Dukascopy - ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
26
41%
Poza paroma minusami są ok
22
35%
Przeciętny
6
10%
Mają wiele wad
1
2%
Stanowczo odradzam
8
13%
 
Liczba głosów: 63

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Kolejne dobre wieści od Dukascopy... JUŻ OFICJALNIE - będzie MetaTrader 4... :)

https://forexclub.pl/dukascopy-mt4-dolaczy-do-oferty/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Dukascopy Europe Logo
Sprawdź najnowszą ofertę DukasCopy
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Baton
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 432
Rejestracja: 13 lis 2006, 21:21

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: Baton »

raposo pisze:Kolejne dobre wieści od Dukascopy... JUŻ OFICJALNIE - będzie MetaTrader 4... :)

https://forexclub.pl/dukascopy-mt4-dolaczy-do-oferty/
1:200, Minimalna wpłata 1000$, MT4, ECN... niech wprowadzą jeszcze ochronę przed ujemnym saldem i będziemy mieli idealnego brokera :-)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Baton pisze:
raposo pisze:Kolejne dobre wieści od Dukascopy... JUŻ OFICJALNIE - będzie MetaTrader 4... :)

https://forexclub.pl/dukascopy-mt4-dolaczy-do-oferty/
1:200, Minimalna wpłata 1000$, MT4, ECN... niech wprowadzą jeszcze ochronę przed ujemnym saldem i będziemy mieli idealnego brokera :-)
... Myślę, że da się zrobić :D
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Baton
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 432
Rejestracja: 13 lis 2006, 21:21

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: Baton »

raposo pisze:
Baton pisze:
raposo pisze:Kolejne dobre wieści od Dukascopy... JUŻ OFICJALNIE - będzie MetaTrader 4... :)

https://forexclub.pl/dukascopy-mt4-dolaczy-do-oferty/
1:200, Minimalna wpłata 1000$, MT4, ECN... niech wprowadzą jeszcze ochronę przed ujemnym saldem i będziemy mieli idealnego brokera :-)
... Myślę, że da się zrobić :D
Masz jakiś cynk, czy tylko żartujesz? :-)

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

-rookie- pisze:
ADASKO2012 pisze:Niech wprowadzą gwarantowany sl ,to ESMA może sobie obniżyć dzwignie nawet do 1:2.
Po co skoro w Dukascopy jest ochorna przed ujemnym saldem, z tego co pytałem nie ma limitów dla debetu.
W Dukascopy Bank nie ma ochrony przed ujemnym saldem.Jeszcze tylko gwarantowany sl w czasie handlu i brok dla mnie będzie ratunkiem przed europejską agresją.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2018, 13:59 przez ADASKO2012, łącznie zmieniany 2 razy.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

ADASKO2012 pisze:W Dukaskopy Bank nie ma ochrony przed ujemnym saldem...
Ok, ok... teraz przeczytałem tą rozmowę na email i to było odnośnie Dukascopy Europe. Mój błąd.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Pewnie wcześniej była o tym mowa. Czy w Szwajcarii jest wymóg składania odpowiednika naszego PITa w ich US?
I czy płaci sie podatki od zysków giełdowych itp? Bo wygląda na to, że trzeba będzie zmienic brokera, nie ma rady.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nie, w przypadku Polski płacisz tylko i wyłącznie podatek w kraju swojej rezydencji podatkowej.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

raposo pisze:Nie, w przypadku Polski płacisz tylko i wyłącznie podatek w kraju swojej rezydencji podatkowej.
Thx :)
Wygląda na to, że nowy broker już mi znany :)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cblondyn pisze:
raposo pisze:Nie, w przypadku Polski płacisz tylko i wyłącznie podatek w kraju swojej rezydencji podatkowej.
Thx :)
Wygląda na to, że nowy broker już mi znany :)
Trochę gorzej jest jeśli chodzi o sam sposób rozliczenia, bo raporty Dukascopy to istna łamigłówka :D. Jest aż 10 rodzajów, z czego 4 dotyczą transakcji zawieranych na koncie. Trudno samemu połapać się ile mieliśmy przychodu, ile kosztu, a jeszcze dochodzą prowizje, swapy i ew. przeliczenie tego z obcej waluty na PLN, jeśli takową wybierzemy. Przy parunastu transakcjach do ogarnięcia. Przy kilkuset istny koszmar :)

Ale naszym klubowiczom oferujemy bezpłatnie program Podatek, który załatwia sprawę - https://forexclub.pl/program-podatek-fo ... z-podatek/
Mamy też cynk, że raporty generowane w .csv z JForex nie ulegną zmianie, więc nie będzie problemu z wyliczeniami :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