Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

unruhe - Ty zdaje się, że masz problem ...z samym sobą.

Wskaż mi czego nie napisałeś i w którym miejscu kłamię, argumenty masz naprawdę z dupy. Wskazałem na ustawę którą przepchnęli (w drodze konsultacji społecznych których nie było no chyba że kierowcy to samobójcy i byli na tak aby podnieść ceny za paliwo). Jedyna Twoja argumentacja gdy pokazuję ich chore pomysły (do konsultacji społecznych które jak wyglądają to każdy trzeźwo myślący już wie) brzmi "to dopiero projekt, nie jest pewne czy go wprowadzą" - sęk w tym że to jest kolejny idiotyczny pomysł. Ale dla Ciebie to ok, że wpadają na pomysł aby mikro płacili 2000 zł za interpretacje podatkową, co nie ? To jest spoko ? No tak, ty nie stracisz jeśli jesteś gołodupcem pewnie Ci to jest na rękę bo pracodawca w Polsce to złodziej, bandyta i oszust i ma dawać na Twoją dupę i całą rodzinę. Każdy któremu chociaż trochę się lepiej powodzi ma się na Ciebie zrzucić i Twoje utrzymanie, bo tak Cię właśnie w tym momencie zaczynam postrzegać. Kierowcą tez nie jesteś bo chyba tylko skończony idiota będzie się cieszył że mu ceny podnoszą byle by było na 500+ i inne daniny.

Inną sprawą jest, że przytoczyłeś TVN i wyborczą, źródła na które nigdy się nie powoływałem (ich sondaże mnie w ogóle tak samo nie interesują). Przytaczałem Onet, Wp, O2, Bankiera, Money, BusinessInsidera, Rp, DziennikaZachodni. Ani razu nie widziałem w tych źródłach pochwały dla działań PiS i wszystkie opisują ich idiotyzmy, tak więc daru bo jeśli ktoś tu manipuluje to właśnie Ty.

No i na podstawie twojej argumentacji nie dziwię Ci się że nie masz ich dość. Skoro wiele nie masz to nic Ci nie zabiorą, opłaty też Ci nie wzrosną (ale tu się wkrótce zdziwisz, bo wzrosną podstawowe media - taki to psikus).

MylesgCopaleen - a Ty z kolei jesteś najbardziej udany I oczywiscie analfabetę Komorowskiego.
Naprawdę ??? A Pawłowicz z Twojego kochanego PiS Ci przypadkiem nie przeszkadza ??? :lol: :lol: :lol:
A Misiewicz też spoko jak rozumiem (dziwię się że jeszcze nie nakręcili z tego filmu w Hollywood, jak to w Polsce z aptekarza zostaje się zastępcą Ministra Obrony). W gwoli przypomnienia

https://wiadomosci.wp.pl/bartlomiej-mis ... 975042689a

W sumie to możecie sobie ręce podać, zasób argumentacji i informacji macie na podobnym poziomie. Widzę, że Wam obu przeszkadza Rudy z PO bo Was okradł, powiedzcie mi tylko co Wam dokładnie zabrał :lol: :lol: :lol: Z niego przynajmniej świat się nie naśmiewał, natomiast tak się składa że pewną kluczową osobę w Państwie u naszych sąsiadów (nie, nie w Niemczech ale w kochanej grupie Wyszehradzkiej) zwykło się mawiać - NOTARIUSZ. To Ci dopiero reprezentacja kraju na zewnątrz, nic tylko za granicę z wypiętą klatą i podniesioną głową jeździć i być dumnym.

Oj no tak, chyba że się kasę w Amber Gold ujebało (może to z tych ?), to rzeczywiście Wam jego syn kasę razem z Plichtą podpierdolił, wszakże stara PiSowska (a więc jedynie słuszna) prawda. Przy okazji kolejny cyrk, PiS oczywiście z Ambera zrobił wielki pokaz szkoda tylko że sam przeciwko sobie komisji teraz nie otworzy za Getbacka który działał i wyjebał się za ich kadencji wykręcając z rynku rekordowe 3 mld. A o SKOKACH to już dawno nie pamiętamy, co nie ? Hipokryci.

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 736
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

maccyw pisze:unruhe - Ty zdaje się, że masz problem ...z samym sobą.

