Trading Jam Session

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Brunon79
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 29 wrz 2016, 15:42

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: Brunon79 »

Songo, to prawda!

Poza tym widzieliście statystyki uczestników TJS fightów? Większość jest chyba na plusie a a nie wszyscy graja systemem runowym chyba. Skąd oni się wzięli? :D Ciekawe jakie mają wyniki roczne bo niektórzy po 1 dniu tradowania mają tyle ile ja po kwartale :shock:

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Brunon79 pisze:Songo, to prawda!

Poza tym widzieliście statystyki uczestników TJS fightów? Większość jest chyba na plusie a a nie wszyscy graja systemem runowym chyba. Skąd oni się wzięli? :D Ciekawe jakie mają wyniki roczne bo niektórzy po 1 dniu tradowania mają tyle ile ja po kwartale :shock:
No i widzisz. Sam niemalże rozwiązałeś zagadkę. Duża stopa zwrotu w jeden dzień? No problem ;). Czym jest w ogóle jeden dzień w perspektywie roku? A odpowiem - w 2016 mamy 252 dni robocze w Polsce - jeden dzień to 0,39%. To wcale nie pokazuje, że można zarabiać ale bardziej, że można jednego dnia zarobić. To mniej wiarygodne dane niż kwartalne statystyki KNFu. Komu się nie zdażyło mieć jeden udany dzień, po czym przyszło kilka fatalnych niech pierwszy rzuci kamień :D. Ale żeby nie było, że tylko krytykuję i marudzę - Fajnie, że zarobili. Fajne show i ogólnie ciekawa promocja TJSu. I z racji, że w 'walkach' biorą udział traderzy bardziej doświadczeni to można wręcz oczekiwać, że wyniki nie będą fatalne :).

Liczę, że wprowadzą z czasem coś bardziej sensownego jak One Year Trading Cup, co faktycznie pokaże realne wyniki. Problem taki, że jest to już dużo mniej spektakularne.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

raposo pisze:
Brunon79 pisze:Songo, to prawda!

Poza tym widzieliście statystyki uczestników TJS fightów? Większość jest chyba na plusie a a nie wszyscy graja systemem runowym chyba. Skąd oni się wzięli? :D Ciekawe jakie mają wyniki roczne bo niektórzy po 1 dniu tradowania mają tyle ile ja po kwartale :shock:
No i widzisz. Sam niemalże rozwiązałeś zagadkę. Duża stopa zwrotu w jeden dzień? No problem ;). Czym jest w ogóle jeden dzień w perspektywie roku? A odpowiem - w 2016 mamy 252 dni robocze w Polsce - jeden dzień to 0,39%. To wcale nie pokazuje, że można zarabiać ale bardziej, że można jednego dnia zarobić. To mniej wiarygodne dane niż kwartalne statystyki KNFu. Komu się nie zdażyło mieć jeden udany dzień, po czym przyszło kilka fatalnych niech pierwszy rzuci kamień :D. Ale żeby nie było, że tylko krytykuję i marudzę - Fajnie, że zarobili. Fajne show i ogólnie ciekawa promocja TJSu. I z racji, że w 'walkach' biorą udział traderzy bardziej doświadczeni to można wręcz oczekiwać, że wyniki nie będą fatalne :).

Liczę, że wprowadzą z czasem coś bardziej sensownego jak One Year Trading Cup, co faktycznie pokaże realne wyniki. Problem taki, że jest to już dużo mniej spektakularne.


One Year Trading Cup - i to jest myśl, to jest super pomysł. Prawdziwym filtrem pokazującym czy system zarabia jest czas. Im dłuższy tym lepiej, gdyż dane sa bardziej wiarygodne. Konkursy same w sobie raczej nie służą budowaniu skutecznego systemu. Takie jest moje zdanie.

Awatar użytkownika
amneziahaze
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 29 maja 2017, 01:26

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: amneziahaze »

Ja przerabiam na bieżąco, aczkolwiek to nie dla każdego, za to wiadomo, że bez Rafała to nie byłoby TJS. A dlaczego nie dla każdego: ze względu na mój ulubiony aspekt jak z ostatniego live'u, czyli środek nocy, nikogo nie ma jakichś dwóch zajechanych kolesi opowiadających o kursie. To jest dobra inicjatywa, dobrze propagująca trading w Polsce. Pozdrawiam. :mrgreen:

PxP
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 29 cze 2017, 08:11

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: PxP »

Dla Zaorskiego - gratulacje za pomysł i wykonanie - pieniążków w życiu mu nie zabraknie, a dla tych co myślą, że Trading Jam jest inicjatywą dla ich dobra... no cóż... ;)

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: meylo »

PxP pisze:Dla Zaorskiego - gratulacje za pomysł i wykonanie - pieniążków w życiu mu nie zabraknie, a dla tych co myślą, że Trading Jam jest inicjatywą dla ich dobra... no cóż... ;)
Dzięki TJS, mój handel się zmienił z totalnie wtapiającego kolejne depozyty w taki, który przynosi profity. Nie kosztowało mnie to nic poza czasem na oglądanie/słuchanie filmów. Pozdrawiam wszystkich :)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

playazzz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 02 maja 2013, 13:20

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: playazzz »

Analizy Maxa B. to prawdziwe perełki :wink:

jackub

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: jackub »

PxP pisze:Dla Zaorskiego - gratulacje za pomysł i wykonanie - pieniążków w życiu mu nie zabraknie, a dla tych co myślą, że Trading Jam jest inicjatywą dla ich dobra... no cóż... ;)
Mam jakoś tak że wkoorwiają mnie infantylizmy w stylu "pieniążków" ... a jeszcze w tekstach tego typu jak wyżej....
przylazłeś tu , pierwszy post i zaczynasz od podsrywania... daleko zajdziesz

Awatar użytkownika
artek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 18 lut 2019, 18:38

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: artek »

Ja dzisiaj trafiłem na ciekawy filmik na temat Zaorskiego https://www.youtube.com/watch?v=NHJUqLMbwjE&

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 917
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Wszedłem przed chwilą na youtube i widzę, że nie ma od kilku tygodni żadnych, nowych filmików. Żyje jeszcze ten tjs czy zdycha jak to forum? Ktoś mi powiedział, że Rafał Zaorski odszedł z tjs. To prawda? Może ktoś bardziej wtajemniczony, należący do facebookowej grupy ujawni coś bo inicjatywa była ciekawa (na początku :) ).

ODPOWIEDZ