Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
adamForex
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 28 gru 2015, 10:24

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: adamForex »

A zobaczcie jak ładnie było opisane to całe seminarium na comparicu:
http://comparic.pl/nie-taki-propshop-straszny/

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Ale ściema. :563:

Po cholerę szkolić nowych traderów jak można dać jednemu wyszkolonemu PERFECTO konto i zwiększyć wolumen x razy.

Na akcjach z NYSE i na spreadach kalendarzowych to tam działają prop shopy, ale na FX i czystych Futures to w ogóle sensu nie ma.

Jak frajerzy powpłacają te 15 koła to Stonoga ma rację..... Was to się powinno dym..ć, pierdo..ć i itd.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

adamForex pisze:A zobaczcie jak ładnie było opisane to całe seminarium na comparicu:
http://comparic.pl/nie-taki-propshop-straszny/
Jak to mówią "ręka rękę myje" :564:
Idzika pamiętacie?

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Za kilka miesięcy znowu comparic będzie pisał, "że to tylko jedna reklama była"... I że "też zostali oszukani"...

Awatar użytkownika
potrzebujący ;)
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 29 kwie 2012, 23:02

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: potrzebujący ;) »

Ja również byłem na seminarium.
Pierwszy punkt: niedzielny test pisemny...
Mowa o tym, że nie trzeba mieć doświadczenia bo każdy trader musi mieć odpowiednią psychikę, z czym się zgadzam. Poza tym dostajemy gotowy i sprawdzony system gry...
Padło pytanie czy szkolenie jest płatne i ile to kosztuje ale dyrektor yesfx powiedział tylko, że szkolenie nie jest darmowe ale kwotę poda tym, którzy przejdą etap testu pisemnego...
Test raczej nie był skomplikowany, 20 pytań abcd, jedna odpowiedź poprawna.
Punkt drugi: udało się i we wtorek pojechałem na 'test psychologiczny'... Przed testem dowiadujemy się jak poszło nam na testach, jak wygląda panel tradera i jego praca... Trochę opowiadania o tym co jest ważne i że praca jest trudna.
Potem przechodzimy do kwestii wynagrodzenia.
Po pierwszych 3 miesiącach okresu próbnego dostajemy 50% zysku wypracowanego w drugim i trzecim miesiącu. Żeby przejść okres próbny trzeba w ciągu tych 3 miesięcy wypracować 10% zysku z 50 000€ na rachunku demo.
Jak się uda to mamy zatrudnienie na kolejne 9 miesięcy i następujące warunki: podstawa 1 600€ plus 20% z wypracowanego zysku.
Punkt trzeci: szkolenie kosztuje 3 700€...
Punkt czwarty: dyrektor yesfx gwarantuje, że postępowanie w 100% zgodnie z systemem jest pozbawione ryzyka i daje 100% pewność wypracowania zysku... Co jest jednak wątpliwe po krótkim, wzrokowym zapoznaniu się z wykresami odnoszonych wyników dwóch różnych traderów...
Ogólnie największym błędem organizacyjnym seminarium był brak informacji o kosztach. Bo nie chodzi tu o koszt 500 PLN ale 3 700€ płatne w dwóch ratach, 50% przed szkokeniem i 50% po szkoleniu.
Do tego kwestia szkokenia stacjonarnego w Warszawie, trwającego ok tygodnia.
Biorąc pod uwagę fakt, że jestem z Katowic to samo uczestnictwo w seminarium to dla mnie koszt ok 400 PLN na paliwo 2x Katowice - Warszawa - Katowice.
Do tego 3 700€ za szkolenie plus koszty tygodniowego pobytu w Warszawie.
Ogólnie lipa.

-- Dodano: czw 09-06-2016, 14:23 --

Po usłyszeniu wysokości kosztów za szkolenie wstałem i wyszedłem, jak i 4 inne osoby z 6-cio osobowej grupy.
5% z czegoś jest lepsze niż 100% z niczego :P

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Buahhahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Szkolenia po 15koła, ten kto nie wstał to frajer totalny.

Tak logicznie myśląc to kto normalny daje komuś w zarządzanie kasę bez jego wkładu własnego? :p
A jeśli taki kandydat ma zarządzać to czym to się różni od grania na własny rachunek? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Przecież jest lewar to po cholerę Wam jakieś zarządzanie z wkładem własnym jak to to samo co trading na własnym koncie. :d :d :d

Czujecie różnicę przy koncie 500k PLN i limicie straty 10k PLN a koncie z 10k PLN i limicie straty na całym koncie?
Nie ma, NULL, Zero, żadnej :p To o jakim zarządzaniu w ogóle jest dyskusja?