Wskaż mi czego nie napisałeś i w którym miejscu kłamię, argumenty masz naprawdę z dupy. Wskazałem na ustawę którą przepchnęli (w drodze konsultacji społecznych których nie było no chyba że kierowcy to samobójcy i byli na tak aby podnieść ceny za paliwo). Jedyna Twoja argumentacja gdy pokazuję ich chore pomysły (do konsultacji społecznych które jak wyglądają to każdy trzeźwo myślący już wie) brzmi "to dopiero projekt, nie jest pewne czy go wprowadzą" - sęk w tym że to jest kolejny idiotyczny pomysł. Ale dla Ciebie to ok, że wpadają na pomysł aby mikro płacili 2000 zł za interpretacje podatkową, co nie ? To jest spoko ? No tak, ty nie stracisz jeśli jesteś gołodupcem pewnie Ci to jest na rękę bo pracodawca w Polsce to złodziej, bandyta i oszust i ma dawać na Twoją dupę i całą rodzinę. Każdy któremu chociaż trochę się lepiej powodzi ma się na Ciebie zrzucić i Twoje utrzymanie, bo tak Cię właśnie w tym momencie zaczynam postrzegać. Kierowcą tez nie jesteś bo chyba tylko skończony idiota będzie się cieszył że mu ceny podnoszą byle by było na 500+ i inne daniny.

Inną sprawą jest, że przytoczyłeś TVN i wyborczą, źródła na które nigdy się nie powoływałem (ich sondaże mnie w ogóle tak samo nie interesują). Przytaczałem Onet, Wp, O2, Bankiera, Money, BusinessInsidera, Rp, DziennikaZachodni. Ani razu nie widziałem w tych źródłach pochwały dla działań PiS i wszystkie opisują ich idiotyzmy, tak więc daru bo jeśli ktoś tu manipuluje to właśnie Ty.

No i na podstawie twojej argumentacji nie dziwię Ci się że nie masz ich dość. Skoro wiele nie masz to nic Ci nie zabiorą, opłaty też Ci nie wzrosną (ale tu się wkrótce zdziwisz, bo wzrosną podstawowe media - taki to psikus).

MylesgCopaleen - a Ty z kolei jesteś najbardziej udany I oczywiscie analfabetę Komorowskiego.
Naprawdę ??? A Pawłowicz z Twojego kochanego PiS Ci przypadkiem nie przeszkadza ??? :lol: :lol: :lol:
A Misiewicz też spoko jak rozumiem (dziwię się że jeszcze nie nakręcili z tego filmu w Hollywood, jak to w Polsce z aptekarza zostaje się zastępcą Ministra Obrony). W gwoli przypomnienia

https://wiadomosci.wp.pl/bartlomiej-mis ... 975042689a

W sumie to możecie sobie ręce podać, zasób argumentacji i informacji macie na podobnym poziomie. Widzę, że Wam obu przeszkadza Rudy z PO bo Was okradł, powiedzcie mi tylko co Wam dokładnie zabrał :lol: :lol: :lol: Z niego przynajmniej świat się nie naśmiewał, natomiast tak się składa że pewną kluczową osobę w Państwie u naszych sąsiadów (nie, nie w Niemczech ale w kochanej grupie Wyszehradzkiej) zwykło się mawiać - NOTARIUSZ. To Ci dopiero reprezentacja kraju na zewnątrz, nic tylko za granicę z wypiętą klatą i podniesioną głową jeździć i być dumnym.

Oj no tak, chyba że się kasę w Amber Gold ujebało (może to z tych ?), to rzeczywiście Wam jego syn kasę razem z Plichtą podpierdolił, wszakże stara PiSowska (a więc jedynie słuszna) prawda. Przy okazji kolejny cyrk, PiS oczywiście z Ambera zrobił wielki pokaz szkoda tylko że sam przeciwko sobie komisji teraz nie otworzy za Getbacka który działał i wyjebał się za ich kadencji wykręcając z rynku rekordowe 3 mld. A o SKOKACH to już dawno nie pamiętamy, co nie ? Hipokryci.
:564:
Przestań się "znęcać" i tak NIE ZROZUMIE :!:
a tak się to zakończy:

ALEKSANDER FREDRO
PAWEŁ I GAWEŁ
Paweł i Gaweł w jednym stali domu,
Paweł na górze, a Gaweł na dole;
Paweł, spokojny, nie wadził nikomu,
Gaweł najdziksze wymyślał swawole.
Ciągle polował po swoim pokoju:
To pies, to zając — między stoły, stołki
Gonił, uciekał, wywracał koziołki,
Strzelał i trąbił, i krzyczał do znoju.
Znosił to Paweł, nareszcie nie może;
Schodzi do Gawła i prosi w pokorze:
— Zmiłuj się waćpan, poluj ciszej nieco,
Bo mi na górze szyby z okien lecą. —
A na to Gaweł: — Wolnoć, Tomku,
W swoim domku. —

Cóż było mówić? Paweł ani pisnął,
Wrócił do siebie i czapkę nacisnął.
Nazajutrz Gaweł jeszcze smacznie chrapie,
A tu z powały coś mu na nos kapie.
Zerwał się z łóżka i pędzi na górę.
Sztuk! puk — Zamknięto. Spogląda przez dziurę
I widzi... Cóż tam? cały pokój w wodzie,
A Paweł z wędką siedzi na komodzie.
— Co waćpan robisz? — Ryby sobie łowię.
— Ależ, mospanie, mnie kapie po głowie!
A Paweł na to: — Wolnoć, Tomku,
W swoim domku. —

Z tej to powiastki morał w tym sposobie:
Jak ty komu, tak on tobie.
moje zakończenie takie: :D
Jak ty komu co zrobisz , to on ci nasra na głowę
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

maccyw - szkoda naszego czasu, to ktoś sfrustrowany dorwał się do klawiatury, zero pojęcia o świecie, tylko pisowska propaganda w głowie.

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

unruhe pisze:
spekulantnajlepszy pisze:PO to kłamcy i złodzieje. Niech rudy zmieni już wkońcu paszport na niemiecki.
A jak go Niemcy w końcu wykopią z tej ciepłej posadki ( a wykopią go prędzej czy później), to gdzie Tusk pójdzie ?
Ano wróci do Polski :)
A gdzie ma wrócić jak jest z Polski? Do Kazachstanu?
Zesrają się, a nie wykopią. Kadencja mu się skończy i tyle, a trzeci raz nie może kandydować.


MylesgCopaleen - powinieneś wrócić z tymi marnymi tekstami i dowcipami na interie onanizować się przy "łapkach w górę"
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

Kazik
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 19 kwie 2008, 09:30

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Kazik »

irmentruda pisze:
MylesgCopaleen pisze:Jean Cloud "Druncker" i rudy lis Cie uratuja. Poskarz sie centrali w Brukseli. Smiech na sali.
Centrala w Moskwie lepsza?
co ma wspólny alkoholizm Druckera z sowieckim uprawianiem polityki przez PiS?
co ma wspólnego kolor włosów Przewodniczącego Rady z niszczeniem pluralizmu i niezależności mediów w Polsce?
Jedynie śmiech na sali ma dużo wspólnego z partyjną propagandą.
Nie muszę czytać całości aby się zorientować o co się "napierdalacie".
Co koloru włosów to przypomniało mi się takie stare/zapomniane porzekadło:

...: Rudy, zez i kuternoga naznaczeni są od Boga"...

Przez wiele lat tego nie rozumiałem ale z czasem (poprzez obserwację) osób
z takimi "cechami" pojąłem "co autor miał na myśli".
Nie wiem dlaczego mi to zapadło w pamięci.
Pewno "przewaga rynkowa" tego fenomenu jest zbyt duża aby go nie zauważyć.

Awatar użytkownika
_/_/Dariusz_/_/
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1238
Rejestracja: 02 sty 2012, 22:04

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: _/_/Dariusz_/_/ »

Kazik pisze:
irmentruda pisze:
MylesgCopaleen pisze:Jean Cloud "Druncker" i rudy lis Cie uratuja. Poskarz sie centrali w Brukseli. Smiech na sali.
Centrala w Moskwie lepsza?
co ma wspólny alkoholizm Druckera z sowieckim uprawianiem polityki przez PiS?
co ma wspólnego kolor włosów Przewodniczącego Rady z niszczeniem pluralizmu i niezależności mediów w Polsce?
Jedynie śmiech na sali ma dużo wspólnego z partyjną propagandą.
Nie muszę czytać całości aby się zorientować o co się "napierdalacie".
Co koloru włosów to przypomniało mi się takie stare/zapomniane porzekadło:

...: Rudy, zez i kuternoga naznaczeni są od Boga"...

