Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
drynd
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 12 cze 2014, 20:51

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: drynd »

Dokładnie, i tak jak mowi arq - jeśli pierwszy lepszy szkoleniowiec moglby 'wykasowac' wszystkie opinie powodujace, ze znajdzie mniej jeleni na swoje kursy 'rusz du*e' to byłaby to sprawa warta wiekszego naglosnienia, bowiem kazdy ma prawo wyrazic wlasne zdanie. Zastraszanie, kasowanie komentarzy na youtube itp jest mowiac lekko daremne. Bedzie to czysta manipulacja opiniami majaca na celu zwiekszenie zysku ze sprzedawanych produktow, tyle w temacie.
Opinie w internecie są po to, by ludzie przed kupnem czegokolwiek zapoznali sie z nimi.

kaxdor
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 28 gru 2016, 23:47

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: kaxdor »

Drynd zgadzam się z tobą w 100%. Ja jak coś kupuje droższego np. telewizor to na czystą logikę chcę wiedzieć o tym produkcie jak najwięcej bo w grę wchodzą większe pieniądze, a nie chcę przecież kupić bubla i przez kilka lat żałować źle wydanych pieniędzy tak samo jest z tym kursem pierwszą rzeczą jaką zrobiłem to szukałem opinii w internecie ale żadnych nie było co mnie bardzo zdziwiło bo to nie była jego pierwsza sprzedaż on niby był wypuszczany we wcześniejszych latach tak czy siak nic o nim nie znalazłem więc postanowiłem zaryzykować co mi raczej nie wyszło bo nic nie zarobiłem. Gdybym znalazł ten wątek przed zakupem to bym się raczej zniechęcił od razu do kupna kursu ale nie miałem tyle szczęścia bo temat został założony dosyć sporo później po moim kupnie. Już mniejsza o to najlepiej jakby Jacek nakręcił film wyjaśniający całą sytuacje, a dla tych co zakupili kurs to było by dobrze gdyby im dał dostęp do jego poprawionej wersji bo kurs za tyle kasy powinien więcej moim zdaniem reprezentować.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Ustalmy jedno

Kaxdor piszesz, że nie zarobiłeś. A co zrobiłeś? Dostosowałeś się rzetelnie do jego wskazówek? Słuchaj, kurs owszem mizernie wygląda, ale skoro nie zarobiłeś to podaj co zrobiłeś ku temu aby zarobić. Ile pracy w to włożyłeś.. Bądźmy obiektywni...

Mnie najbardziej intryguje to, że Jacek unika niewygodnych odpowiedzi odnośnie jego firm. Mógłby podać chociaż jedną, a tak unika odpowiedzi nawet jeśli chodzi o firmy, których już nie prowadzi. Nie przystoi do według mnie osobie, która wypuszcza kursy za 3000 złotych, kreuje się na niezalezną finansowo,co zarabia 7 cyfrowe kwoty. Ogólniki żadnych konrkretów i o to jest ten cały ambaras, który zszedł już potem na jego życie prywatne...

Ludzie zaczęli drażyć, drążyć aż wydrażyli...

I tylko tyle...
Ostatnio zmieniony 05 mar 2017, 22:11 przez KAZIKGAZIK, łącznie zmieniany 1 raz.

drynd
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 12 cze 2014, 20:51

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: drynd »

