Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

Apropo wejść, w sumie 50% do podstawy udało się zrobić. Statsy zbiorcze (nie wejścia) wrzuce przy 100K. Tym razem startowałem od 25K. Tylko nie sugerować się tymi wejściami bo jutro piątek i mogą wybić PL po to by w poniedziałek/wtorek korygować i kontynuować.

Obrazek

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

MylesgCopaleen
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 30 lip 2018, 19:13

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: MylesgCopaleen »

irmentruda pisze:
a ja sobie przypominam policyjne konfetti, szczerbatego posła w starych butach i "niezależnych" polityków na kolanach przed watykańskimi funkcjonariuszami.
Naprawde glowa panstwa zlozyla hold papiezowi? Teraz juz wiem skad ta paranoja i strach...
Państwo teoretyczne :lol: No może z wyjątkiem ZUS i Urzędów Skarbowych - te grabią nas całkiem praktycznie.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

watykańskich funkcjonariuszy masz kolego w każdym powiecie oraz oberfunkcjonariusza w Toruniu, nie musisz jechać do Rzymu.

MylesgCopaleen
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 30 lip 2018, 19:13

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: MylesgCopaleen »

Jean Cloud "Druncker" i rudy lis Cie uratuja. Poskarz sie centrali w Brukseli. Smiech na sali.

Nieśmiertelny Trader

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

maccyw pisze:Apropo wejść, w sumie 50% do podstawy udało się zrobić. Statsy zbiorcze (nie wejścia) wrzuce przy 100K. Tym razem startowałem od 25K. Tylko nie sugerować się tymi wejściami bo jutro piątek i mogą wybić PL po to by w poniedziałek/wtorek korygować i kontynuować.
No wlasnie, bo juz mialem sie spytac czy gadacie czy gracie :564:

unruhe
Gaduła
Gaduła
Posty: 279
Rejestracja: 12 lip 2017, 16:47

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: unruhe »

maccyw pisze:
Rzeczywiście prowadzi w sondażach...na wsiach. I nie, nikomu nie zamierzam ubliżać, ale taka prawda. Tymczasem polskie wsie zamieszkuje raczej mniejszy % osób niż miasta. Jakkolwiek, miałeś kiedykolwiek możliwość wypełnienia takiego sondażu / ankiety ? Bo jak nigdy, więc do dupy z takimi sondażami. Ja to wnioskuję po liczbie grup społecznych coraz mocniej wnerwionymi ich rządami. Wkurwili prawników, przedsiębiorców, emerytów, hazardzistów (w tym zwyczajnych ludzi lubiących uprawiać bukmacherk itp), kierowców, a ostatnio nawet łysi (kibole ?) byli rozsierdzeni pod sejmem (chyba że to lewacka telewizja kłamie, no bo jakże).

Tak, raz do kogoś z rodziny przyszłą taka ankieta ale tobyło ładnych parę lat temu.
Wygrywa na wsiach i w niedużych miastach.
Jedynie przegrywa w dużych miastach.
Suma sumarum prowadzi w sondażach.
Wszystkie sondaże są do dupy i sie mylą ?
Nawet te robione dla tvn czy wyborczej ?
Cóż, zobaczymy za ponad rok kto się mylił.
A wcześniej zobaczymy na przykładzie Warszawy.
Duże miasto więc Trzaskowski powinien wygrać i to ze sporą przewagą.
A na razie sondaże dają mu niewielką przewagę.
maccyw pisze:Natomiast co za różnica czy ktoś podniesie podatek o 1% czy wepchnie w pizdu "cichych" opłat ?
Masz http://www.newsweek.pl/biznes/gospodark ... 408,1.html

Sejm uchwalił opłatę emisyjną – 10 groszy do każdego litra paliwa.

No ale tak, jedyna prawda którą można usłyszeć to prawda w TVP. Onet, o2, wp, businessinsider - złe. Money, Bankier - złe. Rp.pl - też złe. Doprawdy ? Czyli cała prasa kłamie, o kurwa ale jestem zmanipulowany...
Ty widzisz rzeczy, których nie ma :)
Ja nic takiego nie pisałem.
Więc nie pisz takich bzdur, bo się tylko ośmieszasz.

