Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Rafał plis nie dyskutuj z debilami, każdy myślący człowiek wie o co Ci chodzi. Tłumaczysz się "programiście" który jak sam przyznaje od lat nie trejduje - czytaj: sprzedaje programy których nie sprawdził na realnym rynku w czasie rzeczywistym, drugi to jakiś Prawdziwy Polak co pewnie wieczorami wypisuje HWDP sprejem, i w głowie mu się nie mieści, że cywilizowani ludzie załatwiają spory w sądzie a nie na piąchy. O reszcie dzieciaków nie chce mi się nawet pisać, liczą że ktoś im da na złotej tacy Graala który załatwi ich wszelkie sprawy finansowe, aby nie musieli kalać rąk pracą. Świadczy o tym ich zdumienie, że nie bulisz z własnej kieszeni za ten cały TJS bo wg. nich zarabiający trader nie podciera się czymś innym jak studolarówką. Olej frajerów i rób swoje, życzę Ci wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, a twoim adwersarzom żeby im w końcu wąsy wyrosły, i mamusia pozwoliła napić się alkoholowego szampana.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

kowal29
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:39

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: kowal29 »

cromwell78 pisze::) nie zgadzać się a publikować nie prawde to dwie różne rzeczy.
Po mnie jeżdzono od początku TJS gdzie wszystko było wyssane z palca ..

Do Pablo :) tak nie mam bo sobie nawi tylko czytałem
nikogo nie obrażam i dyrdymałow nie sadze..
ale jak ktoś o mnie po nazwisku kłamie to się odnoszę..
nie mam pretensji ze mnie nazywacie roznymi epitetami .. mam to gdzies macie do tego prawo
wolnosc słowa jest

ale jeśli kłamiecie na mój temat sorry to chce dowieść prawdy prosta rzecz :)
także miłego roku trolle .. a Ty kowal .. spotkamy się wkrótce

-- Dodano: 31 gru 2016, 15:54 --
Pablo90 pisze:Zdaje się, że Ty też masz trochę ponad 20 postów od 2013, z czego większość pewnie w tym wątku XD Skoro chcesz przyjmować taki wyznacznik ;) Rozumiem, że masz monopol na nazywanie innych "ibekami i szkoleniowcami"? Ta, na argumenty to wygrasz wszystko, z tym że żaden na razie nie padł XD Szkoda słów...
argument padł jeden
ide do sądu z kowalem o te kłamstwa
na grupie FB TJS wszyscy brokerzy napisali ze nie oferowalem i nie wspolpracuja w ramach IBekow
moge to latwo udowodnic w sadzie

to nie sa konkrety ? sa to konkrety
a jakie ma kowal .. wyssane z palca dydrymały ktorych nawet nie moze po mesku dowiesc :)
jakies popłuczony chorego człowieka

dlatego kończe temat to nie miejsce na udowadnianie takich spraw
do sądu i niech przeprasza za kłamstwa na temat TJSu
Z managerem możesz dogadać wszystko, wasza grupa poleca i każdy happy, broker zarabia i wy również. Wcześniej współpracowaliście z brokerami którzy nie wypłacali kasy, następnie napisaliście że to oszusci i teraz są następni, a z ludzi robicie debili.

Przeczytaj co ty wypisujesz, poziom wypowiedzi bardzo niski, naśmiewasz się z biednych ludzi, emocje biorą góre, zawodowy trader tak się nie zachowuje, ale to może wiedzieć gość który zarobił 1 mln na koncie demo i przy okazji zrobił super promocje dla sponsora/brokera...Bardzo ładnie wypowiadasz się o innych userach, trolle... nie wiem jakim cudem twoja grupa jeszcze funkcjonuje, jak prowadzi ją taki osobnik

Do innych userów:

Jeżeli ktoś z was współpracuje z jednym z tych brokerów i ma BARDZO dobre kontakty ze swoim managerem to nie bedzie problemu z ustaleniem tego maila w ich bazie. Zaorski był na tyle cwany, że konto jest na kolege z tradingjam.pl ale i na tyle głupi, że je zarejestrował na firmowy mail. Myslę, że po publikacji moich informacji na szybko zmienili mail do kontaktu, wystarczy napisać do managera i zmienione. W ten sposób nikt inny nie może tego ustalić, w końcu mamy doczynienia z cwaniakami. Jeszcze musisz zmienić osobę która zarejestrowała wasze konto, bo dalej te same nazwisko i sama zmiana maila nic nie pomoże, taka mała podpowiedz. Ja mam wszystko na mailu i dodatkowo potwierdzone z obecnymi pracownikami, z datą kilka dni wstecz, także to wystarczy.