kaxdor pisze:Drynd zgadzam się z tobą w 100%. Ja jak coś kupuje droższego np. telewizor to na czystą logikę chcę wiedzieć o tym produkcie jak najwięcej bo w grę wchodzą większe pieniądze, a nie chcę przecież kupić bubla i przez kilka lat żałować źle wydanych pieniędzy tak samo jest z tym kursem pierwszą rzeczą jaką zrobiłem to szukałem opinii w internecie ale żadnych nie było co mnie bardzo zdziwiło bo to nie była jego pierwsza sprzedaż on niby był wypuszczany we wcześniejszych latach tak czy siak nic o nim nie znalazłem więc postanowiłem zaryzykować co mi raczej nie wyszło bo nic nie zarobiłem. Gdybym znalazł ten wątek przed zakupem to bym się raczej zniechęcił od razu do kupna kursu ale nie miałem tyle szczęścia bo temat został założony dosyć sporo później po moim kupnie. Już mniejsza o to najlepiej jakby Jacek nakręcił film wyjaśniający całą sytuacje, a dla tych co zakupili kurs to było by dobrze gdyby im dał dostęp do jego poprawionej wersji bo kurs za tyle kasy powinien więcej moim zdaniem reprezentować.
Jeśli będzie miał na tyle honoru żeby zrobić coś w tym kierunku ...
Istnieje jeszcze opcja, że nie znalazleś na innych forach opini bo też mógł je 'wykasować', z pomocą zastraszania oczywiście.
W moim odczuciu gdyby każdy, kto coś sprzedaje manipulował opiniami w internecie, to szukanie w nim czegokolwiek straciłoby sens.

KAZIKGAZIK
Szkoleniowiec szkoleniowcowi nierówny.
Jeśli ktoś prezentuje otwarcie, że coś osiągnął to owszem, może sprzedawać za grube hajsy wiedzę, która pomogła mu to wszystko osiągnąć. Ale jeśli nikt nic o nim nie wie, a każdy żyje wyobrażeniami o nim i wyrobił sobie przekonania na jego temat (wzbudzanie zaufania), nie ma konkretnych przesłanek do tego, że coś osiągnął, to moim zdaniem nie jest osobą od której można się czegokolwiek uczyć.

Teraz tak, zdecydowana większość kołczów, trenerków i innych naganiaczy naczytało się książek, artykułów i poszlo na kilka szkolen z marketingu by zrobic lanie wody w formie ebooka badz szkolenia i go sprzedawac.
Promuja na swoich filmikach jachty, samochody, zlote zeby, a tak naprawde sa nic nie warci.
Ba, są nawet osoby, które prezentują bardziej wartościową wiedzę na blogach, youtube i nie biorą za to kasy.
Nie wiem w jakim kierunku idzie polskie kołczingowanie ale mam nadzieje, że ktoś przeszufladkuje kiedyś sprzedawców marzeń.

kaxdor
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 28 gru 2016, 23:47

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: kaxdor »

Kazi uwierz mi że nie jestem zawistnym człowiekiem i nie boli mnie jak drugiemu się udaję, a Jacek przez pewien okres był dla mnie autorytetem bo na pierwszy rzut oka myślałem że jest to facet który chcę bezinteresownie pomóc innym ludziom ale z tego co się dowiedziałem na tym forum i z innych źródeł to prawda wygląda nieco inaczej, a co do kursu to obrałem swoją drogę zarobku opierając się oczywiście na kursie i mimo godzin spędzonych nad tą metodą nic nie zarabiałem dużo trzeba się samemu domyślać bo kurs jest strasznie ogólnikowy. Nie stosowałem wszystkich jego praktyk tylko kilka które podał w kursie bo robić wszystko co on tam karze było by nie do ogarnięcia na raz. Nie chcę negować tego kursu póki co staram się dalej w niego wierzyć bo w końcu 3k drogą nie chodzą i chce żeby mi się chociaż zwróciły ale póki co to mi się nie udaję. Miejmy nadzieję że Jacek wytłumaczy sprawę w filmie na youtube i postara się ją załagodzić żeby wszystkie strony były w miarę szczęśliwe bo robienie akcji typu sąd nikomu nie wyjdzie na dobre moim zdaniem, a już na pewno nie jemu bo nawet jeśli by dostał od kogoś tam odszkodowanie to w jego życiu by to nic nie zmieniło i tak, a jak mówiłem już wcześniej ludzie by go tylko za to znienawidzili.

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Jacek zarabia

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

A ja tam wyciągnąłem mnóstwo lekcji z tej całej sytuacji.

