AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

freakout pisze:serio wierzysz że ktokolwiek jest w stanie wpłacić takie pieniądze do brokera? bo ja nie :) zysk z kwietnia owszem - wynosi prawie 105k, ale jeśli ktoś jest w stanie uzyskać taki wynik i mieć przy tym 98% skuteczności to wątpię aby potrzebował wpłacać tak duże kwoty żeby zrobić z tego 10% w skali miesiąca :)
Wiara nie ma nic do tego. Ja mogę wierzyć we wróżkę zębuszkę, co nie znaczy, że ona faktycznie istnieje. :D Piszę o tym co widać. On mając na koncie już 960tyś zł, wpłacił dodatkowe 100tyś zł. Mając już 1mln 63tys zł, znów zrobił wpłatę na 50tyś zł. :D
Tak, sa tacy co wpłacają tak duże sumy do brokera. Jeden jest nawet bardzo znany u nas, Rafał Zaorski, chyba z milion wpłacił.
I jak opracujesz system, który pozwala ci sukcesywnie zarabiać 10% miesięcznie, to wpłacenie dużej sumy jest potrzebne. Bo, np. 10% od miliona da ci 100tyś zł zysku miesięcznie. 10% od 100tyś da ci 10tyś zł miesięcznie zysku. A 10% od 1tyś zł da ci tylko 100zł zysku miesięcznie, co już jest słabe.
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

Awatar użytkownika
jasonbournes1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 02 sie 2017, 13:07

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: jasonbournes1 »

freakout pisze: ale jeśli ktoś jest w stanie uzyskać taki wynik i mieć przy tym 98% skuteczności to wątpię aby potrzebował wpłacać tak duże kwoty żeby zrobić z tego 10% w skali miesiąca :)
Ja wiem że to forum dla początkujących ale naprawdę proponuję wykazywać się chociaż odrobiną wiedzy i myślenia.

98% skuteczności....

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: freakout »

jasonbournes1 pisze:
freakout pisze: ale jeśli ktoś jest w stanie uzyskać taki wynik i mieć przy tym 98% skuteczności to wątpię aby potrzebował wpłacać tak duże kwoty żeby zrobić z tego 10% w skali miesiąca :)
Ja wiem że to forum dla początkujących ale naprawdę proponuję wykazywać się chociaż odrobiną wiedzy i myślenia.

98% skuteczności....
swego czasu na TJS był w grupie gość który miał średnio 93-95% więc co to jest 3-5% więcej

Awatar użytkownika
jasonbournes1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 02 sie 2017, 13:07

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: jasonbournes1 »

freakout pisze:
jasonbournes1 pisze:
freakout pisze: ale jeśli ktoś jest w stanie uzyskać taki wynik i mieć przy tym 98% skuteczności to wątpię aby potrzebował wpłacać tak duże kwoty żeby zrobić z tego 10% w skali miesiąca :)
Ja wiem że to forum dla początkujących ale naprawdę proponuję wykazywać się chociaż odrobiną wiedzy i myślenia.

98% skuteczności....
swego czasu na TJS był w grupie gość który miał średnio 93-95% więc co to jest 3-5% więcej
Swego czasu na forum nawigatora byli goście co mieli 105%...

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

ma sporo transakcji, co czyni system generujacy te statystyke w miare stabilny
brakuje troche precyzyjnych statystyk typu codebase czy myfxbook

profesjonalny trader nie trzyma calosci kasy zgodnie z zyczeniem brokera na jego koncie :D
i raczej nie epatuje stanem posiadania / jezeli jest skuteczny kosi dyskretnie
w dobie bezplatnych przelewow trzyma wylacznie te srodki ktore sa niezbedne do przeprowadzenia zalozonych operacji
plus ok 10 proc rezerwy
reszta rezerwy pracuje na siebie w inny sposob :wink: /n.p.przy takich kwotach mozna juz myslec o jakiejs spolce w nieruchomosciach/

mimo wszystko kupowalbym
https://www.mql5.com/en/signals/411966

btw : to troche dziwnie brzmi jak broker pisze :
patrzcie tu pan Mirek wplacil na nasze konto 100k
i juz nas ogolil na 10k / stracilismy przez niego 10k/

przemo1500
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2018, 18:56

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: przemo1500 »

AT działa ale nie tak jak sporo osób myśli. Dość pokrętne, więc zacytuję znacznie bardziej doświadczonego i mądrzejszego.

" ....Zniesienia Fibo służą mi jedynie do tego aby wiedzieć gdzie pozostali traderzy mogą mieć swoje zlecenia. Dzięki tej wiedzy mogę znaleźć korzystniejsze poziomy do realizacji moich zleceń....

....Proszę jednak mieć świadomość, ze nie twierdze, iż na poziomach Fibo i Ganna rynek nigdy nie znajdzie oporu czy wsparcia. W rzeczywistości zwykle na tych poziomach faktycznie występuje jakaś reakcja rynku. własnie ona często stanowi dla mnie okazje do zarobienia, muszę przyznać ze mam wrażenie ze ci najgorliwsi wyznawcy poziomów Fibo pokrywają moje zyski.

moje podejście do dt opiera się wyłącznie na tym co widzę na słupku cenowym..."

Joe Ross.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

przemo1500 pisze:
" ....Zniesienia Fibo służą mi jedynie do tego aby wiedzieć gdzie pozostali traderzy mogą mieć swoje zlecenia. Dzięki tej wiedzy mogę znaleźć korzystniejsze poziomy do realizacji moich zleceń....
Do tego samego mi służą SR, SD, LT itp. I służą również do otwierania pozycji.
Cblondyn ;)

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

przemo1500 pisze:AT działa ale nie tak jak sporo osób myśli. Dość pokrętne, więc zacytuję znacznie bardziej doświadczonego i mądrzejszego.

" ....Zniesienia Fibo służą mi jedynie do tego aby wiedzieć gdzie pozostali traderzy mogą mieć swoje zlecenia. Dzięki tej wiedzy mogę znaleźć korzystniejsze poziomy do realizacji moich zleceń....

....Proszę jednak mieć świadomość, ze nie twierdze, iż na poziomach Fibo i Ganna rynek nigdy nie znajdzie oporu czy wsparcia. W rzeczywistości zwykle na tych poziomach faktycznie występuje jakaś reakcja rynku. własnie ona często stanowi dla mnie okazje do zarobienia, muszę przyznać ze mam wrażenie ze ci najgorliwsi wyznawcy poziomów Fibo pokrywają moje zyski.

moje podejście do dt opiera się wyłącznie na tym co widzę na słupku cenowym..."

Joe Ross.
STUDENT pisze:ja tam traktuje AT jako dosc wazny element HFT
przy wazniejszych wsparciach i oporach mozna wylapac calkiem sympatyczne / nawet do 10 pips / , skorelowane opoznienia miedzy brokerami

https://yarfedec.wixsite.com/inzynieria-finansowa
:wink: :d

Awatar użytkownika
Greg68E
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 07 lut 2007, 00:51

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: Greg68E »

Pozwole sobie wkleic link do moich na ten temat przemyslen:
https://www.youtube.com/watch?v=r8j84ICNZGM

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Greg68E pisze:Pozwole sobie wkleic link do moich na ten temat przemyslen:
https://www.youtube.com/watch?v=r8j84ICNZGM
Wspaniały filmik Grzegorzu :)
Wielki szacun bo wykonanie i treść - mistrzostwo świata
:564: :564: :564:
Mam nadzieje, że moge po imieniu bo mój pesel też od liczby 6 się zaczyna :)
22,00 minuta to można by rzec puenta całości ;)

ODPOWIEDZ