Let's flow.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Mpapiez

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

EUR/CAD kolejna wycinka :)) , dlatego nie lubię BE.
Został w grze CAD/JPY...

I wbrew powszechnej opinii, myślę o longu na EUR/USD :wink: ... pod założenie żę 1.0675 nie puści.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: highend »

Mpapiez pisze:.. pod założenie żę 1.0675 nie puści.
u mnie 1.063 jako wsparcie.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Mpapiez

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

CAD/JPY - zamknąłem finalnie z ręki za +11 pips..
Postanowiłem uwlonić kapitał i podwoiłem wejście na EUR/USD.

Przyznaje się bez bicia, że to łapanie noża, ale moim zdaniem miejsce jest perfekcyjne + pokrywa się z 30 letnią linią trendu wzrostowego.


To by było tyle na ten tydzień. SL mają ponad 150 pips, więc wątpię że zostane wycięty dziś :wink:.

Zamykając ten tydzień, udało się wykręcić wynik +578 pips. Te wejścia na edku pójdą na poczet przyszłego tygodnia.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mpapiez

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

highend pisze:
Mpapiez pisze:.. pod założenie żę 1.0675 nie puści.
u mnie 1.063 jako wsparcie.
To moja pierwsza linia obrony :), kolejna istotne to 1.0625 i pokrywa się z twoim punktem widzenia.

Stop lossy mam na 1.0575 - tutaj się poddaje :)). Trade przewiduje przetrzymać przynajmniej z tydzień.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Mpapiez pisze:EUR/CAD kolejna wycinka :)) , dlatego nie lubię BE.
Został w grze CAD/JPY...

I wbrew powszechnej opinii, myślę o longu na EUR/USD :wink: ... pod założenie żę 1.0675 nie puści.
uparłeś się na tego eurcad tak samo jak ja na nzdjpy. gdybysmy grali eurusd i nzdusd to zarobilibysmy a tak to mamy sl i be.
nie lubie pozycji na crossach w momencie jak sa dane z usa bo wtedy moga narysowac sie jakies doji po 300 pipsow na crossach a pary usd maja konkretny ruch w jedna strone. nauczka na następne sesje.

rafkapsa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:23

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: rafkapsa »

Gratuluje Mpapież. Posłuchałeś się mojej rady co do wielkości SL i powoli są tego efekty!! Tak trzymaj!:)

Awatar użytkownika
krysa_gambler
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2014, 14:20

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: krysa_gambler »

Proponuje MP grać zgodnie z trendem będą większe zyski. A nie sorry, więcej pipsów, bo zysków to chyba nie masz?
Za ten tydzień to będzie pół procenta czy 0,25 procenta? Licząc po lewarze to wychodzą takie wartości.
Kto się zbyt ubóstwa boi, nie wart używać bogactwa.

Mpapiez

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

krysa_gambler pisze:Proponuje MP grać zgodnie z trendem będą większe zyski. A nie sorry, więcej pipsów, bo zysków to chyba nie masz?
Za ten tydzień to będzie pół procenta czy 0,25 procenta? Licząc po lewarze to wychodzą takie wartości.
Za ten tydzień ostatni ? +21,23 %.
Raczej nie masz bladego pojęcia jak lewar działa. Jak chciałeś być śmieszny, to zdecydowanie Ci nie wyszło.


Ps. Lewar 1:20.

Mpapiez

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Aktualizacja:

Pozycje na EUR/USD dają póki co łącznie ok + 100 pips...
Obydwie pozycje zabezpieczyłem już na BE+1.

Generalnie nie jestem zwolennikiem wchodzenia na BE, ale jak by czasem chcieli poprawić jeszcze w dół, to wtedy wskoczę w elki niżej.

Pierwsz możliwa realizacja zysku to 1.0825. Mamy tam przecięcię LT z okrągłym poziomem.
Jeżeli poziom zostanie przebity gwałtownie, to sobie bedę po prostu przesuwał SL po okrąglakach do góry...

Ewentualne przebicie tej LT, powinno wywołać short squeeza, bo jak już było pisane w piątek, jesteśmy w krytycznym miejscu i ludzie po prostu będą realizować zyski co wywoła lawinę do góry...

Ale pożyjemy zobaczymy.

Ps. Ostatnio lubie sobie malować trójkąty prostokątne, gdzie jednym ramieniem zawsze jest okrąglak i nawet fajnie to dział :wink: .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mpapiez

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Nowa pozycja:

Eska na CAD/JPY:

Generalnie to bardzo malutkie wejście, za 1/3 normalnej pozycji.
Na więcej lewar nie puszcza. Środki mam dalej zaangażowane w EUR/USD.


Na edku zrezygnowałem z trzymania BE, SL wróciły na swoje miejsce.
Generalnie wszystko dalej czeka.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