Niektórzy czyli większość to cały czas wierzą w wizję idealnego świata, bez kłamstwa, manipulatorów, oszust, etycznych biznesów, bez walki na rynki, bez konkurencji, wszyscy mają się poklepywać po plecach, prowadzić etyczne biznesy i w ogóle cud miód jaki to świat jest piękny, niczym raj.

Świat, ludzkość to jednak wojny, nepotyzm, kolesiostwo, walka z konkurencją, niszczenie jej, wszystkie religie na świecie obiecują raje, cuda, życie po śmierci, dziewice i inne tego typu rzeczy. W telewizji 90% reklam to suplementacja zespołu niespokojnych nóg, krople od suchych oczów, amol dobry na wszystko itd. Banki pożyczają pieniądze których nie mają. Forex to największa szulernia, gorsza niż giełda. Spekulanci niczym się nie różnią od cudów rozwoju osobistego.

W temacie nikt nie kłamał czy wyzywał. Problemy jedynie mogą mieć Ci którzy ujawnili co jest w kursie, ale ja się na prawie nie znam, nie mi to oceniać. Pan od sukcesu zarabia, tak się dzieli społeczeństwo na tych którzy sprzedają i na tych którzy kupują. Sprzedać można wszystko nałogi, uczucia, emocja, produkty, usługi, dupe, dziewictwo, powietrze, marzenia, wiarę w życie pozagrobowe, nazwy gwiazd itd. Otwórzcie czasem oczy.

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

KAZIKGAZIK pisze:

Gdzieś Ci się wypsnęło takie zdanie wcześniej, ale nie będę go szukał bo to jak szukanie igły w stogu siana. Jak bezpośrednio nie napisałeś to dałeś do zrozumienia. Zresztą nieważne...

Jak pisałem wcześniej po części macie dużą racje, ale sporo też było głupot. Mówiłem, żebyście trzymali się tematu i faktów, a potem temat schodził na jego kolegów z Mastermindu nawet...

Fakt faktem, widać że komuś zależy głównie na usunięciu tematu, a nie na sprawiedliwości

Użycie słowa "oszust" a danie do zrozumienia że ktoś nim jest to nie to samo.
To co ja dałem do zrozumienia zależy tylko i wyłącznie od interpretacji mojego przekazu przez Ciebie.
Skoro niczego nie potrafisz znaleźć lub nie chce Ci się szukać, nie rób zamieszania.

Swoją drogą mam gdzieś ten cały "kołczing" wraz z Jackiem i pozostałymi mistrzami którzy są znani z tego... że są znani.
Szkoda ryja strzępić...

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

YAPA pisze:
KAZIKGAZIK pisze:

Gdzieś Ci się wypsnęło takie zdanie wcześniej, ale nie będę go szukał bo to jak szukanie igły w stogu siana. Jak bezpośrednio nie napisałeś to dałeś do zrozumienia. Zresztą nieważne...

Jak pisałem wcześniej po części macie dużą racje, ale sporo też było głupot. Mówiłem, żebyście trzymali się tematu i faktów, a potem temat schodził na jego kolegów z Mastermindu nawet...

Fakt faktem, widać że komuś zależy głównie na usunięciu tematu, a nie na sprawiedliwości

Użycie słowa "oszust" a danie do zrozumienia że ktoś nim jest to nie to samo.
To co ja dałem do zrozumienia zależy tylko i wyłącznie od interpretacji mojego przekazu przez Ciebie.
Skoro niczego nie potrafisz znaleźć lub nie chce Ci się szukać, nie rób zamieszania.

Swoją drogą mam gdzieś ten cały "kołczing" wraz z Jackiem i pozostałymi mistrzami którzy są znani z tego... że są znani.
Szkoda ryja strzępić...
Ok sorry...

Moja zła interpretacja w takim razie.

