoś wziął ten handel, jeśli to możliwe, wyjaśnij mi, w oparciu o to, co zrobiłeś?
Dziękuję Ci
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Lucifer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2018, 21:48

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Lucifer »

Co myślicie o UE?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Lucifer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2018, 21:48

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Lucifer »

Lucifer pisze:Co myślicie o UE?
Jakieś opinie? Naprawdę próbuję to zdobyć. Mam wzór i policzyłem poziomy. Spodziewałem się odwrócenia w środę lub czwartek, o czym muszę wiedzieć?

Dziękuję Ci
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

Nie chciałem tego robić, naprawdę nie chciałem wracać do tematu polityki ale ...no muszę. Pamiętacie kilka postów dalej jak pisałem o podatku od wyprowadzki za granicę ? No to właśnie, unruhe możesz czuć się wywołany:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/nowy-po ... iu/djb70pj

Proszę bardzo, podobno to był "tylko" pomysł. No i kolejne opłaty nadciągają wielkimi krokami, ale grunt że nie podatki - opłaty. Nie wolno mówić, że PiS wprowadza nowe podatki - bo ich nie wprowadza. Więc będąc poprawnym politycznie, rząd PiS wprowadza nowe opłaty, a oto one:

Wyższe opłaty sądowe mają - jak zapowiada resort - zmobilizować obywateli do innego rozwiązywania sporów. Ministerstwo podkreśla, że opłaty sądowe nie wzrosły od 12 lat, mimo że równocześnie Polacy zarabiają znacznie więcej. Ponadto, "zaniżony poziom opłat sądowych powoduje, że strony nie podejmują prób ich rozwiązywania w inny sposób". "W ten sposób sądy zalewa fala spraw drobnych" - tłumaczy resort.

Więcej zapłacimy m.in. za sporządzenie uzasadnienia do wyroku. Do tej pory było to darmowe, a już niedługo będzie wymagało zapłaty 100 złotych. Do 21 złotych wzrośnie opłata od wniosku o wydanie poświadczenia, np. odpisu oraz zapisu dźwięku albo obrazu z przebiegu posiedzenia sądu.

100 złotych zapłacimy za zażalenie od postępowania, postępowanie egzekucyjne i za wnioski w sprawie zmian w księdze wieczystej (dotychczasowe opłaty wynosiły odpowiednio: 40, 40 i 60 złotych).


Źródło: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/zbignie ... ei/czsyyrp

Coś takiego mógł wymyślić tylko ktoś kompletnie oderwany od otaczającej go rzeczywistości, tzn. wprowadzenie dodatkowych opłat w sądownictwie zmusi Polaków do rozwiązywania sporów poza sądami ...naprawdę ? No jak dla mnie to co najwyżej utrudni dochodzenia praw uczciwym, którzy przez nieuczciwość drugiej strony są zmuszeni dochodzić swoich racji przed sądem, przecież nikt nie leci do sądu dla rozrywki...kompletna porażka.

Nendo

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

Nieco wcześniej wprowadzono zwiększone znacznie opłaty za rozprawy rozwodowe w "trosce" o zachowanie rodzin...

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

czyli zwiększamy i ułatwiamy dostęp obywatelom do sprawiedliwości...

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

Ktoś tam prosił o to abym wrzucał wejścia a nie statsy, poniżej wejście z AUD/JPY miałem też z EUR/USD ale omyłkowo nie zapisałem więc pechowo jest tylko z AUD/JPY. W dwa dni 43K :D

AUD/JPY
Obrazek


PS. Odpowiadam też na pytanie jak trejduje tak aby było dobrze, no w końcu uchylam tego rąbka tajemnicy do mojej złotej metody cud, bowiem tak naprawdę cały sekret tkwi w... https://www.youtube.com/watch?v=GvQkl7qa6RQ

:564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
as28
Maniak
Maniak
Posty: 1722
Rejestracja: 23 lut 2013, 20:14

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: as28 »

maccyw pisze:

PS. Odpowiadam też na pytanie jak trejduje tak aby było dobrze, no w końcu uchylam tego rąbka tajemnicy do mojej złotej metody cud, bowiem tak naprawdę cały sekret tkwi w... https://www.youtube.com/watch?v=GvQkl7qa6RQ

:564:

i teraz wszystko wiadomo :shock:

znaczy nic nie wiadomo :-?
Lepszy 3 dni studiowania Steva Mauro niż 3 lata CJ.
Szukaj darmowych kursów w necie aby zrozumieć dzienną manipulację.

OJsimson
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 20 wrz 2018, 11:05

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: OJsimson »

Pozdrawiam kolege i zycze wytrwalosci w kontynuowaniu watku.

ODPOWIEDZ