Przez wiele lat tego nie rozumiałem ale z czasem (poprzez obserwację) osób
z takimi "cechami" pojąłem "co autor miał na myśli".
Nie wiem dlaczego mi to zapadło w pamięci.
Pewno "przewaga rynkowa" tego fenomenu jest zbyt duża aby go nie zauważyć.
"Faktach po Faktach" w TVN24 uczestniczka Powstania Warszawskiego przytoczyła mocną wypowiedź ojca braci Kaczyńskich. Hanna Stadnik walczyła wspólnie z Rajmundem Kaczyńskich w czasie 63. dni warszawskiego zrywu.

– Ojciec braci Kaczyńskich był moim kolegą z "Baszty". Jak Leszek Kaczyński został prezydentem Warszawy i mu gratulowaliśmy, jego ojciec powiedział: 'Moim dzieciom nie wolno dawać władzy. Zniszczą każdego, kto jest od nich lepszy, bo są złośliwi'" – ujawniła sanitariuszka "Hanka".

Pozdrawiam.
Objective perspective, just businiess...

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

Na zakończenie odniosę się to całej rozwałki z TK oraz SN, bowiem widzę że wielu kocha PiS za rozwalenie obecnej władzy sądowniczej i z uwielbieniem to popiera pod pretekstem propagandowej gadki-szmatki PiSu.

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... ad/6d2tq5t

Ok, załóżmy że taki unruhe ma rację i to co się dzieje obecnie z sędziami w sądach różnych instancji jest ok, bowiem wydają oni wyroki sprzeczne z logiką, na odwal się i w ogóle są źli i niedobrzy. To teraz pokażę Wam nowelizację KC która miała w Polsce uporządkować rynek długów przedawnionych, czyli ukrócić praktyki firm windykacyjnych w postaci ścigania emeryta za niezapłacone 100 zł sprzed 10 lat które obecnie wraz z odsetkami i innymi "opłatami" urosło. W tym miejscu zapewne nie muszę dodawać, że taki emeryt już dowodu wpłaty tych 100 zł po 10 latach nie trzyma, prawda ?

Otóż, to jest nowelizacja autorstwa PiS która miała ten rynek uporządkować: http://orka.sejm.gov.pl/proc8.nsf/ustawy/2216_u.htm

Zacytuję Wam tutaj kluczowy fragment:

1) w art. 117 po § 2 dodaje się § 21 w brzmieniu:
„§ 21. Po upływie terminu przedawnienia nie można domagać się zaspokojenia roszczenia przysługującego przeciwko konsumentowi.”;

2) po art. 117 dodaje się art. 1171 w brzmieniu:
„Art. 1171. § 1. W wyjątkowych przypadkach sąd może, po rozważeniu interesów stron, nie uwzględnić upływu terminu przedawnienia roszczenia przysługującego przeciwko konsumentowi, jeżeli wymagają tego względy słuszności.

§ 2. Korzystając z uprawnienia, o którym mowa w § 1, sąd powinien rozważyć w szczególności:
1) długość terminu przedawnienia;
2) długość okresu od upływu terminu przedawnienia do chwili dochodzenia roszczenia;
3) charakter okoliczności, które spowodowały niedochodzenie roszczenia przez uprawnionego, w tym wpływ zachowania zobowiązanego na opóźnienie uprawnionego w dochodzeniu roszczenia.”;


I macie tutaj popis PiSu w pełnej krasie i mądrości, nowiutka nowelizacja bodajże z 30 kwietnia i co ? I w zasadzie można by teraz było wprowadzać nowelizację tej nowelizacji, bo rzekomy "dłużnik" miał mieć niby spokój ale taki chuj (!) - znowu wszystko będzie zależeć od władzy sędziego. Jeżeli sędziowie mają nie wydawać głupich wyroków to już dawno ustawy powinny być pisane w taki sposób aby prawo było takie same dla każdego, a tak nie będzie nigdy dopóki przepisy nie będą jasne i NIE będą ograniczały ingerencji sądu w interes prawny jednostki do absolutnego minimum - bo wszystko ma wynikać zawsze z przepisu.

