Vipro Markets - STP/ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
16
59%
Poza paroma minusami są ok
4
15%
Przeciętny
1
4%
Mają wiele wad
1
4%
Stanowczo odradzam:
5
19%
 
Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
P3rkoz
Gaduła
Gaduła
Posty: 174
Rejestracja: 23 sty 2014, 14:24

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: P3rkoz »

Wiem wiem, już też prosiłem mailowo myfxbook o dodanie Was na listę :)

Spready to jakaś bajka, a prowizja tańsza dla detalu już raczej nie będzie. Dobra robota Panowie, mam nadzieję że KNF się do was nie przyczepi jak do armady, jak to zrobią to ja zmieniam obywatelstwo żeby z wami zostać :D

Awatar użytkownika
ViproMarkets
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 02 lut 2016, 15:22

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: ViproMarkets »

Z przyjemnością informujemy, że rachunek ECN-Pro w PLN jest już dostępny na naszej platformie demonstracyjnej. Niestety, aby zmiana była widoczna należy pobrać i zainstalować platformę ponownie. Jeśli ktoś chce przetestować na demo rachunek Classic lub VIP prosimy o założenie rachunku ECN-Pro a następnie skontaktowanie się z naszym supportem celem zmiany typu rachunku.

Druga dobra wiadomość - Vipro Markets oficjalnie pojawiło się na stronie KNFu w zestawieniu notyfikacji zagranicznych firm inwestycyjnych. Lista dostępna jest tutaj:
http://www.knf.gov.pl/Images/notyfikowa ... 5-6904.xls

Znajdujemy się na pozycji 1761.
Spread od 0.0 pips | Darmowe wpłaty i wypłaty | Błyskawiczny support | Brak rekwotowań
Sprawdź nas | Forum | WWW w profilu.

Dtrad5558R
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 12 sty 2016, 09:16

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: Dtrad5558R »

OK
Nareszcie prawdziwy broker po skalp.
Mozna hedzować nawet na ujemnych środkach
A dlaczego ?
A dlatego ,że ma z tego prowizje.
Ping 25ms.BRAWO.
P.S.
Tickmill był mi dobrym testerem strategii GC8

Awatar użytkownika
Vilde
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 08 lis 2010, 00:30

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: Vilde »

Spready, prowizja i egzekucja to rzeczywiście bajka, oby z czasem się nie pogorszyło. Jak kogoś interesuje to sprawdziłem poślizgi na SL w ponad stu transakcjach. Wychodzi średnio nieco ponad 3 punkty, więc nie jest źle :)

TxT
Gaduła
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: 23 paź 2014, 20:01

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: TxT »

Po wszystkich akcjach z cyprem nadal nie nauczyliście się, że to nie ma sensu dla większych środków? :d

Broker posiada licencję z 5/08/2015 czyli nie ma nawet roku. Niezależnie od warunków oferowanych proponuję wstrzymać się z zachwytami i sprawdzać ostrożnie...

Z drugiej strony, każda dodatkowa konkurencja jest dobra - inni brokerzy będą musieli walczyć kosztem/warunkami/promocjami, także życzę powodzenia chociaż w najbliższym czasie nie skorzystam :)

Dtrad5558R
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 12 sty 2016, 09:16

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: Dtrad5558R »

TxT pisze:Po wszystkich akcjach z cyprem nadal nie nauczyliście się, że to nie ma sensu dla większych środków? :d

Broker posiada licencję z 5/08/2015 czyli nie ma nawet roku. Niezależnie od warunków oferowanych proponuję wstrzymać się z zachwytami i sprawdzać ostrożnie...

Z drugiej strony, każda dodatkowa konkurencja jest dobra - inni brokerzy będą musieli walczyć kosztem/warunkami/promocjami, także życzę powodzenia chociaż w najbliższym czasie nie skorzystam :)
OK
Odpowiem w tym samym tonie.
A nie nauczyli Cię , że ryzyko sie rozkłada. W miare srodków otwiera się konta u różnych brokerów.
Dlatego IDIOTYZMEM było zmniejszenie levara z 1:500 na 1:100.
Mialem 5 brokerów a teraz 1-go.
P.S
Znowu ARMADA Polaczków kuje?

Awatar użytkownika
ViproMarkets
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 02 lut 2016, 15:22

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: ViproMarkets »

TxT pisze:Po wszystkich akcjach z cyprem nadal nie nauczyliście się, że to nie ma sensu dla większych środków? :d

Broker posiada licencję z 5/08/2015 czyli nie ma nawet roku. Niezależnie od warunków oferowanych proponuję wstrzymać się z zachwytami i sprawdzać ostrożnie...
W pełni rozumiemy obawy przed skorzystaniem z oferty, formalnie jesteśmy nową firmą ale każdy musi przecież kiedyś zacząć. Zdajemy sobie również sprawę, że przez wydarzenia z ostatnich miesięcy cypryjskie regulacje mogą nie być dla niektórych wiarygodne. Dlatego też ,aby nasi klienci byli spokojniejsi, będziemy dążyć do pozyskania dodatkowych regulatorów.

Jesteśmy natomiast przekonani, że w dłuższym terminie zaufanie do naszej firmy wzrośnie i inwestorzy będą zadowoleni z proponowanych przez nas warunków. Mimo wszystko, przed wyrażeniem niepochlebnych opinii zachęcamy najpierw do przetestowania usług :).
Spread od 0.0 pips | Darmowe wpłaty i wypłaty | Błyskawiczny support | Brak rekwotowań
Sprawdź nas | Forum | WWW w profilu.

TxT
Gaduła
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: 23 paź 2014, 20:01

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: TxT »

ViproMarkets pisze: Mimo wszystko, przed wyrażeniem niepochlebnych opinii zachęcamy najpierw do przetestowania usług :).
Nie mam niepochlebnej opinii o Was tylko o cypryjskim nadzorze i cypryjskim systemie finansowym :) Dlatego nie wpadam w zachwyty nad ofertą...
Dtrad5558R pisze: P.S
Znowu ARMADA Polaczków kuje?
Czy tylko mi się scyzoryk mi się otwiera jak widzę/słyszę słowo "Polaczków"?

Miałem małe konto w dawnej armadzie i do testów było ok. W tym momencie wolę zapłacić dolara prowizji więcej i mieć środki zabezpieczone przez BFG.

Awatar użytkownika
psV
Gaduła
Gaduła
Posty: 365
Rejestracja: 05 gru 2009, 10:23

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: psV »

BFG (100k EUR) nie dotyczy Domów Maklerskich (max 22k EUR).

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: brg »

Zakończyłem pierwszy tydzień testów Vipro. Jeśli ktoś trejdował w Armadzie - tutaj jest praktycznie to samo. Spready i prowizja świetne, egzekucja na poziomie 300-400ms, poślizgi takie jak u innych brokerów.

Na plus:
panel klienta, w łatwy sposób można otworzyć kilka kont i przelewać między nimi środki
bezpłatne i natychmiastowe wpłaty Skrillem (innych nie testowałem)

na minus
dźwignia tylko 1:100, ale to wiadomo dlaczego
w stosunku do Armady znacznie wzrósł spread na kontach Classic

Test polegał na zapuszczeniu EA własnego autorstwa, które równolegle grało u kilku brokerów, z tego samego VPSa i na tych samych ustawieniach. Pod koniec tygodnia w Vipro rezultat jest najlepszy (w tym przypadku niestety jest to najmniejsza strata :)).

ODPOWIEDZ