Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

dobryfxplayer pisze:
a ja kw ciagu doby nie przedstawisz dowodow to podpierdole cie do tych ubeków z KODu.
hamuj koleś. Język jak żuli spod budki z piwem. Jeśli to u Was norma to z dala od takich ynwestorów ;). Wyznawca Jarosława Wielkiego? hehe

-- Dodano: sob 31-12-2016, 12:17 --
davidm pisze:Również mnie ciekawi to podejście. Z jednej strony krzyczy "Prawdziwy trader zarabia tylko na rynku, a nie na innych traderach", a sam na tablicy ma market makerów, którzy krzyczą o jeleni i zarabiają na innych traderach. Często wspomina na zasadzie żalu, że dokłada do tego "biznesu", ale skoro dokłada i jest traderem to rynek dokłada, a nie on.

Nie życzę mu źle, ale zachowuje się jak rozwydrzone dziecko i staje się idolem takich samych osób. Ja przestałem traktować Rafała poważnie, bo rzuca tylko pustymi słowami i oszczerstwami wobec innych osób, a jakiekolwiek niewygodne pytania traktuje jak hejt, czy trollowanie.
A ten z kwietnia "numer" wykręcony HFT o kłopotach finansowych czy jakoś tak to zdaje się do nich? Pytam bo nie jestem pewny

davidm
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:12

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: davidm »

Cblondyn pisze:
A ten z kwietnia "numer" wykręcony HFT o kłopotach finansowych czy jakoś tak to zdaje się do nich? Pytam bo nie jestem pewny
Nie wiem. W HFT nie chcieli aby ich logo wisiało wśród "cypryjczyków" i zrezygnowali ze współpracy z trading jam.

Sanczez
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 10 mar 2015, 10:33

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Sanczez »

Tak, to ta grupa na której grają "runami spekulacyjnymi", czyli mówiąc językiem pokerowym "gamblują", potem wrzucają jeden statement na 50 i mówią że zarabiają na rynku (to jak zagrać 100 turniejów, wygrać jeden i mówić że się zarabia na pokerze, śmiech na sali i robienie w bambuko). A poza gadaniem o trejdowaniu (nie mylić z trejdowaniem) tylko ciągle jakieś żarciki sobie robią, wrzucają memy itp.

Szkoda, bo było tam wiele ciekawych osób na początku, robili świetne spotkania, zapraszali znane osoby z rynku (analityków, traderów, szkoleniowców, przedstawicieli brokerów), ogólnie początkowo zajebista inicjatywa.

A teraz dno mulu. Ciekawe że za każdym razem jak nagle na grupie robi się za cicho (lub za głośno o sprawach niewygodnych) to zaczynają igrzyska, tym razem przeciwko IB. Logiczne posunięcie, ktoś posądził ich o IB, to trąbią wszem i wobec że IB jest złe i będą IB tępić. Nagle stwierdzili że każde wspomnienie w pozytywny sposób o IB będzie karane banem... Logika podpowiada że są IB, w czym żaden rozsądnie myślący trader nie widzi nic złego. Ale czemu kłamią? I co z WOLNOŚCIĄ SŁOWA która była argumentem w walce przeciwko HFT? Pozew HFT przeciwko członkowi TJS za mówienie nieprawdy był wyśmiewany i piętnowany (zresztą ten członek TJS w końcu się oficjalnie kajał), a teraz główna szycha z TJS straszy pozwem użytkownika nawigatora... I jest to ok. Podwójna moralność, pozory szlachetności.

Chciałbym mieć pewność gdzie leży prawda, poczekamy, zobaczymy

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

Sanczez jesli ktos Cie oskarza o rzeczy ktore nie miały miejsca to moge pojsc do sadu i nie jest to straszenie tyllko obrona swojego imienia. Napisałem Kowalowi ze moge pojsc do sadu o przekonanie jak jest biedakiem zapłace mu za prawnika.
Czy to jest straszenie ?

Chce iść do sądu bo jak mam dowieść ze mowie prawde ? Gadajac z trollami na nawi ?
Skoro Kowal ma tak świetne argumenty powinien pojsc do sadu i mnie tam publicznie zgnoic.

