Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Mpapiez

Re: Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Ostatni edek też wzięty wcześniej - cena dziwnie przystopowała, a lepiej realizować jakiś zysk...

Aktualne wejście na USD/CAD...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mpapiez

Re: Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Widok na to co sie dzieje z bliska, bo w końcu wybiło.
TP na target 2 - jakieś ~30 pips.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
krysa_gambler
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2014, 14:20

Re: Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Nieprzeczytany post autor: krysa_gambler »

Siemka, co myślisz o daxie? Dobrze na nim typujesz. Ja zapakowałem porządne elki. Chyba warto.
Kto się zbyt ubóstwa boi, nie wart używać bogactwa.

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

krysa_gambler pisze:Siemka, co myślisz o daxie? Dobrze na nim typujesz. Ja zapakowałem porządne elki. Chyba warto.
Myślałem że 1 kwietnia już był. Raz chłop się wstrzelił został guru Daxa :lol:
Jeżeli pakujesz porządne Lki i pytasz bo chyba warto..... To wiedz, że właśnie łapiesz spadający nóż i jesteś żywym przykładem chciwości, a pisząc tego posta strachu. Kiedyś autorowi dziennika pisałem podobnie i jak mówiłem tak się stało z daxem, z chęcią powtórzę.
Czy uważasz że rynek który robi LL jest zapowiedzią wzrostów? Nie masz żadnych oznak by ktoś duży wwalił zlecenia L, więc dla czego rozgrywasz L?
Szanse na Twoje L to tylko korekta dzisiejszych spadków, jak daleko wróci? Cholera wie -więc szacuje 30:70 że stracisz.


===edit====
Przepraszam, że się wciąłem nie mogłem wyczymać :p

Mpapiez

Re: Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Spokojnie...

Z Daxa się wycofałem póki co przyjacielu.
Teraz tak rzuciłem okiem na niego i moim zdaniem to trzeba eSek szukać, a nie eLek.

Zrobili Lower Low i wsparcie od którego poszła szpila, puściło. Jeżeli natomiast złapałeś eLki tam przy LL i masz zabezpieczone pozycje, to trzymaj. Na giełdzie sie wszystko może zdarzyć.


A przedewszystkim, nie powinieneś się sugerować ani moją opinią, ani Damfrego, giełda to biznes solo :).

Ps. 2x sie wstrzyliłem :wink:, chociaż z tym drugim wejściem fake'outem mnie załatwili.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Nieprzeczytany post autor: highend »

Na moim dzienniku macie projekt data robiony 2 mies temu. Wszystko zgodnie z planem idzie. Płaski zarabia miliony ;)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Nieprzeczytany post autor: highend »

Projekt DAXa miało być.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
krysa_gambler
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2014, 14:20

Re: Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Nieprzeczytany post autor: krysa_gambler »

Kurka zawodowcy Damfry i Mpapiez... przestraszyliście i zamknąłem, a teraz paczcie co się tam na daxie dzieje kurka. Teraz wiem, że mam najlepszego czuja, no może z wyjątkiem płaskiego.
Kto się zbyt ubóstwa boi, nie wart używać bogactwa.

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

krysa_gambler pisze:Kurka zawodowcy Damfry i Mpapiez... przestraszyliście i zamknąłem, a teraz paczcie co się tam na daxie dzieje kurka. Teraz wiem, że mam najlepszego czuja, no może z wyjątkiem płaskiego.
No po fakcie to i my widzimy, że miałbyś fuxa.... Nikt na złość i przeciw Tobie tego nie pisał przecież.
W tamtym momencie nikt przy zdrowych zmysłach po prostu by tego nie robił. Jeśli masz taką strategi to nie pytaj publicznie co inni myślą o Twoim zagraniu, bo to jeszcze głupsze niż samo łapanie noża.

Zawsze spotkasz się z różnymi opiniami, a prawda jest taka, że każdy szuka 100 potwierdzeń, że mamy racje, ale wystarczy jedna negacja by zrujnować cały plan.
Dzisiejszy dzień potraktuj jako lekcje, że dużo byś zarobił gdybyś realizował wyłącznie swój plan.
Ja osobiście gdy mam otworzoną pozycje, nigdy nie sprawdzam jak inni grają, jedyne o co czasem zapytam to o wydarzenie w eterze które szarpie ponadprogramowo rynek.
Poza tym jutro też jest dzień :)

Mpapiez

Re: Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

krysa_gambler pisze:Kurka zawodowcy Damfry i Mpapiez... przestraszyliście i zamknąłem, a teraz paczcie co się tam na daxie dzieje kurka. Teraz wiem, że mam najlepszego czuja, no może z wyjątkiem płaskiego.

Ale ja ci pisałem przecież, że jeżeli już jesteś w elce, to zabezpiecz na Break even i trzymaj :).
Ja podtrzymuje, że tam longów bym nie szukał (świeżo po wybiciu S/R) i też podtrzymuje że forex to samodzielna gra i nie powinieneś się sugerować niczyją opinią, tylko swoją.

Zablokowany