Konkurs mForex. Start 28.09.2015 - pula nagród 150 000 PLN

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
skrzat
Gaduła
Gaduła
Posty: 244
Rejestracja: 23 sie 2011, 12:14

Re: Konkurs mForex. Start 28.09.2015 - pula nagród 150 000 P

Nieprzeczytany post autor: skrzat »

Mpapiez pisze:
Fx1 pisze:Czy tajemnicą jest ilość wszystkich uczestników ? :)
3-4 tysiące czy więcej ?
Przez moment miałem 2tyś + pozycje.
Więc 2 tysiące to minimum. Obstawiam że pewnie koło 4000 jest.
Nawet więcej niż 4000. Chciałem zarejestrować się, ale okazało się, że mój nick jest zajęty, sprawdziłam na którym jest miejscu: 4146 ze stopą zwrotu prawie -60%. Na pewno są gorsi, więc może już jest nawet 5000 osób :)

BTW: 331 miejsce ma stopę zwrotu 24,66%, 767 miejsce ma 5%, 903 miejsce ma 1,81%

Mpapiez

Re: Konkurs mForex. Start 28.09.2015 - pula nagród 150 000 P

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Hrhrhr,

Mamy pierwszego laurata z forum nawi :wink: .
Udało mi się zrobić największy zysk w 4-tym dniu :).

Szukajcie mnie pod nickiem "tajniak".
Jestem również w top 20 :) - jeszcze jestem :mrgreen: .

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Konkurs mForex. Start 28.09.2015 - pula nagród 150 000 P

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Gratulacje!
Ja czekam aż trochę się przerzadzi i wtedy zaatakuję jakąś dniówkę... :D
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
robinhood200
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:23

Re: Konkurs mForex. Start 28.09.2015 - pula nagród 150 000 P

Nieprzeczytany post autor: robinhood200 »

Czy można w tym konkursie zacząć od zera znów? Bo nie mam szans z -50%...
Prostota jest szczytem wyrafinowania.
Leonardo da Vinci

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Konkurs mForex. Start 28.09.2015 - pula nagród 150 000 P

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nie. Szanse masz ale juz bardziej na jakas dzienna premie ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Konkurs mForex. Start 28.09.2015 - pula nagród 150 000 P

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Ja grałam tylko w pierwszym dniu. Na razie z uwagi na liczne obowiązki przerwa, ale zacznę. Te liczę na bardziej przerzedzoną stawkę :lol:

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Konkurs mForex. Start 28.09.2015 - pula nagród 150 000 P

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Nie ma co liczyć na przerzedzenie jeśli tysiące ludzi gra all in.... procent od konta zawsze jest na nowy dzień liczony nie ważne jaką kwotą grają.... jeśli nie wyczyszczą się do ostatniej złotówki można zapomnieć o stawaniu w Szramki z wariatami... marazm na rynku o północy a już po 17% mają.... Taka parodia zmusza do dokładnie takiego samego chorego hazardowego pogrywania.... Gram za wszystko, a może się wstrzelę. Za rok też będzie szansa...
Nie widząc perspektyw, chyb też zacznę tak się zabawiać :)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Konkurs mForex. Start 28.09.2015 - pula nagród 150 000 P

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Dzieje się :).
Bariera 1000% została dziś pokonana po raz pierwszy. W rankingu globalnym z godz 12:00 gracz bonio, który utrzymuje się w ścisłej czołówce już kilka dni, dzięki kolejnym transakcjom sprzedaży indeksów potwierdził swoja wielkość i skuteczność. Dzisiejszy wynik netto to ok 4800pln na 8 transakcjach z czego trzy z niewielka strata.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
13ty Stochastyk
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 03 lip 2015, 00:49

Re: Konkurs mForex. Start 28.09.2015 - pula nagród 150 000 P

Nieprzeczytany post autor: 13ty Stochastyk »

Głupie jest to w takich konkursach, że wygrywa się praktycznie grając na indeksach i surowcach.
Jak ktoś gra tylko walutami to ma mniejsze szanse. Albo żadne.

Powinni wreszcie zrobić porządny konkurs - tylko waluty i ograniczone lewarowanie. Wtedy rzeczywiście wygrałby najlepszy trader. A nie hazardzista.
I robią takie ale trzeba wejść z własną kasą :lol: patrz konkurs TMS ...
Zwyciężają tylko cierpliwi.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Konkurs mForex. Start 28.09.2015 - pula nagród 150 000 P

Nieprzeczytany post autor: raposo »

No nie do końca.
Nikt nie mówił, że tutaj ma wygrać najlepszy trader. Gdyby tak miało być to pod uwagę trzeba by wziąć jeszcze:
- obsunięcie kapitału,
- długoterminowość, czyli konkurs powinien trwać przynajmniej pół roku (a to i tak mało),
- realne środki o niemałej wysokości.

To automatycznie wykluczyłoby 95% osób biorących udział w konkursie. Zresztą na indeksach i towarach lewar zazwyczaj jest trochę mniejszy więc chodzi tylko o zmienność. Na walutach też można ostro pojechać ale trzeba przerzucić się na egzotyki, a to już nie wszystkim będzie pasować.

Oczywistą oczywistością jest, że broker organizuje konkurs nie po to żeby znaleźć super tradera, a po to żeby wypromować swoją firmę i jej usługi. TMS stworzył fajny konkurs, przede wszystkim fajny dla nich, bo ich koszt wynosi maksymalnie 100 000 zł. Dają milion w zarządzanie ale maksymalna strata wynosi 10%. Przy tym dodatkowo musi zatwierdzić strategię wygranego lub może przyczepić się do czegokolwiek innego i go wykluczyć. Jeśli nie zatwierdzi strategii to pula nagród wynosi 0 zł i konkurs nie kosztuje ich nic ;). A nawet na tym zarobią, bo każdy gra na koncie realnym więc od razu TMS nie dość, że ma nowy napływ realnych kont to już podczas konkursu zarabia na spreadach i prowizjach. Myślisz, że nie znajdą się hazardziści, którzy nie poświęcą tych 5 tys., aby pojechać na maxa i spróbować wygrać? :)
Poprzednia edycja ich konkursu z Wall Street pokazuje co innego... :) Konta z depozytem 10 000 były mnożone kilkukrotnie po czym w ostatnich dniach w czołówce były ostre roszady.

Konkurs też trwa 4 tygodnie jak w mForexie. Wystarczy, że ktoś wstrzeli się w trend, spiramiduje pozycje i wygra.

Żeby nikt nie zrozumiał mnie źle. Nie potępiam TMSa w żaden sposób ale porównując te dwa konkursy o wiele bardziej przemawia do mnie atrakcyjniejsza forma konkursu mForex.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