Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
kowal29
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:39

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: kowal29 »

Zaorski to że konto skrill bedzie na twojego kolegę jest bez znaczenia, bo ta sama osoba zajmuje się serwisem tradingjam.pl i waszą zamknietą grupą. Na firmowy mail zarejestrowaliście konta IB. Zmiana maila nic nie załatwi, bo wystarczy sprawdzić twoje konto skrill lub bankowe i również twojego kolegi, bardzo szybko można ustalić skąd płynie kasa.

Jutro ustale ile zarobiła grupa trading jam na nieświadomych klientach i nie mówie tylko o tobie, a o całej grupie. Mój przyjaciel pracuje u jednego brokera od którego otrzymujecie prowizje. Wcześniej dodałem sprostowanie w każdym miejscu, że tutaj nie chodzi o ciebie zaorski tylko o całą grupe Trading Jam, także jak bedzie pozew to proszę od całej grupy.

Jesteś cwaniakiem i tacy nie płacą podatków, tylko szukają obejścia, także pomyśl jak to się może skończyć. Gruba kara, afera ala amber gold i na koniec jeszcze pokrycie kosztów sądowych, kłamstwo ma krótkie nogi.

Trading Jam mnie nie interesuje ile zarabiacie, tylko fakt że nie szanujecie innych ludzi i robicie z innych debili.

davidm
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:12

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: davidm »

Mnie jedynie ciekawi logika myślenia Rafała. Według niego IB jest czymś złym, mimo że trading jam ma podpisaną umowę Introducing Broker z XM i występują jako IB. Pomijając istnienie tej umowy, co potwierdził Jakub Mościcki na stronie trading jam, to Rafał promuje swój pseudo fundusz BigRun gdzie będzie szukać kapitału wśród innych. Z jednej strony IB to złe, bo żeruje na traderach, a sam chce żerować na kapitale innych ?

Dodatkowo sam świadomie wprowadza w błąd, poprzez formularz rejestracyjny na stronie tradingjam.pl i ma pretensje do wszystkich ludzi zadających pytania odnośnie formularza. Jego odpowiedzi są w stylu "Nie jestem IB, mogę to udowodnić przed sądem" itd. Hipokryta z mentalnością 15-latka. Po kiego w takim razie trzyma ten formularz ? On to nazywa "chwytem marketingowym", ale nie rozumie że dla innych przekaz jest jasny. Trading jam chce znać Twój nr konta na potrzeby IB - tak rozumuje to większość. A każdy kto wyrazi swoją opinię na ten temat jest nazwany "biedakiem", "trollem", "hejterem". Jak można takiego człowiek traktować poważnie. Trading jam było ciekawe na samym początku, obecnie jest zlepkiem różnych ludzi z hipokrytą o mentalności 15-latka na czele.

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

mówicie to w taki sposób jakby najaktywniejsza grupa forex w Polsce nie miała żadnych zalet
czyli jesteście niewiarygodni

jak ten formularz z numerem konta wygląda? pokażecie? nikt o tym wcześniej nie mówił i u nikogo to chyba nie budziło podejrzeń

grupa przynajmniej utwierdza ludzi w przekonaniu że szkoleniowcy nie dysponują wystarczającym poziomem wiedzy oraz strategiami aby kogoś nauczyć grać i to prawda
szkoleniowcy próbują mamić ludzi w sposób że szkolenie działa podobnie jak w innych dziedzinach jak np BHP że uzyskamy pozytywny wynik tego procesu, a to bzdura bo ludzie muszą analizować różne czynniki by zacząć wygrywać, i te czynniki mają zmienne znaczenie w czasie, na żadnym szkoleniu tego procesu nie można nauczyć

jedyne co to można zebrać w całość wiedzę podstawową (czyli tą co na szkoleniach) jak wygląda wykres i obsługa mt4 i z tego można szkolić, ale szkolony nie umiejący samemu ogarnąć tego z internetu jest skazany na porażkę w przyszłości, trzeba mieć trochę oleju w głowie
Ostatnio zmieniony 01 sty 2017, 15:17 przez pr7emo, łącznie zmieniany 4 razy.
https://t.me/pump_upp

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: brg »

cromwell78 pisze: TJS rozpoczał walke z pasozytnictwem IBeków i rozumiem ktos moze mysli ze jestemsy hipokrytami ale nie jestesmy
nie bierzemy zadnej kasy z obrotow ze strat .. tylko baner jest na grupie ktory czlonkowie przeglosowali rok temu jak was nie było. Hejtujcie dalej TJS robimy swoje z merytoryką na YT.
To ja spytam, skąd wg Ciebie brokerzy, od których kasę ciągniecie i to pewnie nie mała, mają pieniądze żeby płacić za baner, jak nie z obrotu i strat klientów?

