Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

Nendo - jak widzisz jednak lepiej będzie głosować na mniejsze zło :wink:

Współczuję przedsiębiorcom w Polsce, ale głowa do góry ! Majątki do zagranicznych Trustów i Fundacji (uczcie się od pewnego Pana z Torunia, on to wie najlepiej). Tam nikomu nic nie zajmą, zresztą już obecnie z polskimi "władzami" przestają się liczyć zagraniczne sądy - ostatni przykład z Irlandią która odmówiła wydania polskiego obywatela który mieszka w Irlandii bo...Polska to kraj w którym nie mógłby liczyć na uczciwy proces gdyż w Polsce została zatracona praworządność !!! :lol:

https://wiadomosci.wp.pl/irlandzki-sad- ... 063257729a

BTW. 20-30 postów temu byłem uznawany przez niektórych za paranoika, słyszałem również że w Polsce praworządność istnieje i ma się dobrze :lol:

Przykre, tylko że w sumie to wszystko jest bez znaczenia. To jest nasza przywara narodowa - nienawiść i zazdrość w stosunku do tych którym się powiodło, minimalizm i wygoda oraz postawa roszczeniowa. Do czego zmierzam...ano do tego, że PiS to tylko partia i przecież ktoś ich wybrał. Partia zawsze jest tylko i wyłącznie obliczem narodu...niczym więcej.

Nendo

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

Myślę że jest gorzej niż nam się zdaje.
Zasadniczy problem leży w wychowaniu młodego pokolenia, ale jak to zrobić jeżeli od 1945 roku szkolnictwo opanowane jest przez lewactwo, przynajmniej mentalne. od 1989 roku mam inny ustrój polityczny, oparty na kapitale, ale w szkołach od 1989 roku w dalszym ciągu dzieci nie uczą się co to jest pieniądz, skąd się bierze, co to jest zysk a co to jest przychód... tak podstawowe terminy. Maturzyści już miesiąc po maturze nie wiedzą jak oblicza się procent, ale wszyscy wiedzą jaki kolor oczu ma córeczka Lewandowskiej czy jakieś innej celebrytki. Mało kto czyta książki a gazetki zamieniły się w komiksy teraz nawet z ruchomymi obrazkami i dźwiękiem żeby nie męczyć się czytaniem, 80% społeczeństwa , a może i więcej nic nie czyta. Statystyki mówią że przeciętny polak czyta 1/2 książki rocznie wliczając w to gazetki supermarketów!!!
Nie będę głosował na mniejsze zło bo to nie ma znaczenia, nie kijem go to pałą. Nie o takie wybory chodzi. To musi pierdyknąć a ludzie muszą zapomnieć jak było. Dokładnie tak jak było z Żydami. Nie po to Mojżesz prowadził po Synaju 40 lat swój naród żeby go zmęczyć tylko po to żeby wymarła ta część żydów która pamiętała jak byli niewolnikami w Egipcie... Polska potrzebuje takiego Katharsis, powrotu do wartości rodzinnych, wzajemnego poszanowania, etosu pracy poszanowania prywatnej własności. Żadne lewackie ideologie.Powrót do naturalnych praw. Kobieta to kobieta a nie biologiczna zagadka. Prawo wyborcze powinno być ograniczone. Wymysły komunistyczne o równości ludzi wrzucić do śmieci. Ludzie powinni być równi wobec PRAWA w kwestii swoich dokonań ale ponieważ każdy jest inny i jest kim innym nigdy nie będą równi. To oczywiste i naturalne. Dzisiaj byle obszczymurek znaczy tyle samo co zasłużony profesor i to ma być prawidłowo?
Trochę się rozgadałem, pewnie AS28 mnie przeklnie... sorry zwaliłem z wątroby.

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

Nendo - nic dodać nic ująć. Natomiast pisząc "wybierać mniejsze zło" chodziło mi również o to, że kiedyś możemy już nie mieć tego przywileju aby wybierać nawet mniejsze zło, gdy się obudzimy w systemie niemalże totalitarnym. No przecież to już było...przodkowie się w grobach przewracają. A tak generalnie to obojętne mi jest kto będzie rządził (czy prawica czy lewica) jeżeli będzie to rząd sprawiedliwy i mądry, który będzie rozwijał kraj. Obecnie poza tonami coraz głupszych przepisów (a ostatnio przypominających nawet totalitaryzm) nic mądrego się w tym kraju nie dzieje.

