IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
56
57%
Poza paroma minusami są ok
28
28%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 99

TABAZA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 12 lut 2011, 01:11

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: TABAZA »

andrzej-sk pisze:
freakout pisze:z tego co czytałem to IC Markets pobiera przy wypłacie prowizję w wysokości 20$, ale kto zabrał Ci drugie 20$ to pojęcia nie mam :)
No pewnie, że nie masz pojęcia bo Kolega wypłacajacy nie raczył napisać do jakiego banku wypłacał kasę i na jakie konto. Może to był mbank a może spółdzielczy. Przecież nikt na forum tego nie wyjaśni. Kolega wypłacający kasę powinien się zwrócić do swojego banku to uzyska info skad i przez jakie banki kasiorka wpłynęła.[/quote


Kolega raczył napisać kilka postów wcześniej ,że do millennium konto usd , kolega zwrócił się już do swojego banku w piątek wieczorem o przedstawienie wszystkich opłat związanych z przelewem - tak z czystej ciekawości , bo kolega tak czy siak brokera nie zmienia i przelew kolejny śle

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

TABAZA pisze:
andrzej-sk pisze:
freakout pisze:z tego co czytałem to IC Markets pobiera przy wypłacie prowizję w wysokości 20$, ale kto zabrał Ci drugie 20$ to pojęcia nie mam :)
No pewnie, że nie masz pojęcia bo Kolega wypłacajacy nie raczył napisać do jakiego banku wypłacał kasę i na jakie konto. Może to był mbank a może spółdzielczy. Przecież nikt na forum tego nie wyjaśni. Kolega wypłacający kasę powinien się zwrócić do swojego banku to uzyska info skad i przez jakie banki kasiorka wpłynęła.[/quote


Kolega raczył napisać kilka postów wcześniej ,że do millennium konto usd , kolega zwrócił się już do swojego banku w piątek wieczorem o przedstawienie wszystkich opłat związanych z przelewem - tak z czystej ciekawości , bo kolega tak czy siak brokera nie zmienia i przelew kolejny śle
Faktycznie było napisane --sorry nie zauważyłem. Czekamy więc na odpowiedz mileniumm. Ciekawe jakie banki pośredniczące maczały w tym przelewie paluszki.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

No tylko tyle, że skoro teraz przelew przeszedł przez pośrednika to każdy kolejny też będzie musiał. Można wybrać sobie bank pośredniczący w transakcji - w innym przypadku jest on wybierany przez sam bank. No i nie jest powiedziane, że ten wybrany przez nas okaże się tańszy lub nie będzie zmuszony do wyznaczenia kolejnego pośrednika. Skomplikowana sprawa ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

TABAZA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 12 lut 2011, 01:11

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: TABAZA »

Piszę to w celu podzielenia się lub jak ktoś woli wymianą informacji dotyczących opłat zwązanymi z wycofaniem kasy z konta . Na początku dużo ciekawych wpisów zamieszczono odnośnie jak najtańszego zasilenia konta . Teraz myślę , że czas coś skrobnąc o wypłatach . W moim przypadku cały cyrk z wypłatą - mam namyśli czas , zafundował mi mój bank , bo kolejnej rozmowie z supportem IC M , zaproponowali skontaktował się z moim bankiem , co zrobiłem . Oczywiście gościu przysięgał ,że w systemie nie ma przelewu i obiecał sprawdzić w wszechświecie , po czym cudownie sie znalazły po jakiejś pół godzinie na koncie , teraz śmiem twierdzić że najwięcej skubią nas nasze pazerne banki .

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

TABAZA pisze:Piszę to w celu podzielenia się lub jak ktoś woli wymianą informacji dotyczących opłat zwązanymi z wycofaniem kasy z konta . Na początku dużo ciekawych wpisów zamieszczono odnośnie jak najtańszego zasilenia konta . Teraz myślę , że czas coś skrobnąc o wypłatach . W moim przypadku cały cyrk z wypłatą - mam namyśli czas , zafundował mi mój bank , bo kolejnej rozmowie z supportem IC M , zaproponowali skontaktował się z moim bankiem , co zrobiłem . Oczywiście gościu przysięgał ,że w systemie nie ma przelewu i obiecał sprawdzić w wszechświecie , po czym cudownie sie znalazły po jakiejś pół godzinie na koncie , teraz śmiem twierdzić że najwięcej skubią nas nasze pazerne banki .
Proponuję na próbę założyć konto w AliorKantorze.Rachunek w USD czy w EUR masz za free-- do tego karta za free. Nie ma żadnych opłat. Do tej pory wpłaty przychodziły bez problemów od róznych broków. Najlepiej przetestujesz zlecajac 2 wpłaty w tym samym terminie do milenium i do aliora i będziesz wiedział co i jak oraz kto Cię rąbie na prowizji.