Napisze jeszcze raz, bedziesz miał mocne dowody w jabłkowym sadzie. Sprostowanie do całego tematu

Grupa Trading Jam pracuje jako IB, zarabia na was kasę i nie mówimy tutaj o Zaorskim, tylko o całej grupie. Konto IB jest na członka grupy Trading Jam.

Coś pisałeś,że możemy dać sobie po mordzie, przykro mi ale ja kobiet nie bije. Przestan pisać ile masz pieniedzy, co możesz zrobić, bo w niektórych sytuacjach pieniądze nie pomogą :?

-- Dodano: 31 gru 2016, 18:38 --

Przy okazji, życzę wszystkim Szcześliwego Nowego Roku i dla Grupy Trading Jam dużo nowych jelenków.

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

Kowal po pierwsze to co napisales to klamstwo :)

1 mln jest ugrany wypłacony rzeczywiscie z Aliora
0,5 mln wyplacone z XTB

Kolejna sprawa
TJS ani Ja nie byli ibekami

Wszystko to udowodnie Tobie w sądzie
W koncu napisales te klamstwa jasno i klarownie
Wiec będzie sie do czego odnieść.

Jak nie masz kasy na koszty procesu zapłace byleby zobaczyc Twója buzia jak przeprasza na YT za kłamstwa

Takze kończe dyskusje proszę administracje o zachowanie kopii.
Zaraz po sylwestrze potaramy sie Ciebie namierzyc i wysłać pozew..
Jak chcesz mi ulatwic robote napisz na PW gdzie mam go wyslac ..
aha i wyslij tego pelnomocnika na TJS Live .. zapraszam

Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

Witam wszystkich!
Stary już jestem i patrząc z perspektywy czasu jaki wkładałem w rozwój tego forum to chyba Panowie osiągnęliście stan krytyczny, a szczególnie pan Zaorski schodząc ze swoimi wypowiedziami poniżej poziomu który jestem w stanie zaakceptować.
W/g pana Zaorskiego jestem niestety tym podłym i chciwym "szkoleniowcem", jeszcze nie "ibekiem" ale dlaczego bycie IB jest złe?
Skąd ta nienawiść do "biedaków", "trolli" jak nazywasz userów tego forum? Jak my budowaliśmy to forum z grupą naprawdę pasjonatów i dobrych traderów to czytałeś synku pierwsze niusy na futures.pl jeżeli jeszcze kumałeś co i z czym.
Z zaciekawieniem oglądałem wasze popisy na YT gdzie pokazywaliście wywiady z różnymi traderami, niektóre bardzo interesujące (np. z Panem Mietkiem Siudkiem dla którego mam wielki szacunek i dziwię się, że chciał w ogóle z wami rozmawiać, no ale wtedy nie było wiadomo o co biega). Późniejsze nagrania z "runów" to powodowały u mnie chęć wysłania sms na adres "pomagam". Nie chcę się rozwodzić ale każdy średnio zorientowany szybko "załapał" na czym to polega.

Reasumując, bierz synek dupę z tego forum razem ze swoim TJS-em i próbuj gdzie indziej, a twoje straszenie sądami jest po prostu śmieszne.

Pamiętaj "Pycha kroczy przed upadkiem" i tak skończysz razem ze swoimi fanami. A "szkoleniowców" i "ibeków" jak ich nazywasz, możesz co najwyżej w d*pę pocałować. Tyle.
Bedzie dobrze, luz......
=================

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

Wy się opluwajcie a ja tymczasem poharatam troche pipsa na daksie!
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Jaka jest prawda nie wiadomo i nie będzie wiadomo. TJS mogą łatwo udowodnić, w sądzie i wszędzie, że nie mają kasy z IB nawet jak mają tą kasę. Co za problem, aby IB był jakis "słup".
Jest wiele sprzeczności w tym co mówi kolega z TJS, a już strasznie nie eleganckie wyjeżdżanie z "biedakami", bo nikt nie zna dnia i godziny kiedy może sam stać się biedakiem. Tym bardziej, uważając się za niezweryfikowanego guru.

A kolega kowal to już jedzie na krawędzi ujawnienia poufnych danych, dalej chyba nie może się posunąć, przynajmniej na forum.
Nie znam prawdy, ale guru jakie z siebie robią TJS jest mało prawdopodobne, szkolenia wg mnie są nic nie warte, żadnych konkretów, i śmierdzi to właśnie pośrednio naganianiem klientów.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Luke23
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 18 cze 2008, 20:15

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Luke23 »

fxlamer pisze:Witam wszystkich!
Stary już jestem i patrząc z perspektywy czasu jaki wkładałem w rozwój tego forum
Hej @ fxlamer Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Doskonale pamiętam ile włożyłeś w rozwój tego forum, sam na tym dużo skorzystałem także wszystkiego dobrego Tobie i całej reszcie. Pomyślości a pozatym mniej zawiści a więcej uśmiechu i zrozumienia :D Happy New Year! :)

