Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 22 sie 2018, 05:27     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
  • Autor
  • Wiadomość

maccyw

Gaduła

Gaduła

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post10 sie 2018, 14:20

I jeszcze wejścia dla AUD/JPY oraz EUR/USD, zaczynam rozumieć co CJ miał na myśli pisząc kiedyś że to on tropi foxy i czuje się jak na polowaniu.

BTW: W sprawie moich wyjść - nie uznaję aby były one prawidłowe w 100%, to że wyszedłem nie oznacza zmiany kierunku ale spodziewam się choćby 1-2 dniowej korekty. Jest piątek, tygodnia forexowego koniec i początek. Jak dla mnie powinni wybić Low a jako że z profitu jestem zadowolony...to w sumie mam to w dupie czy ucinam sobie przedwcześnie zysk czy nie :D Jak wiadomo pazerny dwa razy traci.

AUD/JPY
Obrazek

EUR/USD
Obrazek
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

nemoofx

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post10 sie 2018, 14:49

maccyw kiedy zamiar masz grać na real? Czy tym systemem masz zamiar?

maccyw

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post10 sie 2018, 14:52

To jest real mistrzu. Już bardziej real nie będzie.

nemoofx

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post10 sie 2018, 15:51

to super i gratulację ładnie idziesz myślałem że demko hehe dobrą masz psychikę że z takim depozytem grasz

maccyw

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post10 sie 2018, 16:42

Thx. Aczkolwiek zauważ, że depozyt z którym zaczynałem nie był wysoki...teraz może i jest wysoki. To powinno działać w ten sposób - wrzucasz 10K wyciągasz 150K lub do pierwszej poważnej obsuwy bo to oznacza ze się sypiesz psychicznie. Czyli trejdujesz od 10K dobijesz do 150 K uwalisz 30K STOP.

W skrócie - komfort psychiczny zyskasz zawsze jeżeli zaczynasz or racjonalnej kwoty, którą nawet gdybyś w całości przewalił to nie umrzesz z głodu :wink: Ja po prostu sobie ten komfort psychiczny buduję we właściwy sposób. Natomiast wiem, że są i tacy którzy mając oszczędności życia na poziomie 50 tys wrzucają całość w trading licząc na złoty strzał. Bad idea i to się prawie nigdy nie kończy dobrze. Racjonalne depo startowe + cierpliwość = komfort = sukces :D

PS. To co pokazałem to i tak jest słabe. CJ raz wystartował z depo 20K albo 25K (nie pamiętam już dokładnie ale to byłą jedna z tych dwóch kwot) i w 48 godzin zrobił z tego 200K, przyznam szczerze że pojęcia nie mam na jakim musiał trejdować lewarze ale warto nadmienić że on często trejdował u brokerów z republik bananowych. Aczkolwiek mi absolutnie nie o to chodzi, mam określony comiesięczny cel i tego się trzymam. Tak się buduje komfort w tradingu (przynajmniej w moim przypadku to się sprawdza).

nemoofx

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post10 sie 2018, 17:37

Ja już powoli zaczynam coś kumać ale zarabiać tyle to dla mnie kosmos dla tego myślałem że to demo, mi lepej chodzą akcje lepiej się na nich czuję ale tyle zarobić to fajnie że pokazałeś taki wynik, bo mało kto to robi, dobrze na sercu się robi, tak więc męcze akcje dalej i startuję być może też z kontem real chciałbym bardzo ale o takich kwotach to nawet nie maże

Lucifer

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post10 sie 2018, 23:21

Z 6 analizowanych par otrzymałem 3 mapy poprawne na ten tydzień. Używam także poziomów i popychań. Do tej pory analizuję tylko wykresy bez wpisów i widzę, jak cena zareagowałaby na moją analizę.

maccyw Spodziewałem się również ogromnego spadku, który zrobiłeś z miłym wpisem. :564:

Opublikuję 6 analizowanych par.

AU- mapa nie działała
UC- mapa nie działała
UJ- mapa nie działała
AC- mapa działała
AJ- mapa działała
GU- mapa działała

Lucifer

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post10 sie 2018, 23:23

Lucifer pisze:Z 6 analizowanych par otrzymałem 3 mapy poprawne na ten tydzień. Używam także poziomów i popychań. Do tej pory analizuję tylko wykresy bez wpisów i widzę, jak cena zareagowałaby na moją analizę.

maccyw Spodziewałem się również ogromnego spadku, który zrobiłeś z miłym wpisem. :564:

Opublikuję 6 analizowanych par.

AU- mapa nie działała
UC- mapa nie działała
UJ- mapa nie działała
AC- mapa działała
AJ- mapa działała
GU- mapa działała

irmentruda

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post11 sie 2018, 07:13

tak wygląda deprecjacja waluty kraju, gdzie władza ma zawsze rację, opozycja siedzi w więzieniach albo na emigracji (i nawet tam nie jest bezpieczna) a sędziowie są posłuszni ale za to naród jest dumny z wodza, flagi powiewają, patriotyzm jest nawet w ubikacji.

Tolmon_Nika

Pasjonat

Pasjonat

• Pochwały: 1

Nieprzeczytany post11 sie 2018, 11:45

maccyw pisze:Thx. Aczkolwiek zauważ, że depozyt z którym zaczynałem nie był wysoki...teraz może i jest wysoki. To powinno działać w ten sposób - wrzucasz 10K wyciągasz 150K lub do pierwszej poważnej obsuwy bo to oznacza ze się sypiesz psychicznie. Czyli trejdujesz od 10K dobijesz do 150 K uwalisz 30K STOP.

W skrócie - komfort psychiczny zyskasz zawsze jeżeli zaczynasz or racjonalnej kwoty, którą nawet gdybyś w całości przewalił to nie umrzesz z głodu :wink: Ja po prostu sobie ten komfort psychiczny buduję we właściwy sposób. Natomiast wiem, że są i tacy którzy mając oszczędności życia na poziomie 50 tys wrzucają całość w trading licząc na złoty strzał. Bad idea i to się prawie nigdy nie kończy dobrze. Racjonalne depo startowe + cierpliwość = komfort = sukces :D

PS. To co pokazałem to i tak jest słabe. CJ raz wystartował z depo 20K albo 25K (nie pamiętam już dokładnie ale to byłą jedna z tych dwóch kwot) i w 48 godzin zrobił z tego 200K, przyznam szczerze że pojęcia nie mam na jakim musiał trejdować lewarze ale warto nadmienić że on często trejdował u brokerów z republik bananowych. Aczkolwiek mi absolutnie nie o to chodzi, mam określony comiesięczny cel i tego się trzymam. Tak się buduje komfort w tradingu (przynajmniej w moim przypadku to się sprawdza).

:564:
każdy miesiąc rozpoczynam z 10.000 i gram TYLKO 0.5 lota,wystarcza w zupełności :D
sierpień.png

wynik miesiąca.png
Panta rhei - Wszystko płynie
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora
PoprzedniaNastępna

Wróć do Forex Journal