Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Luke23
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 18 cze 2008, 20:15

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Luke23 »

potrzebujący ;) pisze:
Po pierwszych 3 miesiącach okresu próbnego dostajemy 50% zysku wypracowanego w drugim i trzecim miesiącu. Żeby przejść okres próbny trzeba w ciągu tych 3 miesięcy wypracować 10% zysku z 50 000€ na rachunku demo.
Jak się uda to mamy zatrudnienie
na kolejne 9 miesięcy i następujące warunki: podstawa 1 600€ plus 20% z wypracowanego zysku.

-- Dodano: czw 09-06-2016, 14:23 --

Po usłyszeniu wysokości kosztów za szkolenie wstałem i wyszedłem, jak i 4 inne osoby z 6-cio osobowej grupy.
O kur** zapłacić 15 koła za 3 miesiące gry na rachunku demonstracyjnym :D Jednak nie tylko Chuck Norris potrafi wypłacać ( robić kasę) na demo :D

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Pisałam, że "opłaty" zabiją chęć pracy w nowych klientach. :mrgreen:

xXx
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 06 lut 2011, 09:03

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: xXx »

adamForex pisze:A zobaczcie jak ładnie było opisane to całe seminarium na comparicu:
http://comparic.pl/nie-taki-propshop-straszny/
Juz usuneli...

Awatar użytkownika
VitalTrading
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 08 cze 2015, 12:30

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: VitalTrading »

Przybyłym dziękujemy za poświęcony czas, piszącym dziękujemy za podzielenie się opinią. Nie chcąc zmniejszać poziomu merytorycznego tematu, życzymy wszystkim powodzenia na rynkach i być może do zobaczenia na kolejnych spotkaniach.

Zainteresowanych współpracą lub chcących śledzić nasz trading zapraszam na stronę www.vitaltrading.pl


Zespół Vital Trading
Vital Trading - firma szkoleniowo-scoutingowa na rynku Forex.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

VitalTrading pisze:Przybyłym dziękujemy za poświęcony czas, piszącym dziękujemy za podzielenie się opinią. Nie chcąc zmniejszać poziomu merytorycznego tematu, życzymy wszystkim powodzenia na rynkach i być może do zobaczenia na kolejnych spotkaniach.

Zainteresowanych współpracą lub chcących śledzić nasz trading zapraszam na stronę http://www.vitaltrading.pl


Zespół Vital Trading
Widać nie odpuszczają :). Pewnie liczą na zbiorową skleroze wszystkich tu piszących. Ja bym to towarzystwo pogonił stąd. Szkoda każdego naiwnego co się nimi zainteresuje

gekon78
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 28 cze 2016, 11:06

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: gekon78 »

Luke23 pisze:
potrzebujący ;) pisze:
Po pierwszych 3 miesiącach okresu próbnego dostajemy 50% zysku wypracowanego w drugim i trzecim miesiącu. Żeby przejść okres próbny trzeba w ciągu tych 3 miesięcy wypracować 10% zysku z 50 000€ na rachunku demo.
Jak się uda to mamy zatrudnienie
na kolejne 9 miesięcy i następujące warunki: podstawa 1 600€ plus 20% z wypracowanego zysku.

-- Dodano: czw 09-06-2016, 14:23 --

Po usłyszeniu wysokości kosztów za szkolenie wstałem i wyszedłem, jak i 4 inne osoby z 6-cio osobowej grupy.
O kur** zapłacić 15 koła za 3 miesiące gry na rachunku demonstracyjnym :D Jednak nie tylko Chuck Norris potrafi wypłacać ( robić kasę) na demo :D
what?! coś takiego powinno być karalne, serio

ODPOWIEDZ