entry/close

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

update
23czerwiec
entry/close
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Spekulant PL pisze:
freakout pisze: serio myślisz że po wynikach ktoś będzie kopiować Twój sys? to już zakrawa o jakąś manię :d
Bardzo łatwo domyślić się po wielu sytuacjach na czym polega redukcja ujemnego Floating P/L. Pokazałeś już swoją niską znajomość tematu, także i tak nie zrozumiesz. Brak wyników i wstawianie kilku zyskownych transakcji na +20pips z EURUSD w wątku daytrading to prawdziwa manipulacja i oszukiwanie ludzi, największa hipokryzja jak u szkoleniowców z podobnym marketingiem pokazywania tylko zyskownych trade, a ukrywania stratnych i dużego ujemnego Floating P/L. Dalej pisanie o 10% dziennie pokazuje totalną nieznajomość tematu rynków finansowych. Dla mnie jesteś typowym mięsem armatnim, które jara się samym obsługiwaniem platformy i przewalaniem pieniędzy na rynku.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

chłopie, nie wiem z jakiej choinki wielkanocnej się urwałeś, ale ubaw serwujesz mi niebywały :d zarzucasz mi brak wyników mimo tego że wrzucam trejdy z 20 pipsami na plus - przecież to też jest wynik :D rozminąłeś się z logiką przy urodzeniu czy jak? :d uczepiłeś się tych 10% dziennie, a w 2015 roku robiłem po 15% dziennie i nikt się nie czepiał :P mięsem armatnim to Ty jesteś bo byle większe pierdnięcie przy Twoim graniu bez SL i na debet u broka oddasz swoje wszystkie dotychczasowe fejkowe zyski :lol: znalazł się cholera Soros forexu i będzie tu udawał guru - wpierw słomę wyjmij z butów a dopiero potem zabieraj się do pisania na forum :lol:

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

freakout pisze:
Spekulant PL pisze:
freakout pisze: serio myślisz że po wynikach ktoś będzie kopiować Twój sys? to już zakrawa o jakąś manię :d
Bardzo łatwo domyślić się po wielu sytuacjach na czym polega redukcja ujemnego Floating P/L. Pokazałeś już swoją niską znajomość tematu, także i tak nie zrozumiesz. Brak wyników i wstawianie kilku zyskownych transakcji na +20pips z EURUSD w wątku daytrading to prawdziwa manipulacja i oszukiwanie ludzi, największa hipokryzja jak u szkoleniowców z podobnym marketingiem pokazywania tylko zyskownych trade, a ukrywania stratnych i dużego ujemnego Floating P/L. Dalej pisanie o 10% dziennie pokazuje totalną nieznajomość tematu rynków finansowych. Dla mnie jesteś typowym mięsem armatnim, które jara się samym obsługiwaniem platformy i przewalaniem pieniędzy na rynku.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

chłopie, nie wiem z jakiej choinki wielkanocnej się urwałeś, ale ubaw serwujesz mi niebywały :d zarzucasz mi brak wyników mimo tego że wrzucam trejdy z 20 pipsami na plus - przecież to też jest wynik :D rozminąłeś się z logiką przy urodzeniu czy jak? :d uczepiłeś się tych 10% dziennie, a w 2015 roku robiłem po 15% dziennie i nikt się nie czepiał :P mięsem armatnim to Ty jesteś bo byle większe pierdnięcie przy Twoim graniu bez SL i na debet u broka oddasz swoje wszystkie dotychczasowe fejkowe zyski :lol: znalazł się cholera Soros forexu i będzie tu udawał guru - wpierw słomę wyjmij z butów a dopiero potem zabieraj się do pisania na forum :lol:
Nie pokazałeś żadnych wyników z dłuższego okresu, dlatego jesteś mięsem armatnim. A wybrane zyskowne trade to może pokazywać każdy nieudacznik, wyników nie masz i oszukujesz wszystkich na forum, nie znasz się na zyskownym handlu, bo farmazony w stylu 10% dziennie to marzenia debila.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Spekulant PL pisze:Nie pokazałeś żadnych wyników z dłuższego okresu, dlatego jesteś mięsem armatnim. A wybrane zyskowne trade to może pokazywać każdy nieudacznik, wyników nie masz i oszukujesz wszystkich na forum, nie znasz się na zyskownym handlu, bo farmazony w stylu 10% dziennie to marzenia debila.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

wrzucam tu swoją krzywą kapitału za ostatnie 2 miesiące i kończę dyskusję bo to nie mój poziom :d wklejaj tu sobie te swoje wyimaginowane wyniki i myśl że jesteś guru - jak Ci życie poskąpiło innych przyjemności to chociaż miej i tyle :lol:
DetailedStatement.gif
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

update
26czerwiec
entry/close jednej pozycji z wielu
semi trend
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

update
22-26czerwiec
wyniki
powoli trwa przejście z jednego systemu na inny,
oraz rozliczenie z kontami slave na koniec miesiąca
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Spekulant PL pisze:update
26czerwiec
entry/close jednej pozycji z wielu
semi trend
Mistrz. :clap:

U mnie trochę więcej - semi pałatyńsk.
Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

apekfx123
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2016, 14:06

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: apekfx123 »

ej spekulaantpl vel marci pol czy jak cie tam zwa ;)

wiem o co Ci chodzi, mimo tego ze jestes samotnym mscicielem pip to szukasz kompanionow do dalszej walki ;)

powodzenia

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

apekfx123 pisze:ej spekulaantpl vel marci pol czy jak cie tam zwa ;)

wiem o co Ci chodzi, mimo tego ze jestes samotnym mscicielem pip to szukasz kompanionow do dalszej walki ;)

powodzenia
nie szukam na tym forum nikogo, nie obchodzi mnie nikt z tego forum, oprócz tych co pokazują wyniki, cała reszta to mięso armatnie marzące o kilku% dziennie, nawet sprowokowani pokazują tylko krzywą kapitału bez widocznego Floating P/L, bo trzymają straty i myślą, że oszukają wszystkich, otóż nie oszukają, freak wielkie gooowno wstawił bez Floatu P/L, krzyczy o manipulacjach, a sam jest hipokrytą

tylko moje statementy nie są zmanipulowane, widoczne jest całe podsumowanie oraz regularne wypłaty, cała reszta wstawia po kawałku, sposób na pokazanie skilla rynkowego jest bardzo prosty, zarobić ponad 100%, wypłacić początkowy wkład i zrobić to jeszcze raz na tym samym koncie, mało kto to potrafi, a robię to regularnie i systematycznie od ponad 3 lat, hipokryci z tego forum to mięso armatnie, tracące czas i pieniądze na rynkach finansowych
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

update
27czerwiec
entry/close jednej wybranej transakcji
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

ODPOWIEDZ