FAP Turbo

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

FAP Turbo

Nieprzeczytany post autor: matka »

W zalaczniku ex4, dll, mq4 i manual w txt. Nie testowalem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
marcin.lisiecki
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 22 maja 2008, 11:17

Nieprzeczytany post autor: marcin.lisiecki »

Reklama tego produktu jest juz natretna. Na zagranicznych forach (np. T2W) rowniez pojawiaja sie swiezo rejestrowane osoby niby pytajace o ten system. Pan Marcus Leary ma leb do reklamy. Sprobujcie wpisac "fapturbo scam" w Google. Facet zaspamowal wszystko co sie da reklama tego badziewia. Wpiszcie tez samo "fap turbo" - jeden wielki smietnik sprzedawcow tego produktu, zbierajacych za to prowizje. Pomyslcie tak logicznie - czy ten czlowiek robilby taki szum, aby po 150 dolcow sprzedawac produkt robiacy miliony? Obawiam sie, ze gdyby objawienia na stronie systemu byly prawda, to za jakis czas okaze sie, ze Forex jest za malym rynkiem na ten system - wszyscy beda milionerami do konca roku.

Dodano po 32 minutach:

A jakby testy sie nie powiodly, to mozna skorzystac z kolejnej pozycji pana Markusa Leary - zarabiaj dzieki Google :)

http://www.earncashfastwithgoogle.com/

albo mozna sie do niego zglosic i powiedziec, ze EA nie dziala, a on stwierdzi, ze faktycznie, bo tylko manualne systemy maja sens, wiec poleca mentoring za 599 USD na kolejnej swojej stronie:

http://www.fap-winner.com/

Nie zapomnijcie tez wejsc na poprzednia strone tego pana Forex Auto Pilot:

http://www.forexautopilot.com

Po jakims czasie wczytuje sie na dole ekranu pan, ktory przedstawia sie jako sam Marcus (Hi, I'm Marcus). Ale juz na kolejnej stronie Marcusa, dotyczacej zarabiania z Google

http://www.earncashfastwithgoogle.com/

ten sam czlowiek z wideo nazywa sie inaczej - Danny Goldberg (Hi, I'm Danny Goldberg). Moge wiec tylko zyczyc szescia z Marcusem / Dannym, czy cholera wie kim, jesli w ogole istnieje w rzeczywistosci :)

Awatar użytkownika
Jaro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 14 kwie 2005, 20:15

Nieprzeczytany post autor: Jaro »

Dobre :D
Każdy orze jak może...
A my róbmy swoje...
Trend jest moim przyjacielem

CybPL

Nieprzeczytany post autor: CybPL »

Marcin ale po co sie goraczkowac - w przeciwienstwie do poprzedniego postu ktory byl reklama ten daje nam zdekompilowana wersje tego czegos.... Wiec nie bardzo widze gdzie tu reklama..... To raczej jej przeciwienstwo bo tam musisz kupic system - tu masz wszystko na dloni.

Awatar użytkownika
marcin.lisiecki
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 22 maja 2008, 11:17

Nieprzeczytany post autor: marcin.lisiecki »

Ja tam sie nie goraczkuje. Jak tylko zobaczylem kolejny post dotyczacy cudownego systemu FAPTurbo, to z ciakawosci przeszukalem zasoby i az sie zdziwilem, jak ten facet ludzi robi w balona obiecujac zlote gory :)

Awatar użytkownika
inwestor86
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1594
Rejestracja: 17 lis 2008, 11:53

Nieprzeczytany post autor: inwestor86 »

wlasnie zrobilem kilka back testow, wyglada obiecujaco, potestuje teraz na demie i dam znac :)

jako ciekawostke dolacze raport z testu z historii listopadowej, co lepsze system pracuje kiedy rynek jest spokojniejszy, czyli w nocy..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ducall
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 19 sie 2007, 13:36

Nieprzeczytany post autor: ducall »

Hejka
Ja jestem tym wariatem co sobie pozwolił na zakup FAPTURBO i jak narazie od 2 tygodni jestem zadowolony . Co noc 50-80 zł w locie 0,1 , jak do dziś żadnej straty. Tylko nie polecam włączania na eu m1 probowałem na demo i nie za bardzo przy moim stanie konta, ale jak ktos ma wiecej nz 10 000$ to moze warto sprobować.
Ile razy znajdę klucz do sukcesu, to zawsze znajdzie się jakiś dupek co zmieni zamek!

simonyx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 16 gru 2007, 09:27

Nieprzeczytany post autor: simonyx »

kol. ducall na jakich parach grasz i na jakich ustawieniach, zapewne rozwiało by to troche watpliwosci co do tego systemu, pozdrawiam.

ducall
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 19 sie 2007, 13:36

Nieprzeczytany post autor: ducall »

eurchf, eurgbp , na gbpchf moj broker(xtb) niestety ma 12 pipsow i wole nie ryzykowac dzis wlaczam na usdcad dam znac jak wyniki.
Ile razy znajdę klucz do sukcesu, to zawsze znajdzie się jakiś dupek co zmieni zamek!

Awatar użytkownika
inwestor86
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1594
Rejestracja: 17 lis 2008, 11:53

Nieprzeczytany post autor: inwestor86 »

dopasowywales czas gmt? jakim depo grasz? jakie loty?

ODPOWIEDZ