Muffi
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 18 gru 2014, 10:24

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Muffi »

Chciałbym skomentować wypowiedzi dotyczące wypłat. Nie wiem jak koledzy porozumiewali się z supportem IC Markets ale najwyraźniej powstał jakiś błąd w sztuce. Chodzi o to że jeżeli ktoś zarejestrował swoją kartę w panelu klienta to kiedy tylko chce może wypłacić swój profit na kartę kredytową. Ja wypłacam regularnie i nie mam z tym najmniejszego problemu. Powiem jeszcze więcej. Nie wpłaciłem pieniędzy kartą, ale udało mi się kilkakrotnie na kartę wypłacić zupełnie za free. Nie jest to zasada, ale się udało. Ażeby nie było, to dosłownie przed chwilą pisałem na Live Chat z suportem gdzie niejaki Poull napisał:

Funded by:
Credit card - Withdraw back to credit card
Bankwire - Withdraw by bankwire
Neteller - Withdraw by Neteller or bankwire
Skrill - Withdraw by bankwire
Webmoney- Withdraw by bankwire
Fasapay- Withdraw by bankwire
Local bank transfer- withdraw by bankwire

Natomiast informacja o 60 dniach nie oznacza tego co panowie twierdzicie, tylko zupełnie coś innego. Jeżeli ktoś zasilił swoje konto za pomocą karty kredytowej - to do 60 dni nie może wypłacić pieniędzy innym sposobem jak tylko na kartę. Dopiero po 60 dniach może zdecydować czy wypłatam ma być na kartę czy przelewem tradycyjnym. Mam nadzieję że to wszystko wyjaśnia i nikt już nie będzie rozsiewał błędnych informacji. Na potwierdzenie tego, aczkolwiek nie wszystko jest tam wyjaśnione proszę zajrzeć do działu FAQ na stronie ICM i przeczytać wątek : Questions about Trading with IC Markets a dokładnie punkt: Can I withdraw more than my initial deposit by credit card? (http://www.icmarkets.com/client-area/faq/) A zatem można wypłacać swoje pieniądze na kartę kiedy się chce, ale pod warunkiem że zasilamy konto są samą drogą, aczkolwiek warto próbować innych metod.

Awatar użytkownika
Borsuk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 26 lip 2014, 09:23

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Borsuk »


Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Jakaś kompletna farsa z działaniem platformy przez ostatnich kilka dni. Problemy z wczytywaniem danych historycznych (przy grze rangebarsami ma to niemiłe skutki), dwa sl aktywowane 50-60 pkt za wcześnie bo cena zrobiła nagły ruch o kilka pipsów.. Mam nadzieję, że to przejściowa sprawa, bo dotychczas bylem bardzo zadowolony.

TABAZA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 12 lut 2011, 01:11

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: TABAZA »

Patryś pisze:Jakaś kompletna farsa z działaniem platformy przez ostatnich kilka dni. Problemy z wczytywaniem danych historycznych (przy grze rangebarsami ma to niemiłe skutki), dwa sl aktywowane 50-60 pkt za wcześnie bo cena zrobiła nagły ruch o kilka pipsów.. Mam nadzieję, że to przejściowa sprawa, bo dotychczas bylem bardzo zadowolony.
Ja nie mam problemów z platformą , wszystko ok i MT4 jak zarówno C-Trader .Wszystko w jak najlepszym porządku , zapytaj poprzez czat ,aby sprawdzili Twój rachunek .

astra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 685
Rejestracja: 14 paź 2007, 20:22

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: astra »

U mnie na MT4 też wszystko działa bez problemów

ODPOWIEDZ