BTW. Jest 100% (obecnie 121 000), wejścia w całości już zamknięte. Ale statsy publikował będę w weekend bo...teraz mi się nie chce (jak to wcześniej pisałem, leniwi ? ) :D

PS. dla wprawnego oka może się wydać dziwne Equity, więc tłumaczę - w środę uwaliłem 22K, więc w trakcie tradingu nie piszę już na forum, taka drobna lekcja na przyszłość (zresztą nie pierwsza). Zmieniłem również język platformy bowiem jestem nie tylko na polskim forum natomiast zakładam że tu i tak każdy zna angielski.

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

I jeszcze wejścia dla AUD/JPY oraz EUR/USD, zaczynam rozumieć co CJ miał na myśli pisząc kiedyś że to on tropi foxy i czuje się jak na polowaniu.

BTW: W sprawie moich wyjść - nie uznaję aby były one prawidłowe w 100%, to że wyszedłem nie oznacza zmiany kierunku ale spodziewam się choćby 1-2 dniowej korekty. Jest piątek, tygodnia forexowego koniec i początek. Jak dla mnie powinni wybić Low a jako że z profitu jestem zadowolony...to w sumie mam to w dupie czy ucinam sobie przedwcześnie zysk czy nie :D Jak wiadomo pazerny dwa razy traci.

AUD/JPY
Obrazek


EUR/USD
Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

nemoofx
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2016, 16:05

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: nemoofx »

maccyw kiedy zamiar masz grać na real? Czy tym systemem masz zamiar?

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

To jest real mistrzu. Już bardziej real nie będzie.

nemoofx
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2016, 16:05

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: nemoofx »

to super i gratulację ładnie idziesz myślałem że demko hehe dobrą masz psychikę że z takim depozytem grasz

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

Thx. Aczkolwiek zauważ, że depozyt z którym zaczynałem nie był wysoki...teraz może i jest wysoki. To powinno działać w ten sposób - wrzucasz 10K wyciągasz 150K lub do pierwszej poważnej obsuwy bo to oznacza ze się sypiesz psychicznie. Czyli trejdujesz od 10K dobijesz do 150 K uwalisz 30K STOP.

W skrócie - komfort psychiczny zyskasz zawsze jeżeli zaczynasz or racjonalnej kwoty, którą nawet gdybyś w całości przewalił to nie umrzesz z głodu :wink: Ja po prostu sobie ten komfort psychiczny buduję we właściwy sposób. Natomiast wiem, że są i tacy którzy mając oszczędności życia na poziomie 50 tys wrzucają całość w trading licząc na złoty strzał. Bad idea i to się prawie nigdy nie kończy dobrze. Racjonalne depo startowe + cierpliwość = komfort = sukces :D

PS. To co pokazałem to i tak jest słabe. CJ raz wystartował z depo 20K albo 25K (nie pamiętam już dokładnie ale to byłą jedna z tych dwóch kwot) i w 48 godzin zrobił z tego 200K, przyznam szczerze że pojęcia nie mam na jakim musiał trejdować lewarze ale warto nadmienić że on często trejdował u brokerów z republik bananowych. Aczkolwiek mi absolutnie nie o to chodzi, mam określony comiesięczny cel i tego się trzymam. Tak się buduje komfort w tradingu (przynajmniej w moim przypadku to się sprawdza).

nemoofx
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2016, 16:05

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: nemoofx »

Ja już powoli zaczynam coś kumać ale zarabiać tyle to dla mnie kosmos dla tego myślałem że to demo, mi lepej chodzą akcje lepiej się na nich czuję ale tyle zarobić to fajnie że pokazałeś taki wynik, bo mało kto to robi, dobrze na sercu się robi, tak więc męcze akcje dalej i startuję być może też z kontem real chciałbym bardzo ale o takich kwotach to nawet nie maże

Lucifer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2018, 21:48

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Lucifer »

Z 6 analizowanych par otrzymałem 3 mapy poprawne na ten tydzień. Używam także poziomów i popychań. Do tej pory analizuję tylko wykresy bez wpisów i widzę, jak cena zareagowałaby na moją analizę.

maccyw Spodziewałem się również ogromnego spadku, który zrobiłeś z miłym wpisem. :564:

Opublikuję 6 analizowanych par.

AU- mapa nie działała
UC- mapa nie działała
UJ- mapa nie działała
AC- mapa działała
AJ- mapa działała
GU- mapa działała
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