HFT Brokers - nowy polski broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

raposo pisze:
Venomouss pisze:mam 2 pytania:

w jakich bankach hft ma konta bankowe (chodzi o szybkosc depozytu) ?

jaki jest stop out level?
Bodajże w mBanku ale z tego co wiem depozyty nie są księgowane automatycznie więc tak czy inaczej trzeba liczyć ten jeden dzień roboczy.

Stop-out jest na 30%. Przynajmniej na STP ale na pozostałych rodzajach kont zapewne też :).

Zgadza się w mBanku. I przelew dochodzi bardzo szybko. Mało tego jest bardzo dobry kontakt z pracownikiem HFT jakby były jakieś kłopoty. Z tego co doczytałam to właściciele HFT to osoby w przeszłości tworzące Guziejewski & Albrecht w Łodzi a ich bardzo miło wspominam.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Niektórzy powinni się ucieszyć... :)
Drodzy Klienci,
informujemy, iż z dniem 8 lutego br. zmianie ulegną Tabele Specyfikacji Kontraktów Różnic Kursowych (CFD).
Zmiany dotyczą parametru "minimalna wartość zlecenia" z 0.05 na 0.01 na:
indeksy giełdowe (np. DE30, PL20)
towary (np. OILWTI, WHEAT)
obligacje (np. TNOTE, BUND).
Czyli mamy mikroloty na indeksach... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

raposo pisze:Niektórzy powinni się ucieszyć... :)
Drodzy Klienci,
informujemy, iż z dniem 8 lutego br. zmianie ulegną Tabele Specyfikacji Kontraktów Różnic Kursowych (CFD).
Zmiany dotyczą parametru "minimalna wartość zlecenia" z 0.05 na 0.01 na:
indeksy giełdowe (np. DE30, PL20)
towary (np. OILWTI, WHEAT)
obligacje (np. TNOTE, BUND).
Czyli mamy mikroloty na indeksach... ;)
wow! super wiadomosc :)
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

Dtrad5558R
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 12 sty 2016, 09:16

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: Dtrad5558R »

Walka... FxPro :lol: :lol:

Philips

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: Philips »

indeksy giełdowe (np. DE30, PL20)
Przy tak dużej modzie na Daxa w końcu ktoś pomyślał.

Super

Awatar użytkownika
Wojta$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 29 sie 2011, 17:52

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: Wojta$ »

Mam pytanie odnośnie trwającej aktualnie promocji PODWAJAMY, a chodzi mi konkretnie o &2 Zasad Rozliczania Instrumentów promocyjnych , który brzmi :
"W przypadku osiągnięcia przez Uczestnika stopy zwrotu niższej niż wymagana stopa zwrotu wycena Instrumentu promocyjnego jest równa zeru. Dodatkowo , jeśli na moment rozliczania Instrumentu Promocyjnego wartość salda Rejestru Operacyjnego pomniejszona o wartość nominalną Instrumentu Promocyjnego jest wartością ujemną , rozliczenie Instrumentu Promocyjnego doprowadzi do powstania ujemnego salda rachunku , uczestnik będzie zobowiązany do uzupełnienia środków pieniężnych na rachunku pieniężnym"
Czy dobrze rozumiem , że jeżeli wpłacę przykładowo 1000pln (na rachunku będę miał do dyspozycji 2000pln) i po zakończeniu promocji na rachunku zostanie mi powiedzmy 800pln to będę musiał dopłacić 200pln ???

Awatar użytkownika
HFT Brokers
Gaduła
Gaduła
Posty: 95
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:00

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: HFT Brokers »

Wojta$ pisze:Mam pytanie odnośnie trwającej aktualnie promocji PODWAJAMY, a chodzi mi konkretnie o &2 Zasad Rozliczania Instrumentów promocyjnych , który brzmi :
"W przypadku osiągnięcia przez Uczestnika stopy zwrotu niższej niż wymagana stopa zwrotu wycena Instrumentu promocyjnego jest równa zeru. Dodatkowo , jeśli na moment rozliczania Instrumentu Promocyjnego wartość salda Rejestru Operacyjnego pomniejszona o wartość nominalną Instrumentu Promocyjnego jest wartością ujemną , rozliczenie Instrumentu Promocyjnego doprowadzi do powstania ujemnego salda rachunku , uczestnik będzie zobowiązany do uzupełnienia środków pieniężnych na rachunku pieniężnym"
Czy dobrze rozumiem , że jeżeli wpłacę przykładowo 1000pln (na rachunku będę miał do dyspozycji 2000pln) i po zakończeniu promocji na rachunku zostanie mi powiedzmy 800pln to będę musiał dopłacić 200pln ???
Nie, zapis dotyczy sytuacji kiedy w tym przykładzie strata byłaby większa niż 2000 zł, czyli większa niż zdeponowane przez Pana 1000 zł i "podwojone" przez nas 1000 zł.

W sytuacji, którą Pan opisał, Mechanizm Ochrony Kapitału pokrywa te wspomniane 200 zł.

Pozdrawiamy,
Zespół HFT Brokers
HFT Brokers - stworzony przez Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
Wojta$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 29 sie 2011, 17:52

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: Wojta$ »

Dziękuję za szybkie rozwianie moich wątpliwości. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

@HFT
Co się u Was dzieje ? Zauważyłem spore problemy z platformą MT4 od połowy stycznia. Co ważniejsze dane to platforma działa skokowo. Dziś po ISM przez pół minuty wszystko stało, a obecnie kwadrans po nadal są przestoje.
Co najgorsze to w styczniu zdarzało mi się, że zatrzymywała się nawet platforma na Androida. Z tydzień temu była jakaś awaria (dzwoniłem bo przez co najmniej 15 minut nie działała platforma na Androida).
Ewidentnie macie problem z serwerami. Pewnie nadal ten sam sprzęt, ale za to więcej klientów.
Poprawcie to , bo jak rany, nie da się tak grać !
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nie wiem czy to ma jakiś związek ale dziś mam problem z połączeniem u kilku brokerów... ACFX, Dukascopy, Admiral... Może problem leży gdzieś głębiej?
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