TJS rozpoczał walke z pasozytnictwem IBeków i rozumiem ktos moze mysli ze jestemsy hipokrytami ale nie jestesmy
nie bierzemy zadnej kasy z obrotow ze strat .. tylko baner jest na grupie ktory czlonkowie przeglosowali rok temu jak was nie było. Hejtujcie dalej TJS robimy swoje z merytoryką na YT.

I jeszcze raz nie strasze czlonka NAWI :) bo moge mu opłacic proces i prawnika .. niech pojdzie ze mna do sadu o przekonanie? to uwazasz za straszenie ? czy obrone swojego dobrego imienia

-- Dodano: 31 gru 2016, 14:09 --

Co do kwestii HFT .. Dla kazdego brokera wspierajacego TJS jest jasne .. kupujesz logo na grupie jak reklame w TVN
albo tabliczke w Licheniu

Pan Sanchez dal na swiatynie w Liocheniu kase t.. to jest jego tabliczka ..

Rowniez Ty mozesz wesprzec tak samo TJS i powiesimy na glownej co chcesz :) proste etyczne zasady
zadnych affiliate .. zadnych reflinkow zadnych ibekow..
Bedziemy z wami IBeki walczyc az usuniemy pasozytow z tradingu
Usuniemy rowniez traderow szkoleniowcow bez statementow
Bo to co zrobiliscie w Polsce z tradingiem i spekulacja to wołą o pomstę do nieba.
Livermoore który skubał bucket shopy w ziemi się przewraca ..

Kazdy madry tylko w gadce.
Zapraszam kazdego kto chce podważyc wyniki z TJSow na udowodnienie tego przed sadem
ja nie mam z tym problemow.. chcesz sie przekonac czy to blef..
szkalujesz dobre imie TJS to przekonasz sie ze prawda Cie zaboli barzdiej niz myslisz
Nagramy taki proces puscimy na YT i Twoja mine jak musisz odszczekac wszystko

tyle bzdur wylanych na TJS od sfrustrowanych szkoleniowcow i ibekow nie widziałem dawno
Jakbys miał odwage przyszedlbys o 12:00 na goscia specjalnego i nagrał materiał nie zgadzam się z TJS w tym i tym
i my bysmy to puscili to sie nazywa szacunek do osoby ktora sie z Toba nie zgadza

Wszystkie klotnie w netcie wygramy i tak na argumenty
Bo jakie argumenty ma szkoleniowiec ? nie pokazuje wynikow bo nikt nie pokazuje
szkole bo bardziej mi sie oplaca ze szkolen zyc niz z rynku :)

Powiem Wam wiecej moge pojsc do sadu o przekonanie zebys jeden z drugim nie twierdzil ze WAS strasze o to ze do TJS Zaorski doplacil i całego sfinansował :) wiec w czym macie problem ?
Udowodnie to przed sadem
prawda boli tak bardzo ze żal sciska tyłek?

Przepraszam że pisze tak ostro.. ale fala pomówien na TJS przekroczyła masę krytyczną mojego czasu odpowiadania na te bzdety .. dla mnie latwiej jest pojsc do sadu .. nagrac wyrok i juz wiecej nie dyskutowac z idiotami

i skonczy sie jak u tego youtubera :
https://www.youtube.com/watch?v=HwXHokADYBQ
kazdy z hejterów kozak w sieci ..

takze powtarzam kazde oszczestwo moze byc zweryfikowane .. o przekonanie w sądzie
na kazde wasze wezwanie ..
Ostatnio zmieniony 31 gru 2016, 13:14 przez cromwell78, łącznie zmieniany 1 raz.

davidm
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:12

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: davidm »

Rafał i kto Cię może traktować poważnie ? Przecież Ty dziecko nie wiesz o czym piszesz. Koszty procesowe ponosi strona przegrywająca, więc co Ty chcesz opłacać ? Jeżeli chcesz zaskarżyć kogokolwiek musisz ponieść opłaty sądowe Ty. Oskarżony nie ponosi żadnych kosztów. Jeżeli oskarżony przegra, Ty nie możesz opłacić mu procesu. Prawnika też nie możesz mu opłacić, z resztą w powództwie cywilnym w tak błachej i głupiej sprawie, prawnik nie jest potrzebny.

Co to znaczy iść do sądu o przekonanie ?

Jeżeli ktoś czuje się straszony, zastraszany to tak jest.