A onet mam ustawiony jako stronę startową w przeglądarce od zawsze, tzn od kiedy mam komputer z internetem.
maccyw pisze:Przy okazji, wspominałem już wcześniej o tej opłacie. No ale po co się przejmować, przecież to dopiero jest na etapie "konsultacji".
Wiem, że sejm uchwalił opłatę emisyjną.
Ale czy ja gdzieś tej informacji zaprzeczyłem ???
Nie.

Czy ja pisałem, że ta ustawa jest na etapie konsultacji ?
Też nie.

Więc znowu piszesz o czymś, co nie miało miejsca, czyli po prostu piszesz nieprawdę.

maccyw pisze:
unruhe pisze:Projekt dopiero został skierowany do konsultacji, potem sejm, senat, więc jeszcze może się sporo zmienić na plus lub na minus. Ale Ty już straszysz
maccyw pisze:Ja straszę ? Nie, skądże. Do 2020 myślę że sam będziesz miał ich dość, poczekaj tylko jeszcze trochę a będzie Cię można na Wiejskiej spotkać. Problem jest taki że w ich przypadku jakiekolwiek konsultacje zazwyczaj nie istnieją, oni po prostu są jak buldożer walą do przodu choćby po trupach, a kluczowe ustawy są przegłosowywane w nocy po ich wcześniejszym napisaniu "na kolanie".
Prawie 3 lata już minęły i jakoś nie mam ich dosyć.
Przynajmniej realizują swój program, w przeciwieństwie do wszystkich innych partii, które do tej pory rządziły.
Powtarzam jeszcze raz: i tak wolę PIS od PO/PSL.
Na dzień dzisiejszy nie ma innej opcji do wyboru patrząc na sondaże.
Poza Kukizem to reszta towarzystwa balansuje na krawędzi progu wyborczego.

Awatar użytkownika
spekulantnajlepszy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 23 kwie 2018, 08:13

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: spekulantnajlepszy »

PO to kłamcy i złodzieje. Niech rudy zmieni już wkońcu paszport na niemiecki.

Nendo

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

MylesgCopaleen,
Twój problem, jak u większości zwolenników PIS-u polega na tym że każdego krytykującego PIS ustawiasz w pozycji wielbiciela PO. A TO DUŻY BŁĄD.
Taki schemat został narzucony i jest konserwowany. Używanie krytykowania PO w celu USPRAWIEDLIWIANIA sposobu sprawowania władzy przez PIS jest klasycznym przykładem określenia że szambo PO śmierdziało bardziej. Nasze szambo tak nie śmierdzi. mnie taka logika nie odpowiada. I wielu myślącym również. Szczególnie tym pamiętającym czasu PRL od samego ich początku. Zbieżności i skojarzenia nasuwają się same.
NIe tłumacz mi w czym PO jest gorsze w każdym momencie od PIS i DLATEGO PIS jest dobry. Wytłumacz mi w czym PIS jest lepszy ...

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

MylesgCopaleen pisze:Jean Cloud "Druncker" i rudy lis Cie uratuja. Poskarz sie centrali w Brukseli. Smiech na sali.
Centrala w Moskwie lepsza?
co ma wspólny alkoholizm Druckera z sowieckim uprawianiem polityki przez PiS?
co ma wspólnego kolor włosów Przewodniczącego Rady z niszczeniem pluralizmu i niezależności mediów w Polsce?
Jedynie śmiech na sali ma dużo wspólnego z partyjną propagandą.

unruhe
Gaduła
Gaduła
Posty: 279
Rejestracja: 12 lip 2017, 16:47

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: unruhe »

spekulantnajlepszy pisze:PO to kłamcy i złodzieje. Niech rudy zmieni już wkońcu paszport na niemiecki.
A jak go Niemcy w końcu wykopią z tej ciepłej posadki ( a wykopią go prędzej czy później), to gdzie Tusk pójdzie ?
Ano wróci do Polski :)

ODPOWIEDZ