Dukascopy - ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
26
41%
Poza paroma minusami są ok
22
35%
Przeciętny
6
10%
Mają wiele wad
1
2%
Stanowczo odradzam
8
13%
 
Liczba głosów: 63

alijazz
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 21 lis 2013, 20:19

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: alijazz »

Dzięki bardzo wszystko śmiga

Dukascopy Europe Logo
Sprawdź najnowszą ofertę DukasCopy
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

darek9639 pisze:pytanie,czy mozna podlaczyc jtrader do http://www.myfxbook.com
JForex pod MyFxBook podłączyć się nie da. Powstał alternatywny serwis stworzony przez jednego z użytkowników tego forum http://jforexbook.com/ ale doszły mnie słuchy, że nie wszystko działa obecnie poprawnie, a po autorze słuch zaginął...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Nie dawno to pobrałem i podłączyłem demo, ściągnęło mi 3 transakcje z jakichś kilkuset, dostałem komunikat od platformy w stylu: "za długa linia w kolumnie fxsymbol" "pobieranie danych historycznych nieudane". Zdaje się, że jest konflikt z jakąś ostatnią aktualizacją Jfx. Z tego co widzę na udostępnionych kontach ostatni aktualny podgląd był 30.01. Na stronie nie ma zakładki do kontaktu z właścicielem strony więc "piszta na Berdyczów" Czekam od paru dni na kontakt via forum. Jak się nie uda to za parę dni sobie odpuszczę. Zostaje Excell... :( Na real koncie nie próbowałem).
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

RobertK
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 06 cze 2013, 11:01

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: RobertK »

Witam.
Jak sporo osób- przeglądam forum a nie biorę udziału w dyskusjach, jednak dzisiaj rano "odkryłem" nową funkcjonalność Dukasa
------ wprowadzili konta (pseudo)islamskie 8)

Dodatkowa opłata 5 Usd od miliona dla walut, 7,5 usd dla metali szlachetnych.
(czyli ponad 3 zł od 1 lota?)

I najciekawsze:
Any self-trader may activate/cancel the swap-free conditions at any time from reports as illustrated below.

Czyli wynika z tego, że każdy może sobie aktywować konto jeśli ma ochotę?

Naprawdę ciekawa propozycja, może ktoś wskazać ewentualne haczyki?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

RobertK pisze: Naprawdę ciekawa propozycja, może ktoś wskazać ewentualne haczyki?
Już niejeden tak kombinował chcąc uniknąć swapów. Nie mówię tylko o Dukasie ale takie zasady panują u wszystkich brokerów, którzy oferują non-swap accounts ;). Pełne info ze strony Dukascopy:
Konta bez swapów to rachunki, które są zgodne z islamskimi zasadami religijnymi.

Koszt overnight, który jest naliczany lub płacony jako różnica pomiędzy ceną zamknięcia i otwarcia transakcji przy rolowaniu, nie jest naliczany przy kontach bez swapów. Obie transakcje są księgowane według tej samej ceny.

W przypadku kont bez swapów do standardowej prowizji od obrotu doliczana jest dodatkowa prowizja 5 USD za za 1 milion USD przy handlu walutami i 7.5 USD za 1 milion USD przy handlu metalami szlachetnymi.

Aplikacje klientów o konta bez swapów są rozpatrywane przez Dukascopy Bank indywidualnie dla każdego przypadku. Konta bez swapów powinny być wykorzystywane w dobrej wierze i jedynie w celu przestrzegania islamskich zasad religijnych. Dukascopy Bank może odrzucić aplikację lub zawiesić korzystanie z kont bez swapów wedle własnego uznania.

Wszyscy użytkownicy kont bez swapów muszą zaakceptować warunki jego używania.

Dukascopy Bank zastrzega sobie prawo do dochodzenia odszkodowania od klienta w przypadku, gdy ten skorzystał z konta bez swapów w złej wierze lub naruszył warunki jego używania.

Dukascopy Bank może zmieniać w części, lub w całości opisaną powyżej politykę overnight w zależności od sytuacji rynkowej.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Kamilek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 02 lut 2015, 11:18

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: Kamilek »

Witam mam problem dość trywialny - mianowicie nie mogę otworzyć platformy (jforex) sciągam plik a przy próbie jego otwarcia wyskakuje informacja : nie można odnaleźć aplikacji tak samo z wersją mobilną na androida. Miał ktoś podobny problem ? Pozdrawiam

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Podstawowe pytanie - masz zainstalowaną Javę w wersji najnowszej, czyli 8?
https://www.java.com/pl/download/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

rem
Gaduła
Gaduła
Posty: 165
Rejestracja: 24 mar 2007, 13:59

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: rem »

Mam dziwne problemy z wykresami w jForex .
Nie chcą mi się utworzyć wykresy 1-godzinowe i 1-dniowe.
Wykresy 4-godzinowe czasami udaje się stworzyć, a czasami też nie chcą się pojawić.
Wykresy na pozostałych interwałach (mniejszych i większych) rysują się bez problemów.

O co tu może chodzić ?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Zacznij od wyczyszczenia plików cache Javy.

http://www.java.com/pl/download/help/plugin_cache.xml
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
denaturaton
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 14 mar 2011, 08:42

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: denaturaton »

Witam.
Na którym raporcie znajdę informację takie jak gross loss/ gross profit (podobnie jak w statmentach mt4).
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