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

a w czym widzisz problem .. deklaruje tu ze oplace rowniez koszty strony przegrywającej jesli nie umiesz czytaj ze zrozumieniem?

Co do kosztów sądowych ile to będzie 2k ? Tyle co na waciki dla tradera.
Wiec kto tu jest dzieciakiem.

Nie pozwole by ktos bezkarnie mnie szkalował skoro mówi nie prawde.

Zresztą sprawą zajmuje sie już prawnik i zrobie to tak że zależy mi tylko na minie tego hejtera ..
nikt mi nie zarzuci straszenia ..
KAzde kłamstwo bedzie musiał odszczekać i tyle w temacie

davidm
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:12

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: davidm »

Zrozum dziecko, prawo nie dopuszcza takiej sytuacji aby oskarżyciel mógł ponosić koszty strony przegrywającej.
Zależy o ile chcesz się sądzić, może to być 2k może to być 20k-50k.
Napisz konkretnie, bo na razie tylko puste słowa i nic poza tym. Z resztą jak zawsze.

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

Odniose sie tez do nazwania mnie dzieciakiem..
Mam 38 lat swoje wiem

Koejna sprawa mnie nazywasz dzieciakiem bo występuje z otwartą przyłbica
mówie ze Kowal kłamie i jestem w stanie dowieść to przed sądem bez problemu
musze tylko namierzyc goscia i mu wyslac pozew albo zaprzegnac do tego organy scigania

Kolejna rzecz bardzo po mesku do tego podchodze zalezy mi na swoim imieniu wiec deklaruje pokrycie kosztów.
Chce miec tylko film z rozprawy i odszczekanie kłamstw.

Wiec kto tu jest dzieciakiem. Jedynym niepowaznym jest kowal który sie ukrywa albo Ty ktory uważa że moje meskie postawienie sprawy jest dziecinne. Dziecinne jest rzucanie oskarżeń i ukrywanie się w sieci..
Jak to mówia kozak w sieci .. i tak dalej

-- Dodano: 31 gru 2016, 14:22 --
davidm pisze:Zrozum dziecko, prawo nie dopuszcza takiej sytuacji aby oskarżyciel mógł ponosić koszty strony przegrywającej.
Zależy o ile chcesz się sądzić, może to być 2k może to być 20k-50k.
Napisz konkretnie, bo na razie tylko puste słowa i nic poza tym. Z resztą jak zawsze.
Zrobie mu darownizne na koszty sadowe :) w czym masz problem
szukasz problemów gdzie ich nie ma
nagram sobie rozprawe puszcze na YT i bede wam na NAWI puszczał za kazdym razem jak idiota wyskoczy z czyms glupim

Takze :) masz jakis problem z czytaniem skoro nie rozumiesz ze jak zadeklarowałem to
to tak będzie

po Sylwestrze ..

-- Dodano: 31 gru 2016, 14:24 --

PS szkoda czasu dzis juz na dykusje .. po sylwku wróce do tematu . pozdrawiam Rafał Zaorski

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

W byciu IB nie ma nic złego (nie, nie prowadzę tego typu biznesu). Wolę 100 razy bardziej kogoś kto jest IB renomowanych brokerów, niż kogoś kto reklamuje brokerów cypryjskich, zwłaszcza takich, którzy jak się potem okazało robili problem z wypłacaniem kasy (ACFX).
Mówicie, że jest u Was wolność słowa, a jak przychodzi co do czego, to wyzywacie ludzi od biedaków, idiotów i straszycie sądem.
Jak dla mnie poziom tej dyskusji zszedł do niebezpiecznie niskiego poziomu, nawet jak dla mnie, więc życzę wszystkim udanej imprezy sylwestrowej i bez odbioru :)

davidm
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:12

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: davidm »

Rafale, kodeks postępowania cywilnego nie dopuszcza takiej sytuacji o której piszesz. Twój sposób myślenia i zachowania to dziecinada, a Ciebie po prostu przestałem traktować poważnie. Po męsku to jest stanąć na przeciw siebie i dać sobie po mordach. Ja się nie ukrywam, ale nie czuję potrzeby informowania Ciebie jak mam na imię i nazwisko, bo kolegami nigdy nie będziemy. Dla mnie będziesz tylko literką, a czy będziesz się podpisywał Cromwell, czy Rafał Zaorski nie obchodzi mnie to w ogóle.

ODPOWIEDZ