Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
MylesgCopaleen
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 30 lip 2018, 19:13

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: MylesgCopaleen »

irmentruda pisze:
MylesgCopaleen pisze: Jak czuwa to juz niektorzy z was mieliby problemy... Maja ale z logika.
Straszysz?
Majaczysz?

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

MylesgCopaleen pisze:Wyglada na to, ze wszyscy cierpicie na podobna chorobe.. Kultura lemingow tylko takie teksty rozumiecie. :)

]
Oooo. Rozwijasz się :d
Tylko tyle? Lepiej sie postaraj

Awatar użytkownika
3xV
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 06 kwie 2016, 22:31

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: 3xV »

Panowie nie ma sensu spierać się czy PIS czy PO to jeden ciul,
PO dymie nas bez żadnych skrupułów nawet się nie kryją, PIS robi to samo tylko w konspiracji.
Kto był doradcą Tuska w PO? a kto jest teraz premierem w PIS? A no ta sama osoba.

Jak ktoś myśli że ma jakiś wybór i kłóci się o to która partia jest lepsza a która gorsza,
to powiem wam że to jeden ciul. Te same ręce ich karmią i przekupują :)

PO i Nowoczesna różni się od PIS tylko tym że Ci pierwsi są bardziej bezczelni bo w UE
głosują przeciw Polsce, co dla mnie jest czystą zdradą.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2018, 21:35 przez 3xV, łącznie zmieniany 1 raz.
"Historia wolnego człowieka nigdy nie jest pisana przez przypadek, ale przez wybór - jego wybór." D.D.E.
Vision :arrow: Valor :arrow: Victory


Nieśmiertelny Trader

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

3xV pisze:Panowie nie ma sensu spierać się czy PIS czy PO to jeden ciul,
PO dymie nas bez żadnych skrupułów nawet się nie kryją, PIS robi to samo tylko w konspiracji.
Kto był doradcą Tuska w PO? a kto jest teraz premierem w PIS? A no ta sama osoba.

Jak ktoś myśli że ma jakiś wybór i kłóci się o to która partia jest lepsza a która gorsza,
to powiem wam że to jeden ciul. Te same ręce ich karmią i przekupują :)

True, chociaż Wiedźmin wybrałby mniejsze zło :) a traderzy są(powinni) właśnie jak wiedzmini - po za tym calym gownianym tematem 8) :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 07 sie 2018, 21:35 przez Nieśmiertelny Trader, łącznie zmieniany 1 raz.



maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

Szczerze to dla mnie PO wydaje się być nieco bezpieczniejsze niż PiS, bo zauważcie że PiS rzadko się cofa przed wkurwionym narodem. Pamiętacie aferę za PO dotyczącą ACTA ? Jeżeli mnie pamięć nie myli PO się z tego wycofało po licznych strajkach, aczkolwiek nie wiem czy wpływu nie miała na to sama UE.

Pamiętacie czarny protest za kadencji PiS i jak się skończył ? PiS i tak zrobił swoje pomimo mocnego sprzeciwu społeczeństwa (głównie kobiet ale nie tylko). Tak to mniej więcej wygląda, jeżeli oni sobie coś upierdolą to zrobią to niezależnie od nastrojów społeczeństwa.

Na Nowoczesną głosu bym nie oddał bo same poglądy Petru o wprowadzeniu nas do euro waluty uważam za chybione, a już zwłaszcza w obecnym okresie pełnym niepewności jak się potoczą losy UE. I tu niektórych zaskoczę - pod tym kątem zgadzam się z rządzącymi a głównie to z poglądami Morawieckiego, że wprowadzanie nas do euro to tak ale za kilka lat (lub w wolnym tłumaczeniu - najlepiej nigdy). Bardzo trafnie ocenił minusy i ryzyko z tym związane, jak również i plusy że posiadanie własnej polityki monetarnej i nie uzależnianie się od ECB może obronić naszą gospodarkę na wypadek ewentualnego kryzysu dzięki czemu nie pójdziemy na dno jak przykładowo Grecja (a kryzys nadciąga do UE wielkimi krokami, przynajmniej według twierdzeń Sorosa i Ray'a Dalio). W ogóle w moim prywatnym mniemaniu Morawiecki to mądry gość, ale on sam całego kraju niestety nie ogarnie.

Nendo

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

Nie ma obecnie formacji na którą chciałbym oddać mój głos, może pojedynczy ludzie ale nie cała formacja ...
I mam dość głosowania na mniejsze zło. Nie mam zamiaru więcej legitymizować zła, bez różnicy mniejszego zła czy większego zła.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Do dzieła PiSomatoły. Zaraz się dowiemy, że to lewactwo itp. brednie
Już nie wspomne o tym, że Pan Zbyszek i kolesie ma zupełnie odmienne zdanie :)
https://wiadomosci.wp.pl/list-20-profes ... 360960641a

ODPOWIEDZ