Tymczasem PiSiory wyprodukowały bubla, chociaż rzekomo chcą rozwalać sędziowską klikę. Nie, to przepisy powinny być konstruowane w sposób jednoznaczny a nie wiecznie w sposób "sędzia sam sobie ma wymyślić w zależności od sytuacji".

Nendo

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

Czyli nowa regulacja niczego nie reguluje.
Dla każdego "normalnego" akcje wokół sądów mają wyłącznie zamianę cudzych na swoich. Ze wszystkimi tego konsekwencjami.

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

Powiem więcej - przez tą dyskusję która się tutaj zaczęła stwierdziłem że zerknę na Kolonka (lubiłem gościa, niezależnie od poglądów - a należy wspomnieć że był za PiSem i to mocno, stał za nich murem jeszcze w 2016 !!! - tyle że umiał uzasadnić dlaczego stał za nimi i dlaczego "dobra zmiana" z początku mu się podobała , a ja nie oceniam nikogo za poglądy ale za argumenty). No, to tutaj macie wypowiedź czym jest elektorat PiS już nawet nie sam PiS ale jego elektorat:

https://www.youtube.com/watch?v=4Pr5ost88QQ

Jeżeli komuś nie chce się oglądać całego to niech obejrzy sobie pierwsze 3 minuty. I obserwując zachowanie MylesgCopaleen (jak na ironie gość również z zupełnie nowym kontem, czyżby wątek był już pod baczną obserwacją służb ? :lol: ) nie trudno tego nie potwierdzić. W tym miejscu nie uderzam w unruhe bo on przynajmniej walczył na argumenty, a nie bełkotem i wyzwiskami.

I jeżeli ktoś dalej uważa że PiS jest git, to taka refleksja - jeżeli ktoś stał za tą partią murem (nawet po ich pierwszych potknięciach) i w zasadzie był ich wyborcą (tak, Kolonko nie przepadał za Tuskiem i w ogóle jest bardzo krytycznie nastawiony w stosunku do EU) i nagle zmienia swoje zdanie o 180 stopni względem PIS...No co, Rudy go przekupił ? Proszę Was to już nie jest nawet słabe...

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 736
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

maccyw pisze:Powiem więcej - przez tą dyskusję która się tutaj zaczęła stwierdziłem że zerknę na Kolonka (lubiłem gościa, niezależnie od poglądów - a należy wspomnieć że był za PiSem i to mocno, stał za nich murem jeszcze w 2016 !!! - tyle że umiał uzasadnić dlaczego stał za nimi i dlaczego "dobra zmiana" z początku mu się podobała , a ja nie oceniam nikogo za poglądy ale za argumenty). No, to tutaj macie wypowiedź czym jest elektorat PiS już nawet nie sam PiS ale jego elektorat:

https://www.youtube.com/watch?v=4Pr5ost88QQ

Jeżeli komuś nie chce się oglądać całego to niech obejrzy sobie pierwsze 3 minuty. I obserwując zachowanie MylesgCopaleen (jak na ironie gość również z zupełnie nowym kontem, czyżby wątek był już pod baczną obserwacją służb ? :lol: ) nie trudno tego nie potwierdzić. W tym miejscu nie uderzam w unruhe bo on przynajmniej walczył na argumenty, a nie bełkotem i wyzwiskami.

I jeżeli ktoś dalej uważa że PiS jest git, to taka refleksja - jeżeli ktoś stał za tą partią murem (nawet po ich pierwszych potknięciach) i w zasadzie był ich wyborcą (tak, Kolonko nie przepadał za Tuskiem i w ogóle jest bardzo krytycznie nastawiony w stosunku do EU) i nagle zmienia swoje zdanie o 180 stopni względem PIS...No co, Rudy go przekupił ? Proszę Was to już nie jest nawet słabe...
:564: :564: :564:
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

ODPOWIEDZ