Dziennik ympero

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
olds

Re: Dziennik ympero

Nieprzeczytany post autor: olds »

Oczywiście , że nie. Sensowne strategie czytania ceny polegają na cierpliwym odczekaniu aż rynek sam pokaże kierunek. Też trejduje kangura, rozważałem świece zamykającą się o 9 , ale na kupno. Nie kupiłem, bo brakowało mi jednoznacznego i wyraźnego testu wsparcia. Zrobiła to dopiero następna świeca outsidebar wzrostowy, ale to z kolei w tym ruchu bocznym było już za blisko oporu. Przecież wykresy same walą po oczach : naked-trading-bez-wskaznikow-czyli-pric ... ml#p907690

Awatar użytkownika
ympero
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 13 cze 2016, 22:39

Re: Dziennik ympero

Nieprzeczytany post autor: ympero »

Dzięki za opinię :) W takim razie pięknie zacząłem - od dwóch błędnych wejść. Nie powinienem w tym miesiącu mieć na koncie jeszcze żadnej transakcji. Ale ciągle się uczę i wyciągam wnioski. Od tej chwili respektuję swoją strefę co do punktu.

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: Dziennik ympero

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

ympero pisze:Dzięki za opinię :) W takim razie pięknie zacząłem - od dwóch błędnych wejść. Nie powinienem w tym miesiącu mieć na koncie jeszcze żadnej transakcji. Ale ciągle się uczę i wyciągam wnioski. Od tej chwili respektuję swoją strefę co do punktu.

Czekaj cierpliwie bo jak to mówi się na tym rynku lepiej stracić okazje niż pieniądze ... :wink:

Dawaj wykresy i miejsca wejść to będzie łatwiej coś podpowiedzieć

Awatar użytkownika
ympero
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 13 cze 2016, 22:39

Re: Dziennik ympero

Nieprzeczytany post autor: ympero »

Przecież widać dokładną cenę i czas moich wejść i wyjść, więc po co jeszcze wrzucać tu wykresy :) Nie taki jest cel mojego dziennika żebyście pisali mi gdzie powinienem wchodzić a gdzie nie. Celem jest żebym ściśle się trzymał zasad mojej strategii więc tak jakby jedno wyklucza drugie :) Chcę się nauczyć nic nie zmieniać przez jakiś czas, to jest mój priorytet, a na strategię spojrzę krytycznym okiem jak już się oduczę uznaniowości.

Jak zacznę wrzucać wykresy to zaczniecie je analizować i będzie kusiło, żebym coś pokombinował, na 100% :D

ODPOWIEDZ