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

Panowie, po co te kłótnie. Nie ma wątpienia, że TJS wniósł sporo dobrego np. wywiady z różnymi osobami i fight'y. Każdy może coś z tego wynieść dla siebie.
Co prawda nie wszystko jest białe lub czarne ale szare. Jednak nikt nie zaprzeczy, że jest więcej białego.
PS. Przepraszam za enigmatyczność :)

kowal29
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:39

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: kowal29 »

davidm pisze:Mnie jedynie ciekawi logika myślenia Rafała. Według niego IB jest czymś złym, mimo że trading jam ma podpisaną umowę Introducing Broker z XM i występują jako IB. Pomijając istnienie tej umowy, co potwierdził Jakub Mościcki na stronie trading jam, to Rafał promuje swój pseudo fundusz BigRun gdzie będzie szukać kapitału wśród innych. Z jednej strony IB to złe, bo żeruje na traderach, a sam chce żerować na kapitale innych ?

Dodatkowo sam świadomie wprowadza w błąd, poprzez formularz rejestracyjny na stronie tradingjam.pl i ma pretensje do wszystkich ludzi zadających pytania odnośnie formularza. Jego odpowiedzi są w stylu "Nie jestem IB, mogę to udowodnić przed sądem" itd. Hipokryta z mentalnością 15-latka. Po kiego w takim razie trzyma ten formularz ? On to nazywa "chwytem marketingowym", ale nie rozumie że dla innych przekaz jest jasny. Trading jam chce znać Twój nr konta na potrzeby IB - tak rozumuje to większość. A każdy kto wyrazi swoją opinię na ten temat jest nazwany "biedakiem", "trollem", "hejterem". Jak można takiego człowiek traktować poważnie. Trading jam było ciekawe na samym początku, obecnie jest zlepkiem różnych ludzi z hipokrytą o mentalności 15-latka na czele.
Widzisz Zaorski kolejna osoba potwierdza, że pracujecie jako IB, nie ty, tylko osoba która z wami pracuje czyli Jakub Mościcki i na te samą osobę jest założone konto IB + wasz firmowy mail grupy tradingjam.pl zgadza się z tym imieniem i nazwiskiem, to co wcześniej pisałem...

Wasza grupa która jest negatywnie nastawiona do IB a sama poleca, sorki że pisałem tylko o tobie, ale z drugiej strony ty jesteś głównym guru tego serwisu. Jutro ustale ile zarobiła wasza grupa na nieświadomych ludziach.

IB nie jest złe, bo wasza grupa pracuje jako IB, tylko z innych ludzi robi durni, nie ma sensu tego dalej ukrywać. Możesz iść do sąd, tylko napisz dokładnie o co bedzie pozew, dwa dni temu napisałem sprostowanie, że konto IB nie jest na ciebie tylko na kolegę który zajmuje się tym samym serwisem, praktycznie to samo ale jednak jest mała różnica, także jak kolega Mościcki ma jakiś problem to zapraszam.

Dla tych co nie czytają od początku, grupa trading jam jest bardzo negatywnie nastawiona do osób które ogranizują szkolenia, pracują jako IB itp, z tym że oni sami pracują jako IB i to ukrywają od samego początku, konto jest założone na osobe która pracuje razem z tradingjam.pl

Zaorski czekam na pozew, tylko najpierw niech twój prawnik przeczyta dokładnie cały temat i wszystkie odpowiedzi, a ty jeżeli możesz to napisz kilka ładnych zdań na zakończenie, pokazałeś na co cie stać i jak szanujesz innych traderów.