......................................................

Perfidna sprzedaż szkoleń po 15koła, a nie żadne tam zarządzanie i trading profesjonalny. Zapłacicie, powiedzą bzdurki i bajeczki na historii opowiadane i zmyją się. Jak jest ich wiarygodność w ogóle?

Chcą świeżaka, bo ten kto choć liznął trochę tradingu to wie co z czym się wiąże i nie da się omotać. :d
A taki świeżak to no cóż bezmyślny osobnik. Skoro Idzik nałapał 20 jeleni po 30koła, to tym też się uda nałapać x razy 15 koła. :twisted:
Ostatnio zmieniony 09 cze 2016, 16:16 przez Szwajcar, łącznie zmieniany 1 raz.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Ja bym to nazwał zakamuflowane szkolenie. A wszystko to co się obok tego dzieje to taki teatr/przedstawienie żeby te szkolenie jakoś ukryć.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Fakt faktem, że dwóch frajerów zostało, chyba, że byli podstawieni

PS. Lol, Szwajcar mnie ubiegł, najwyraźniej czasem myślimy tak samo :D

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cblondyn pisze:Ja bym to nazwał zakamuflowane szkolenie. A wszystko to co się obok tego dzieje to taki teatr/przedstawienie żeby te szkolenie jakoś ukryć.
Ja kompletnie tego nie rozumiem... Ok, fajnie (na początku) wszystko przedstawione, merytoryczne odpowiedzi, egzaminy, dwa etapy... Full profeska. Ale dlaczego organizator myśli (tym bardziej ogłaszając się na forum), że nikt z uczestników nie napisze wprost jak to faktycznie wygląda i jaki jest koszt udziału w przedsięwzięciu?
Przecież to zmarnowany czas zarówno Wasz, jak i ich, a teraz niesmak i awersja.

Trochę przypomina mi to niektóre ogłoszenia z OtoMoto. Super zdjęcia, nawet atrakcyjna cena, numery VIN... W opisie tylko urywek o tym, że auto uszkodzone. Przyjeżdżamy, a tam nie ma dachu i silnika... Ok, może jakiś artysta coś z tego jeszcze wyrzeźbi ale nie lepiej zaadresować ogłoszenie do określonego odbiorcy?

Kyrie eleison...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

raposo pisze:
Cblondyn pisze:Ja bym to nazwał zakamuflowane szkolenie. A wszystko to co się obok tego dzieje to taki teatr/przedstawienie żeby te szkolenie jakoś ukryć.
Ja kompletnie tego nie rozumiem... Ok, fajnie (na początku) wszystko przedstawione, merytoryczne odpowiedzi, egzaminy, dwa etapy... Full profeska. Ale dlaczego organizator myśli (tym bardziej ogłaszając się na forum), że nikt z uczestników nie napisze wprost jak to faktycznie wygląda i jaki jest koszt udziału w przedsięwzięciu?
Przecież to zmarnowany czas zarówno Wasz, jak i ich, a teraz niesmak i awersja.

Trochę przypomina mi to niektóre ogłoszenia z OtoMoto. Super zdjęcia, nawet atrakcyjna cena, numery VIN... W opisie tylko urywek o tym, że auto uszkodzone. Przyjeżdżamy, a tam nie ma dachu i silnika... Ok, może jakiś artysta coś z tego jeszcze wyrzeźbi ale nie lepiej zaadresować ogłoszenie do określonego odbiorcy?

Kyrie eleison...
To pokazuje jak "dobrze" odegrali swoje role. I obecność paru osób na rozmowie w ich siedzibie dowodzi, że parę osób uwierzyło w ich szczere intencje. I wcale nie będę zaskoczony gdy któryś znowu sie na forum odezwie i będzie wręcz przysiegał, że nie chodzi głównie o to szkolenie. To pokazuje jak trzeba być czujnym i nie ulec sprytnej manipulacji. Zauważ, że preferowali osoby z małym doświadczeniem rynkowym. Czyli na swój sposób bardziej naiwnych i podatnych manipulacji.

ODPOWIEDZ