entry/close

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Ok, już to ogarnąłem. Sam nie wiem jak działają zlecenia oczekujące, a stawiam Ci zarzuty że to technicznie niemożliwe... W każdym razie jeśli możesz wejść po tak dobrych cenach nawet jak te wejścia po lewej na górce w długie na cofnięciu po świecy koszty masz bardzo małe, to znaczy bardzo dobre skoro możesz otwierać pozycje w takich miejscach. Ciekawe. Przy takich kosztach to ma sens. Dobra, już sie nie czepiam, nie moja sprawa nawet jeśli to fake.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

-rookie- pisze:Ok, już to ogarnąłem. Sam nie wiem jak działają zlecenia oczekujące, a stawiam Ci zarzuty że to technicznie niemożliwe... W każdym razie jeśli możesz wejść po tak dobrych cenach nawet jak te wejścia po lewej na górce w długie na cofnięciu po świecy koszty masz bardzo małe, to znaczy bardzo dobre skoro możesz otwierać pozycje w takich miejscach. Ciekawe. Przy takich kosztach to ma sens. Dobra, już nie czepiam, nie moja sprawa nawet jeśli to fake.
spread mam 0.65p, wynegocjowany za bardzo wysokie obroty miesięczne dla całej grupy rachunków master i slave
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

update
8czerwiec
kilka trade
entry/close
zarobiony
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

update
9czerwiec
GBP mocno stracił w nocy, zabrał 2% konsekwentnie i systematycznie wypracowanych zysków
wyplata 300k GBP
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

webskitrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2017, 12:28

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: webskitrader »

Spekulant PL pisze:update
9czerwiec
GBP mocno stracił w nocy, zabrał 2% konsekwentnie i systematycznie wypracowanych zysków
wyplata 300k GBP
Ależ z Ciebie bajkopisarz...
Szacunek dla wszystkich próbujących swoich sił na wykresach cenowych :564:

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

webskitrader pisze:
Spekulant PL pisze:update
9czerwiec
GBP mocno stracił w nocy, zabrał 2% konsekwentnie i systematycznie wypracowanych zysków
wyplata 300k GBP
Ależ z Ciebie bajkopisarz...
webski wracaj do swojego dzienniczka pisać wypociny około rynkowe,
pamiętaj liczą się tylko wyniki, a nie żałosna pisanina osoby bez pojęcia o handlu na rynkach finansowych
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

update
9czerwiec
kolejne transakcje i wyniki
zarobiony
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

webskitrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2017, 12:28

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: webskitrader »

Pokazuj swoje bajki dalej. Żebyś tylko drugim Andersenem nie został:-)

Przy okazji... Nie machnęło Ci się jedno zero 9 czerwca? Nie wypłaciłeś czasem 30k GBP? A może to było 3kk GBP?

ehhh... każdy widzi jak bardzo "realne" rzeczy tu uskuteczniasz. Forum jak papier - przyjmie każdą głupotę.
Szacunek dla wszystkich próbujących swoich sił na wykresach cenowych :564:

ext3
Gaduła
Gaduła
Posty: 136
Rejestracja: 04 maja 2010, 21:46

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: ext3 »

webskitrader pisze: Przy okazji... Nie machnęło Ci się jedno zero 9 czerwca? Nie wypłaciłeś czasem 30k GBP? A może to było 3kk GBP?
Paint master allert!
Dzień po wyborach we Francji też się nie zgadza - gra na DAX - mega wzrosty były, a kolega tutaj bajki wkleja o zarobieniu, gdy na screenie same sell-e.
SCAM alert

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

update
12czerwiec
zarobiony

webski spier..laj do swojego dzienniczka, prowadzę swój i nie robię gnoju u nikogo (nie mam na to czasu, ani ochoty),
ext3 dnia 24kwietnia były strefy podażowe po 40pkt, dodatkowo rynek wysoko otworzył w nocy, potem spadł o 80pkt
pokażcie swoje wyniki, inaczej jesteście mięsem armatnim dla brokerów i rynku, owcami do strzyżenia, hazardzistami i bezmyślnymi imitacjami inwestorów
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

ODPOWIEDZ