InterTrader Direct

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
11%
Poza paroma minusami są ok
1
11%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
7
78%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

Az sam przetestuje tego brokera bo mi kolega go polecil. Mocno zachwalal, a juz dlugo siedzi na rynku. Glownie interesowal mnie rynek akcji i PLN, a tu przynajmniej na papierze, chwalal sie spreadami.

marcin48623
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 31 paź 2013, 19:24

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: marcin48623 »

Widzę, że wątek to praktycznie wypowiedź dwóch osób więc dodam może od siebie coś bo akurat mam tutaj jedno z kont. Sam broker wydaje mi się w porządku, a przynajmniej ja żadnych problemów nie miałem. Wszystkie pozycje normalnie wchodziły i nie było też niespodzianek przy zamknięciu. Aha ja akurat zawsze pozycje otwieram z ręki i na ogół zamykam tego samego dnia.

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: tantric »

Kolejny numer z tym brokerem .
10 minut przed zamknięciem rynku moje equity było 60 funtów wyższe niz po zamknięciu . Zaznaczyłem dokładnie punkty na screenach , w których equity było wyższe . Odszedłem od kompa z myslą pozostawienia otwartych pozycji na weekend . Rynek poszedł jeszce sporo w te 10 minut w kierunku na sell edek , gejek i kabel . Nie miałem otwartch innych pozycji nic mi w ten dzień też nie zamknęło . Maiłem tylko sellle na tych trzech instrumentach .
W/g mnie equity powinno byc wyzsze o około 20 funtó , ponieważ przez te 10 minut rynek się uwalił w shorta na moich pozycjach , na których też miałem shorty . Komedia !!! Kiedyś juz dostrzegłem podobna sytuacje tylko wówczas ten czas przed zamknięciem giełdy był dłuższu a miałem naotwierane kilkadziesiat pozycji i nie chciało mi się wnikac co się stało . Teraz to ewidentne złodziejstwo . Jak nie oddadza mi tej kasy to zgłaszam ich do FCA UK .
Zgłąosiłem reklamacje do Pana Marka . Czekam na odpowiedź . W kazdym razie podsumuwując moje kolejne doświadczenie z tym brokiem to na skalpa jest dobry i tylko poza newsami . Lub na daytrading ale nie wchodzić przed newsami bo na spread nie wyrobicie . Na gejku wala nawet pod 50 pipsów - komedia . To samo przed zamknieciem rynku sie dzieje i po otwarciu .
Ale cóż , Pan Marek twierdzi w w powyzszych postach : " Wybaczy Pan, ale my znajdujemy sie na innej planecie niz market makerzy i czasami klienci nie moga sie przestawic, ze kurcze broker jest po mojej stronie i pracuje 24/7 zebym mogl dostac uczciwe kwotowania!
Apropo's . Czy zna ktoś program gdzie mozna np. świeczka po świeczce na M1 sprawdzic historycznie equity ?

-- pt 16-09-2016, 22:20 --
bartek1916 pisze:Az sam przetestuje tego brokera bo mi kolega go polecil. Mocno zachwalal, a juz dlugo siedzi na rynku. Glownie interesowal mnie rynek akcji i PLN, a tu przynajmniej na papierze, chwalal sie spreadami.
Witaj . Testujesz juz tego broka ? Chwalą sie spredami a nie chwala się commision .....? Napisałem jakie mają .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: brg »

Tantric - grałeś Ski, one są rozliczane po Ask. Wykres rysowany jest po Bid. Przed weekendem zwiększyli spread, co na wykresie dało wrażenie dalszego spadku (Bid niżej), ale tak naprawdę tego spadku nie było i Ask jest wyżej niż było. Zwiększenie spreadów przed weekendem to normalka na rynku i nie ma tutaj winy brokera.

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: tantric »

brg pisze:Tantric - grałeś Ski, one są rozliczane po Ask. Wykres rysowany jest po Bid. Przed weekendem zwiększyli spread, co na wykresie dało wrażenie dalszego spadku (Bid niżej), ale tak naprawdę tego spadku nie było i Ask jest wyżej niż było. Zwiększenie spreadów przed weekendem to normalka na rynku i nie ma tutaj winy brokera.
Nie chodzi mi o wrażwenie spadku tylko o to ,że rynek sie nie cofnął a mi zniknęło z konta 60 funtów . Więc o co tu do cholery chodzi . To w takim razie trza zamykac wsie pozycje 20-30 minut przed zamknieciem rynku , bo jak nie to cie orżną na ki;lka procent konta , tak ?