Awatar użytkownika
boogyman
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 03 sie 2016, 10:13

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: boogyman »

Więcej zrozumienia dla innego tradera tego Wam życzę w 2017! W końcu jesteśmy jedną rodziną. Emocje są złym doradcą
There is only one side of the market and it is not the bull side or the bear side, but the right side.
Jesse Livermore

kowal29
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:39

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: kowal29 »

fxlamer pisze:Witam wszystkich!
Stary już jestem i patrząc z perspektywy czasu jaki wkładałem w rozwój tego forum to chyba Panowie osiągnęliście stan krytyczny, a szczególnie pan Zaorski schodząc ze swoimi wypowiedziami poniżej poziomu który jestem w stanie zaakceptować.
W/g pana Zaorskiego jestem niestety tym podłym i chciwym "szkoleniowcem", jeszcze nie "ibekiem" ale dlaczego bycie IB jest złe?
Skąd ta nienawiść do "biedaków", "trolli" jak nazywasz userów tego forum? Jak my budowaliśmy to forum z grupą naprawdę pasjonatów i dobrych traderów to czytałeś synku pierwsze niusy na futures.pl jeżeli jeszcze kumałeś co i z czym.
Z zaciekawieniem oglądałem wasze popisy na YT gdzie pokazywaliście wywiady z różnymi traderami, niektóre bardzo interesujące (np. z Panem Mietkiem Siudkiem dla którego mam wielki szacunek i dziwię się, że chciał w ogóle z wami rozmawiać, no ale wtedy nie było wiadomo o co biega). Późniejsze nagrania z "runów" to powodowały u mnie chęć wysłania sms na adres "pomagam". Nie chcę się rozwodzić ale każdy średnio zorientowany szybko "załapał" na czym to polega.

Reasumując, bierz synek dupę z tego forum razem ze swoim TJS-em i próbuj gdzie indziej, a twoje straszenie sądami jest po prostu śmieszne.

Pamiętaj "Pycha kroczy przed upadkiem" i tak skończysz razem ze swoimi fanami. A "szkoleniowców" i "ibeków" jak ich nazywasz, możesz co najwyżej w d*pę pocałować. Tyle.
Piękny wpis, podsumowanie wszystkiego w jednej wiadomości.

Trading Jam ja mam potwierdzenie od obecnego managera który pracuje w tej samej firmie z która wasza grupa współpracuje, konto jest zarejestrowane na jakub.moscicki@tradingjam.pl czyli z tego samego maila który macie podany dla partnerów... pewnie już to zostało zmienione po tej akcji, ale nie szkodzi bo ja mam wszystko potwierdzone z datą wstecz! Nie napisze ci tych danych, bo bardzo szybko można sprawdzić który z managerów wysłał te informacje, a pózniej dojść do kowal29... Ja pracowałem w tym temacie, mam bardzo dużo znajomych którzy dalej pracują u brokerów, także skończ pisanie głupot, straszenie, poniżanie itd :569:

Jeżeli dojdzie do sądu to wtedy każdy zobaczy kopie z maila w którym manager jednego z brokerów potwierdza to że jakub.moscicki@tradingjam.pl jest zarejestrowany w bazie jako ich IB. Co do kosztów to pokrywa ten co kłamie, czyli w tym przypadku tylko wasza grupa Trading Jam. Nie martw się, mnie stać na najlepszego adwokata, zarobiłem dużo więcej przez te lata niż wasza grupa trading jam. Skończyłem już z tym i dlaczego nie pokazać jak oszukujecie? Pomyśl na ilu brokerów pisaliście oszczerstwa w zamkniętej grupie, ale zapomniałeś że wcześniej ci sami płacili wam za polecanie klientów, brak słów.

Dla mnie leszczu jesteś pozamiatany i w każdej chwili bede mógł to potwierdzić mailem który otrzymałem od mojego kolegi, to że zmieniłeś mail u brokerów to nie ma różnicy, bo kasę pewnie bierzecie przez skrilla, wypłacacie kartą ze skrilla lub nią płacicie (nikt tego nie sprawdza ) a co z tym idzie to nie płacicie podatków od otrzymanej prowizji. Jak dobrze pamietam to bedzie 19 czy 20% od każdej otrzymanej kwoty. Urząd skarbowy tylko czeka na takie info, ale nie martw się, ja ich nie bede informował... mój cel to poinformowanie wszystkich traderów o fakcie, że grupa trading jam pracuje jako IB.

Pozdrawiam cała grupe Trading Jam
Ostatnio zmieniony 01 sty 2017, 14:15 przez kowal29, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

robi się coraz ciekawiej. a tymczasem szczęśliwego Nowego Roku!
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

ODPOWIEDZ