Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
DigitalSmoke
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 598
Rejestracja: 17 gru 2011, 23:39

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: DigitalSmoke »

To od was chłopak?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Ferrs
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2016, 18:46

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Ferrs »

Górnolotne pierdzielenie dla przykrycia pospolitej spekulacji. A teraz napiszcie szczegóły?

To jest praca czy zwykła loteria jak w casinie?
Ile trzeba postawić za wejście do gry?

Gwarantujecie 1600 Eur ze spekulacji kapitałem 50tys.Eur ? To jakie tam musi być wymagany zwrot, bo chyba znacznie większe nic 3,2% miesięcznie ?

Kto ponosi ryzyko straty i czyimi pieniędzmi?

Jeśli to nie jest praca, to jakie są warunki kontraktu i pokrywania straty?

W ogóle przyjmujecie jakiekolwiek ryzyko na siebie czy tylko bierzecie kasę za wstęp do tego casina, a potem udzielacie pożyczki na grę w ruletkę?

To sa podstawowe informacja które macie obowiązek zamieścić wystawiając ogłoszenie o pracę. Inaczej jesteście zwykłymi oszustami celowo wprowadzającymi w błąd co do warunków proponowanej usługi lub umowy.
Zwracacie przynajmniej za dojazd na tę rekrutację, którą nazywacie seminarium ? Czy frajerzy mają za wszystko zapłacić sami i jeszcze dostarczyć wam kasę z opłat na dalszą zabawę?

Można liczyć na jakieś szczególy czy są one tak samo odległe jak siedziba spółki... na Cyprze?

Ferrs
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2016, 18:46

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Ferrs »

DigitalSmoke pisze:To od was chłopak?
to prezes tej spólki zkujawsko-pomorskiego z siedmiotysiecznym kapitałem zakładowym. Wszystko co zarobił z opłat za udział w yesfx wyprowadził w to Ferrari. Taka lokata daje większy zwrot niż spekulacja na walutach.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6683
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

jackub pisze:
VitalTrading pisze:Desk fee wpłacane jest na początku współpracy. Jednorazowo. Jego wysokość uzależniona jest od doświadczenia tradera. Osoba nie wymagająca przeszkolenia płaci mniej, osoba początkująca więcej.
.
W koncu , podsumowując ten długi i mentny opis sprzedajecie szkolenia ....
No i wyszło szydło z wora w czym rzecz:).

Robczan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:45

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Robczan »

Byłem na tym spotkaniu... Najogólniej rzecz ujmując, śmierdzi ściemą. Panowie najpierw mówią trochę o handlowaniu na walutach, co chwilę wtrąca się jakiś Cypryjczyk (właściciel?), który mówi, że system, którego nauczymy się na szkoleniu jest tak dobry, że jeżeli będziemy go przestrzegać TO NA 100% BĘDZIEMY ZARABIAĆ. Potem papierowy test z bardzo łatwymi prtanami typu "jaką pozycje trzeba zająć aby zarabiać na wzroście jakiejś pary" albo "ile wynosi obecnie cena BRENT". Panowie rozdający kartkę z testem pytają każdego czy jest zainteresowany szkoleniem czy też potrafi już zarabiać własnym - w tym pierwszym przypadku każe na górze kartki napisać zagadkową kombinację cyfr - "001" - oczywiście po to, żeby wiedzieć do kogo dzwonić z zaproszeniem na kolejny "etap" - ja napisałem, więc zadzwonili do mnie już następnego dnia gratulując wyniku 19/20. Kumpel, doświadczony trader, który ich systemem nie był zainteresowany a który zapewne też miał podobny wynik, telefonu nie otrzymał. Na następny "etap" nie poszedłem bo mieszkam poza Warszawą, więc szkoda mi czasu. Na pierwszym spotkaniu nie mówią ile ich szkolenie kosztuje, ale na ich stronie widać 4000 PLN.

Pierwsze 3 miesiące to "okres próbny", podczas którego mamy dostawać 50% z wypracowanego zysku. Jeżeli przez ten czas uda nam się zarobić [nie pamiętam ile, chyba 20% - jest w skanie umowy] to potem ma być płacone €1600 podstawy + 20% performance fee...

Najbardziej prawdopodobny sposób ich działania wg mnie: namawiają cię do zapłacenia za szkolenie z systemu, który potem nie zarabia, ale sami nie ponoszą na tym strat, bo do gry udostępniają ci konto demo (€50000), o czym ty nie wiesz. Kończą współpracę po twoich iluś tam stratach (tłumacząc to faktem że nie przestrzegałeś zasad tego systemu) - ty jesteś biedniejszy, a oni zarobieni. Genialne:)

Link do umowy którą pokazują na takim spotkaniu: https://www.dropbox.com/s/80usm2kco4lpwa5/20160606.pdf

makuu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2016, 03:59

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: makuu »

Pisałem już w innym temacie. Firma z kapitałem zakładowym 5000 zł i zarejestrowana w jakimś Pierdziszowie Dolnym nie może być poważnym przedsięwzięciem. A handel na Forex za takie właśnie uchodzi.

JaneJones
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2016, 18:55

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: JaneJones »

Drugi etap rekrutacji: testy psychologiczne.
Przed samymi testami półgodzinny speech o systemie i cena szkolenia - 3700 eur albo 14800 pln :568: , w 2 ratach. Booyah!
Kto nie jest gotowy wpłacić takiej kwoty - "szanujemy Twój czas, prosimy o wyjście".
No więc ja wtedy out.

Guteks
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 27 mar 2008, 18:44

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Guteks »

A kots z doswiadczeniem tez musial by byc szkolony i placic za szkolenie?
Ostatnio zmieniony 08 cze 2016, 09:05 przez Guteks, łącznie zmieniany 1 raz.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6683
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Gonić to dziadostwo bo jak czytam jw to ciśnienie skacze. Banda złodziei i oszustów bo inaczej tego nie można nazwać.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

15 000? Hahahaha... Guteks oni nie oddzwonią do Ciebie jeśli masz doświadczenie, tak jak ktoś wcześniej napisał... Szukają leszczy do naciągnięcia za szkolenie na 15 koła...

ODPOWIEDZ