HFT Brokers - nowy polski broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Czy zdarzają Wam się luki w historii rachunku na platformie MT4 ? Właśnie przeglądałem zapis moich pozycji w exelu i zaciekawił mnie powód otwarcia pozycji na Eur/Usd. Pozycja wg. moich zapisków została otworzona 28 czerwca i zamknięta 30 czerwca z niewielkim zyskiem rzędu 400 zł. Chciałem wrzucić ją na wykres aby zobaczyć opisaną sytuację i ... tu moje zdziwienie - pozycji nie ma w historii rachunku. Nie korzystałem w tym czasie z innego brokera, a na drugim rachunku HFT też nie ma tej transkacji w historii rachunku.
Chodzi o czerwiec tego roku.
Dla wyjaśnienia : zdarza mi się czasem , że otwieram pozycję i nie zapisuję jej w exelu, choć to rzadkie przypadki bo dbam o księgowość, ale nie zdarzyło mi się abym zapisał w exelu transakcje, której nie zawarłem, zwłaszcza, że mam wszystkie szczegóły jak data otwarcia i zamknięcia, obie ceny, swap i wynik w złotych. Obie ceny zawierają się w przedziale cen z danego dnia.
Nie sprawdzam całej historii bo to za dużo roboty, więc nie wiem czy taka sytuacja zdarzyła się jeszcze kiedyś.
Czy jest inny sposób sprawdzenia historii tej transakcji ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

TABAZA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 12 lut 2011, 01:11

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: TABAZA »

pozycja sama się zamyka z stratą . bez komentarza
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
HFT Brokers
Gaduła
Gaduła
Posty: 95
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:00

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: HFT Brokers »

@TABAZA prosimy o kontakt w tej sprawie z naszym Deaprtamentem Obsługi Klienta, o ile nie zadziałał mechanizm Stop Out czy zlecenie oczekujące Stop Loss, nie ma możliwości, aby pozycja "sama się zamknęła" jak napisałeś.

Pozdrawiamy,
Zespół HFT Brokers
HFT Brokers - stworzony przez Traderów dla Traderów

TABAZA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 12 lut 2011, 01:11

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: TABAZA »

Jak może być jakikolwiek stop skoro pozycja była in + ( co widać ) i była jedyną na rachunku, co dziwne wykres idzie do góry i powinien przynosić zysk ,a pozycja zamykana jest z stratą .
Posłałem 3 emaile bez odzewu. numer zlecenia 1514922

Awatar użytkownika
HFT Brokers
Gaduła
Gaduła
Posty: 95
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:00

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: HFT Brokers »

TABAZA pisze:Jak może być jakikolwiek stop skoro pozycja była in + ( co widać ) i była jedyną na rachunku, co dziwne wykres idzie do góry i powinien przynosić zysk ,a pozycja zamykana jest z stratą .
Posłałem 3 emaile bez odzewu. numer zlecenia 1514922
Prosimy o chwile cierpliwości, mamy Pana wiadomość, skontaktujemy się, potrzebujemy czas, żeby przeanalizować zlecenie.

Pozdrawiamy,
Zespół HFT Brokers
HFT Brokers - stworzony przez Traderów dla Traderów

Hanibal
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 06 lis 2016, 02:36

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: Hanibal »

Widzę, że nie jestem odosobnionym przypadkiem, któremu w HFT pozycje ze stratą zamykają się same i otwierają się nowe . Margin level nie zagrażał, poniosłem 25% straty z tytułu. Podobno "problemy informatyczne". Strata 18450, oddali tylko 5609. Sytuacja z 27/28 lipca. Na wezwanie do zapłaty reszty w ciągu 7 dni nikt nie odpowiedział. Zresztą nie pierwszy raz otwierały mi się zlecenia same. Platforma żyje swoim życiem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

a nie miałeś żadnego EA? taka patola, że aż się nie chce wierzyć ;)

Awatar użytkownika
as28
Maniak
Maniak
Posty: 1722
Rejestracja: 23 lut 2013, 20:14

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: as28 »

dajcie sondę na pierwszą stronę :)
Lepszy 3 dni studiowania Steva Mauro niż 3 lata CJ.
Szukaj darmowych kursów w necie aby zrozumieć dzienną manipulację.

Hanibal
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 06 lis 2016, 02:36

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: Hanibal »

Nie było żadnego EA. Wszystkie zlecenia z ręki. Właśnie dlatego zlecenia wykonuje z ręki, żeby nie było niejasności.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Nie będę bronił HFT bo nie warto skoro kończą działalność za 3 tygodnie, ale ... .
Jakoś nie chce mi się wierzyć w te pozycje, które się same otwierają i same zamykają. Korzystam aktywnie z konta w HFT przez 1,5 roku i NIGDY nic takiego mi się nie zdarzyło. A tu nagle dwie osoby , które dopiero co się zarejestrowały zgłaszają taki niespotykany problem.
@Przedstawiciele innych brokerów
Odpuście bo nie ma o co walczyć. HFT kończy działalność i niszczenie jego opinii nie ma już sensu.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