-- sob 17-09-2016, 14:55 --
brg pisze:Tantric - grałeś Ski, one są rozliczane po Ask. Wykres rysowany jest po Bid. Przed weekendem zwiększyli spread, co na wykresie dało wrażenie dalszego spadku (Bid niżej), ale tak naprawdę tego spadku nie było i Ask jest wyżej niż było. Zwiększenie spreadów przed weekendem to normalka na rynku i nie ma tutaj winy brokera.
ONI POTRAFIĄ SPREAD PODNIEŚĆ DO 20 RAZY WYŻEJ NIZ CHODZI W CZASIE DNIA .

-- sob 17-09-2016, 14:57 --
tantric pisze:
brg pisze:Tantric - grałeś Ski, one są rozliczane po Ask. Wykres rysowany jest po Bid. Przed weekendem zwiększyli spread, co na wykresie dało wrażenie dalszego spadku (Bid niżej), ale tak naprawdę tego spadku nie było i Ask jest wyżej niż było. Zwiększenie spreadów przed weekendem to normalka na rynku i nie ma tutaj winy brokera.
Nie chodzi mi o wrażenie spadku tylko o to ,że rynek sie nie cofnął a mi zniknęło z konta 60 funtów . Więc o co tu do cholery chodzi . To w takim razie trza zamykac wsie pozycje 20-30 minut przed zamknieciem rynku , bo jak nie to cie orżną na ki;lka procent konta , tak ? iDĄĆ TYM TOKIEM ROZUMOWANIA TO JAKBY PODNIESLI SPREAD 100 KROTNIE TO BY EQUITY ZABRAKŁO , TAK ?

-- sob 17-09-2016, 14:55 --
brg pisze:Tantric - grałeś Ski, one są rozliczane po Ask. Wykres rysowany jest po Bid. Przed weekendem zwiększyli spread, co na wykresie dało wrażenie dalszego spadku (Bid niżej), ale tak naprawdę tego spadku nie było i Ask jest wyżej niż było. Zwiększenie spreadów przed weekendem to normalka na rynku i nie ma tutaj winy brokera.
ONI POTRAFIĄ SPREAD PODNIEŚĆ DO 20 RAZY WYŻEJ NIZ CHODZI W CZASIE DNIA .
Jestem w trakcie zmiany brokera i nigdy więcej INTER TRADER DIRECT .
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: brg »

Tantric, ja wiem że to jest kiepski brok i nawet tutaj obsługa mnie totalnie zignorowała. Chodziło mi tylko o to, że rozszerzenie spreadu przed weekendem nie jest zjawiskiem niespotykanym :)

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: tantric »

brg pisze:Tantric, ja wiem że to jest kiepski brok i nawet tutaj obsługa mnie totalnie zignorowała. Chodziło mi tylko o to, że rozszerzenie spreadu przed weekendem nie jest zjawiskiem niespotykanym :)
Wiem o co ci chodziło . Ale czy rozszerzenie spreadów ma wpływ na wielkość mojego equity ? Trzymałem tylko otwarte pozycje , rynek nie poszedł w przeciwna stronę a z konta zniknęła mi kasa...........
Ciekawy jestem odpowiedzi ze strony Pana Marka i po jakim czasie ona " przybędzie" .
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Tantric, nie rozumiem, jesteś na tym forum od dawna, a piszesz jak początkujący. Publikacja danych i okres tuż przed zamknięciem rynku to okres mniejszej płynności i spready są zazwyczaj wyższe. Jeżeli nie odpowiada Ci ten broker to przecież są brokerzy o wysokiej renomie i taka zmiana trwa niedłużej niż tydzień...

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: tantric »

Pablo90 pisze:Tantric, nie rozumiem, jesteś na tym forum od dawna, a piszesz jak początkujący. Publikacja danych i okres tuż przed zamknięciem rynku to okres mniejszej płynności i spready są zazwyczaj wyższe. Jeżeli nie odpowiada Ci ten broker to przecież są brokerzy o wysokiej renomie i taka zmiana trwa niedłużej niż tydzień...
Jestem w trakcie zmiany brokera i nigdy więcej INTER TRADER DIRECT .
dlatego dopisałem to dla info............
Poza tym nie rozchodzi mi sie o wysokość spreadów , bo ocvzywiste i przetestowane jest , że u nich podnoszą nawet 25 krotnie . Chodzi mi o to , że kasa zniknęła mi z konta a to raczej nie jest wynikiem wysokich spreadów ......
Przeczytaj dokłądnie to , co napisałem wczesniej . nie otwierałem i nie zamykałem żadnych pozycji a rynek szedł ciągle " w moim kierunku " a kasa zniknęła........znaczy jej część......
Tymczasem u innego broka w tym samym czasie na podobnie otwartych pozycjach equity zwiększyło sie o około 0.3% . Więc o co tu do cholery chodzi .........?
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

graham67
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 19 sie 2015, 16:42

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: graham67 »

Ktoś handlował z nimi dłużej? Jak egzekucja zleceń?

ODPOWIEDZ