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Drodzy użytkownicy,

W piątek otrzymałem od adwokata Pana Jacka kolejne wezwanie do usunięcia treści, które było już bardziej konkretne niż te pierwsze i zawierało 36 wypowiedzi/postów użytkowników. Dało się także odczuć inny ton wezwania (mniej grożący), samo wezwanie odnosiło się do "usunięcia zniesławiających i naruszających prawa autorskie treści ". Myślę, że Pan adwokat zrozumiał, że nie usuniemy całego tematu, a możemy jedynie zmoderować niektóre posty.

Dzisiaj udało mi się rozpatrzyć w/w zgłoszenia: W ponad 10 przypadkach zgłoszenia zostały całkowicie odrzucone, do kilku się przychyliłem i posty zostały całkowicie usunięte, ale w przypadku większości zgłoszeń posty zostały zmoderowane poprzez wycięcie pewnej części lub danego sformułowania. Nie dotyczyło to w żaden sposób własnych opinii użytkowników, tylko pewnych określeń lub zwrotów, których nie powinno się używać... Przy zmoderowanych postach znajduję się teraz dokładna informacja na ten temat w kolorze czerwonym.

Otrzymałem także od 3 użytkowników prośby/żądania dotyczące usunięcia ich własnych postów, które w większości zostały uwzględnione.

Cały temat oczywiście nie zostanie usunięty - każdy użytkownik ma prawo do wolności wypowiedzi i wyrażania własnej opinii.

Pozdrawiam

Obserwatorka
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 06 mar 2017, 18:34

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Obserwatorka »

Mysle, ze JW juz nie zatrzyma tej lawiny, ktora ruszyla.
Niestety popelnil szereg bledow kreujac swoj internetowy wizerunek:
Zablokowal ludziom mozliwosc pozostawienia negatywnego komentarza pod jego filmami, a ludzie nie lubia byc ograniczani.
Byl niekonsekwentny w przedstawianiu sie kim jest i po co nagrywa filmy. Raz przedstawial sie jako milioner, ktory juz wszystko ma i coz mu teraz pozostalo, tylko dzielic sie z innymi ta konkretna wiedza, niech inni tez sie wzbogaca.
Nastepnie kurs 1 mln, a jednak nie za darmo.
Innym razem mowil, ze jest od motywowania do dzialania.
Ostatnio promuje swoje genialne tabletki.

Mysle, ze glownym powodem, za ktory on teraz obrywa byl pewien rodzaj wywyzszania sie, wg mnie wyczuwalny w jego niektorych filmikach oraz..cos na zasadzie takiego zalozenia -mam firmy, ale nie powiem jakie, bo zalozycie takie same ;)
Poza tym mysle, ze szereg ludzi zawiodla sie, bo to wygladalo poczatkowo,ze facet, ktory osiagnal wszystko- teraz z przyplywu dobrego serca, empatii, milosci do bliznich, pewnego rodzaju misji postanawia podzielic sie z innymi jak moga zaczac zyc jak on, podrozowac czesto i daleko etc.. a tu sie okazuje,ze jednak to nie tak.. ze ma w tym swoj interes..a kurs 1 mln jednak nie zdal egzaminu, z tego co czytam, wiec to jest troche tak, ze ludzie mysla:Jacek, a Ty nam obiecywales,ze bedziemy miec jak Ty, wiec kupilusmy kurs 1 mln a tu zonk... i to jest wlasnie ta niekonsekwencja..mysle, ze Jacek powinien zejsc na ziemie..twarde to ladowanie bedzie.. ale ..troche pokory..
P.s Ludzie na ogol wyczuwaja bezinteresownosc..
P.s.2 Jacek nie pojdzie da sadu, bo juz sie najprawdopodobniej zorientowal, iz nie wygra z sila internetu (tak jak juz napisalam, ludzie nie lubia byc ograniczani, a juz na pewno nie lubia, kiedy zamyka im sie buzie, a w szczegolnosci Polacy;)..jesli pojdzie, bedzie mial gotowa antyreklame swojego projektu;
Jackowi zyczylabym wiecej pokory i okazywania szacunku ludziom, a wtedy wszystko pojdzie w lepsza strone.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