Pozdrawiam były manager

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

nawet jeśli to należy im się jakieś finansowanie aby utrzymywać tą strukturę, na podstawie TJteam wszyscy się uczymy
co innego ibek który tylko czerpie korzyści z nieświadomych i w jakiś sposób skazuje ludzi którzy mu płacą na brak sukcesów, nie tworząc uwarunkowania do rozwoju, to jest ten sam typ człowieka (pasożyta) jak twórcy amber gold, skorumpowani bezczelni sędziowie, czy wspierający wolne media (skorumpowane przez zagraniczny kapitał)
https://t.me/pump_upp

RFX
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2015, 10:11

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: RFX »

Cudowna dyskusja. Myślę, że wyjaśni się wiele i zdemaskuje to i owo.

kowal29
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:39

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: kowal29 »

czyli piszesz o Trading Jam, identyczny sposób działania, klient nic nie wie i jest pod nich przypisany, a ludzie myśleli że oni robią wszystko za darmo:) Finansowanie się należy, ale nie jawne łapanie klientów bez ich wiedzy!

Jutro będę miał informacje o tym ile zarobili u jednego brokera, reszty nie mam możliwości sprawdzić...Przykra sprawa, ale taki wałek musi wyjść na światło dzienne, tylko nie rozumiem po co udawać lepszego od innych jak robisz to samo co inni.

Widzę również, że Jakub Mościcki jest w zarządzie z jednej firm którą prowadzi Zaorski

http://www.osoby-krs.pl/Zaorski,Rafal,A ... 1110c.html

-- Dodano: 01 sty 2017, 22:57 --
lucaa pisze:chyba nie rozumiesz Panie Kowal jak działa IB.... IB bierze prowizję za transakcje.... sponsor ,a IB to co innego :)
idąc Twoim tokiem rozumowania to Atletico Madryt jest/był (nie orientuje się) IB Plus500 :D
Ja rozumiem doskonale jak to działa, bo sam byłem managerem. Trading Jam udają sponsora a pracują jako IB, dlatego na stronie dodali okienko do wpisywania numeru konta MT4 i mail przy rejestracji, tylko to jest potrzebne do bezpośredniego przypisania owieczki pod IB. Przy okazji, osoby należące do zamkniętej grupy trading jam na FB skontaktujcie się ze swoim managerem i zapytajcie czy czasami wasze konto nie jest przypisane... chociaż po takiej akcji będzie trudno uzyskać prawdziwą odpowiedz, pomyśl że jak to wyjdzie na jaw to manager straci klienta, raczej każdy klient powie żegnam i pójdzie do innego brokera :x
W 2015 upadł broker iron i managerowie do samego końca pisali, że nic się nie dzieje i są małe opóźnienia, tylko po to żeby zarobić jeszcze więcej, a dobrze widzieli że jak klient wpłaci to już nie odzyska kasy :?

-- Dodano: 01 sty 2017, 23:08 --
davidm pisze:Również mnie ciekawi to podejście. Z jednej strony krzyczy "Prawdziwy trader zarabia tylko na rynku, a nie na innych traderach", a sam na tablicy ma market makerów, którzy krzyczą o jeleni i zarabiają na innych traderach. Często wspomina na zasadzie żalu, że dokłada do tego "biznesu", ale skoro dokłada i jest traderem to rynek dokłada, a nie on.

Nie życzę mu źle, ale zachowuje się jak rozwydrzone dziecko i staje się idolem takich samych osób. Ja przestałem traktować Rafała poważnie, bo rzuca tylko pustymi słowami i oszczerstwami wobec innych osób, a jakiekolwiek niewygodne pytania traktuje jak hejt, czy trollowanie.
Uważaj, bo też trafisz do sądu :lol: Nie piszmy panowie o Zaorskim, tylko temat jest o całej grupie Trading jam, troszkę zamieszałem na początku, ale już wszystko się wyjaśniło, dodałem również sprostowanie. Teraz piszemy o całej grupie trading jam która czerpie korzyści z nieświadomych klientów, przypisując konta MT4 pod pana Mościckiego, który należy do grupy tradingjam.pl

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: freakout »

należę do grupy TJS, mam konto w ICMarkets założone przez link z wyszukiwarki Google, a mimo to przypisali mnie do XTB :( czy w takim wypadku też jestem poszkodowany? bo nie mam zniżki prowizji za 1 lota z 7$ na 5.5$ - a tak by było gdybym zakładał przez IB :roll:

sorry, ale ten temat jest tak bezdennie głupi że aż nie mogę doczekać się efektu końcowego :) obstawiam że autor tego wątku po ośmieszeniu się w sieci do końca życia będzie chodzić z papierową torbą na łbie :lol:

ODPOWIEDZ