Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
kowal29
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:39

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: kowal29 »

Nie broń ich, bo już każdy wie że pracują jako IB, także głupie wpisy są nie potrzebne. Efekty są takie, że od teraz trading jam nie musi ukrywać informacji o tym, że Mościcki czyli członek tradingjam.pl pracuje jako IB, a duża cześć grupy jest przypisana pod nich... Jeżeli się nudzisz to proszę pisać w innym temacie, twoje wypowiedzi nic nie wnoszą do tego tematu.

Zaorski i reszta grupy trading jam, proszę pokazać jak tradujecie, najlepiej od tego wtorku aż do końca miesiąca. Chat z video w realnym czasie, pokażcie innym jak otwieracie i zamykacie pozycje na swoich realnym kontach, pokażcie ile bogacze zarabiają w ciągu jednego miesiąca.

Depozyt minimum 500 000 PLN, przecież dla was to mała kwota, niech bieda zobaczy jak zarabia grupa trading jam i cała Polska, tylko proszę nie podłączać konta od brokerów z którymi współpracujecie, bo tam może być akcja demo, a widzimy real...

Życze spokojnego wieczoru

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

Tu Rafał Zaorski :) poprosiłem NAwigatora zeby tego watku nie kasował ani nie moderował.
Niech się chłopak pogrąża dalej tymi kłamstwami.
To samo na bankierze i moneyu . niech wisi i niech ludzie czytaja :)
bedzie z czego sie smiac jak bedziesz musiał przepraszać.

TAk jak mówiłem będę bronił swojego imienia w sądzie bo to co wypisujesz to stek kłamstw.
Dlatego prosze wypisuj dalej .. poniedziałek pierwszy dzień pracy wiec ruszamy pełną parą
Podaj na priw jeśli sie nie boisz adres na jaki wysłać pozew Twoje dane
ułatwisz mi prace.. nie będe chciał od Ciebie odszkodowania ale nagrania przeprosin na YT :)

pozdrawiam czytających te bzdury

krezus836
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 09 cze 2013, 14:13

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: krezus836 »

Rafał a czemu Mościcki siedzi cicho. O jego mail jest awantura mógł by wydać jakieś oświadczenie.

grzegorzx7
Gaduła
Gaduła
Posty: 134
Rejestracja: 10 maja 2016, 12:03

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: grzegorzx7 »

kowal29 pisze:
Trading Jam ja mam potwierdzenie od obecnego managera który pracuje w tej samej firmie z która wasza grupa współpracuje, konto jest zarejestrowane na jakub.moscicki@tradingjam.pl czyli z tego samego maila który macie podany dla partnerów... pewnie już to zostało zmienione po tej akcji, ale nie szkodzi bo ja mam wszystko potwierdzone z datą wstecz! Nie napisze ci tych danych, bo bardzo szybko można sprawdzić który z managerów wysłał te informacje, a pózniej dojść do kowal29..

Nie martw się, mnie stać na najlepszego adwokata, zarobiłem dużo więcej przez te lata niż wasza grupa trading jam.
No to kowal29 jeśli masz dowody i masz wszystko potwierdzone z datą wstecz i stać Cię na najlepszego adwokata to dlaczego tak się boisz ujawnić swoją tożsamość i iść do sądu ?
W czym problem ?

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

Kowal powiedział ,że w piatek pojawi się jego pełnomocnik.
Trzymam go za słowo.
Mam nadzieje ze mi ulatwi sprawe i poda dane do pozwu.

Aha nie chodzi mi o straszenie bo jak napisalem wczesniej jesli przegra rozprawe oplace mu koszty sądowe.
Nie chce od niego zadnej kasy . tylko przepraszam publiczne i wyrok sądu by nie było watpliwosci po kogo stronie jest prawda

Kowal nic nie stoi na przeszkodzie byśmy staneli w sadzie i udowodnili swoje racje przy swiadkach
PRzeciez o to CI chodzi jak przegram bedziesz mogl pokazac jak mi dowaliłeś :) czego sie boisz ? przeciez o kase Cie nie pozwe

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Ludzie czy wy nie macie co robić w Sylwestra i Nowy Rok?

BTW "Dla człowieka nie ma nic droższego niż dogodzenie jego próżności i żadna rana nie boli bardziej niż rana zadana właśnie próżności. "
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

krezus836 pisze:Rafał a czemu Mościcki siedzi cicho. O jego mail jest awantura mógł by wydać jakieś oświadczenie.
NA grupie wrzucil screna z tego affiliata :) 0 zl . doslownie od poczatku
kazdy kto sprzedaje banery reklame do XM musi zalozyc takie konto
my sie nie kryjemy dlatego jest tam mail tradingjam.pl

Cytujac Jakuba bo tak ma XM druga sprawa wymagał tego dział Compliance XMa.

Sad bedzie badał fakty (czy TJS albo Jakub jak twierdzicie dostal choc złotowke poza ustalona kwota za baner) a nie czy mail jest czy go nie ma.

W sadzie tez przedstawimy wydatki na TJS :) i wplywy .. bedzie ksiegowa
ksiegowe brokerow pod przysiega .. bedzie fajna szopka bo wyjdzie ze zaorski funduje TJS :) ze swoich srodkow

Czekam w piatek na kowala :)

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Nie wiem czy mój stan posiadania wystarczy aby wtrącić swoje 3gr ale od siebie dodam, że pomimo iż nie nie jestem IB to nie widzę różnicy pomiędzy braniem kasy za reklamowanie brokera a naganianiem klientów(w końcu też za kasę) przez IB.

Dygresja; wydaje mi się, że na forum powinien być automat, który puszczałby posty od jednej osoby w temacie co 1h czy 4h i awantury maiłyby łagodniejszy przebieg a posty byłby bardziej wyważone.

Rafał sugeruję więcej dystansu. Rozumiem, że wszystkie przytyki są wk..ce skoro masz szanse to wyjaśnić to rób to, a dalsze bicie piany nie ma sensu.

Peace and Love!
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Mustafa pisze:Nie wiem czy mój stan posiadania wystarczy aby wtrącić swoje 3gr ale od siebie dodam, że pomimo iż nie nie jestem IB to nie widzę różnicy pomiędzy braniem kasy za reklamowanie brokera a naganianiem klientów(w końcu też za kasę) przez IB.

Dygresja; wydaje mi się, że na forum powinien być automat, który puszczałby posty od jednej osoby w temacie co 1h czy 4h i awantury maiłyby łagodniejszy przebieg a posty byłby bardziej wyważone.

Rafał sugeruję więcej dystansu. Rozumiem, że wszystkie przytyki są wk..ce skoro masz szanse to wyjaśnić to rób to, a dalsze bicie piany nie ma sensu.

Peace and Love!
TJS wyświetla reklame brokera/ów z tzw. "wrodzonej życzliwości" do nich ;). No i oczywiście otrzymane honorarium to tylko i wyłącznie na głośniki i mikrofony :). I inne "pierdoły" ;)

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

Cblondyn :) dokladnie tak .. wiecej kasy wydajemy niz dostajemy
a po co platnosci za loga .. prosta sprawa zeby nie dokladac niewiadomo ilu ..

Napisz ze jest inaczej. Moge to udowodnic w prosty sposob .. od tego są sady w Polsce
jesli tak myslisz okej Twoja sprwa
ale ja Ci mowie ze klamiesz i moge to udowodnic w godzinnej rozprawie

ODPOWIEDZ