HFT Brokers - nowy polski broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Hanibal
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 06 lis 2016, 02:36

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: Hanibal »

Niestety, każdy myślał, że jest jedynym poszkodowanym. Nie mam zamiaru nikomu niszczyć opinii, a skoro spotkało to mnie i innych to temat robi się ciekawy. Miałem dawno temu kiedyś tu konto, więc nowy nie jestem. Dołączyłem się do dyskusji, bo może komuś przyda się zimny prysznic zanim sam się przekona na własnej skórze u kogo trzyma lub trzymał swoje pieniądze. Kończę temat, odezwę się jak będzie po sprawie sądowej /nawet argumentów im brakuje/ wow, znów jestem zdziwiony :)

JerryGolab
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 17 mar 2015, 11:29

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: JerryGolab »

CMC Markets przejmie klientów HFT Brokers:
http://www.money.pl/gielda/komunikaty/k ... 76208.html

szmer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 01 paź 2014, 22:21

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: szmer »

Pragnę poinformować, że HFT Brokers doszło ze mną do porozumienia na drodze mediacji odnośnie złożonej przeze mnie Skargi do KNF dotyczącej mojej reklamacji, o której była mowa na forum. Przede wszystkim pragnę podkreślić,  że  moje wpisy odnośnie HFT Brokers nie miały na celu godzić w jego dobre imię i renomę, a były tylko i wyłącznie moimi odczuciami związanymi z negatywnym rozpatrzeniem mojej reklamacji. Ponadto pragnę również podkreślić, że nie dysponuję żadną inną wiedzą odnośnie stanu finansowego HFT Brokers niż tą, jaką HFT Brokers udostępnia na swojej stronie internetowej oraz z ogólnie dostępnych dla wszystkich sprawozdań finansowych Spółki. Mam nadzieję, że moje posty i komentarze nie zniechęciły innych obecnych i potencjalnych Klientów HFT Brokers do korzystania z Ich usług. W związku z powyższym sprawę uważam za pozytywnie zakończoną na drodze ugodowego porozumienia bez sądowego rozstrzygania sporu, co mnie niezmiernie cieszy, a co za tym idzie usuwam zamieszczone wcześniej przeze mnie posty dotyczące tej sprawy.

Awatar użytkownika
HFT Brokers
Gaduła
Gaduła
Posty: 95
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:00

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: HFT Brokers »

Drodzy Forumowicze,

w dniu 10 listopada br. HFT Brokers Dom Maklerski S.A. zawarł umowy z Domem Maklerskim Banku Ochrony Środowiska S.A. oraz CMC Markets, na podstawie których w najbliższych dniach rozpocznie się proces przekazywania obecnym klientom HFT Brokers dedykowanej oferty tych biur maklerskich. Dedykowana oferta będzie przewidywała możliwość przeniesienia stanu rachunku do wybranego biura maklerskiego klientów, którzy zechcą w sposób płynny zmienić brokera na rynku OTC. Do 2 grudnia br. klienci HFT Brokers będą mogli zdecydować, z oferty którego brokera skorzystają chcąc kontynuować aktywność na rynkach walutowych, indeksów giełdowych i surowców. Ten dzień będzie również ostatnim dniem świadczenia usługi przez HFT Brokers. Transfer aktywów klientów, którzy skorzystają z oferty dedykowanej DM BOŚ lub CMC Markets odbędzie się od 2 grudnia po godzinie 22.00, tak aby odtworzone pozycje mogły być wyceniane już po starcie rynków w niedzielę 4 grudnia.

Więcej na ten temat: http://www.hftbrokers.pl/klienci-hft-br ... c-markets/
HFT Brokers - stworzony przez Traderów dla Traderów

JAC84
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 03 mar 2012, 14:08

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: JAC84 »

Jak będzie wyglądała obsługa kont z mikrolitami w Bossie? zostanie zniesiony limit 10 pozycji dla klientów HFT?

Awatar użytkownika
HFT Brokers
Gaduła
Gaduła
Posty: 95
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:00

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: HFT Brokers »

JAC84 pisze:Jak będzie wyglądała obsługa kont z mikrolitami w Bossie? zostanie zniesiony limit 10 pozycji dla klientów HFT?
@JAC84 na te i inne pytania odpowiedzą już specjaliści bossafx, którzy w przypadku wyrażenia zgody na przekazanie danych kontaktowych skontaktują się z Panem. HFT Brokers ze swojej strony wynegocjowało 30% niższe koszty transakcyjne i minimum formalności przy przeniesieniu konta.

Pozdrawiamy,
Zespół HFT Brokers
HFT Brokers - stworzony przez Traderów dla Traderów

artur.m.
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 10 mar 2016, 10:16

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: artur.m. »

I KTÓREGO TU TERAZ BROKERA WYBRAĆ :|

-- 14 lis 2016, 13:29 --

A będzie wyglądała sprawa PITóW np. po przejściu i zawarciu umowy z innym brokerem (czy on przejmując portfele wystawia za cały rok) ?

Awatar użytkownika
HFT Brokers
Gaduła
Gaduła
Posty: 95
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:00

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: HFT Brokers »

artur.m. pisze:I KTÓREGO TU TERAZ BROKERA WYBRAĆ :|

-- 14 lis 2016, 13:29 --

A będzie wyglądała sprawa PITóW np. po przejściu i zawarciu umowy z innym brokerem (czy on przejmując portfele wystawia za cały rok) ?
W tym przypadku od nas dostanie Pan PIT na okres od stycznia 2016 do dnia zamknięcia rachunku, od drugiego brokera za okres, w którym faktycznie prowadził dla Pana rachunek.

Pozdrawiamy,
Zespół HFT Brokers
HFT Brokers - stworzony przez Traderów dla Traderów

Inwest
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2016, 23:36

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: Inwest »

Witam, czy w BOS lub CMC jest mozliwosc połączenia konta z robotero (lub analogicznym innym systemem) tak jak bylo to w HFT?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

W BOSSA na pewno nie, bo to Market Maker w klasycznym modelu (a nawet jeśli jakimś cudem tak to i tak mija się z celem z punktu zyskownego tradera stosującego news trading).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