IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
56
57%
Poza paroma minusami są ok
28
28%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 99

YoungD
Gaduła
Gaduła
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2014, 21:21

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: YoungD »

Witam,

Czy ktoś mi może potwierdzić,

dzisiaj na czacie dowiedzialem sie od pracownika IC, że wypłata na kartę kredytową jest możliwa tylko do 60 dni od depozytu, później zostaje już tylko przelew po 20aud...


???????

Myślałem, że wypłatę na kartę kredytową można dokonać w dowolnym momencie....

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

TABAZA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 12 lut 2011, 01:11

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: TABAZA »

Odnośnie kart to większość firm tak ma , ja zrobiłem zlecenie wypłaty na konto bankowe w zeszłym tygodniu - tj . piątek i do teraz jeszcz środki nie dotarły . Chyba idą pieszo :shock:

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Czas księgowania "wypłaty" na kartę zależy od banku i czasem trwa nawet do 7 dni roboczych więc bez paniki.

Wpłaty są szybkie, tak jak sama płatność np. na stacji benzynowej ale wypłata to już zwrot zapłaty za transakcję, co zajmuje sporo więcej czasu.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
grzelulukas
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 22 paź 2014, 21:11

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: grzelulukas »

Fit_Forex23 pisze:
Asset pisze:Witajcie.

Zachęcony Waszymi opiniami na temat ICM postanowiłem założyć tam realne konto. Po wybraniu opcji przelewu z Polski: Fundusz przez lokalnych Przelew (poza Australią) pojawia się komunikat: Nie możesz znaleźć lokalnego partnera bankowego dla danego kraju. Ktoś wie w jaki sposób mogę przelać pieniądze na ich konto? Mam konta walutowe i złotówkowe w Aliorze
i w ING. Pozdrawiam.
Witaj,

ja robiłem przelew dokładnie tym sposobem i nie miałem żadnych problemów. Przelewałem EUR z Alior kantoru do ich banku w Niemczech. Koszty całej operacji okrągłe 0, także polecam.
Załączam plik z danymi jakie wypełniłem i przelew doszedł...
Ja wpłacałem przez alior ale opcją "Fund by Wire Transfer / Bank Transfer / TT" czyli bezpośrednio na ich konto, ktoś po drodze przytulił 22 dolce :561:

W każdym bądź razie na cTradera można wpłacić mniej niż 1000 $, pozdrawiam.
"Jedyna rzecz, nad którą masz kontrolę, to część kapitału, jaką jesteś gotów zaryzykować w jednej transakcji"

EUR/USD
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2011, 08:09

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: EUR/USD »

Złodzieje
Na moją reklamacje odpowiedzieli, że takie były warunki rynkowe.Dostałem wezwanie aby uzupełnić depozyt i przestali odpowiadać na kolejne moje maile. U wszystkich popularnych brokerów spread na USD/CHF nie przekraczał 200 pipsów, ICMarkets rozszerzyło spread na 13242 pipsy. Identyczne zlecenia miałem w Dukascopy i Admiral Markets i nie zostały one aktywowane. Radzę wszystkim wycofać pieniądze od tego brokera, bo wyczyszczą wam konto przy pierwszej "nadzwyczajnej" sytuacji, która zapewne wkrótce znów będzie miała miejsce. Wydaje mi się, że mogli zrobić to samo 16 grudnia gdy bank Rosji podniósł stopy na 17%, wtedy na ich platformie kurs USD/RUB spadł z 66 na 38 (nigdzie ni było niższej ceny). Zapewne też wtedy mówili, że to były warunki rynkowe. Miesiąc później po decyzji SNB cena USD/CHF spadła z 1.02 na 0.06 zahaczając ask na 1.46. Obrazki w załączniku. Po inne przekręty z ICMarkets odsyłam na forum Forexfactory.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Tak to jest z tego typu brokerami...

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: freakout »

dziwne bo niektórym osobom zlecenia na parach CHF pozamykało ładnie na SL'ach, a niektórym poczyściło konta... :roll:

Awatar użytkownika
grzelulukas
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 22 paź 2014, 21:11

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: grzelulukas »

YoungD pisze:Witam,

Czy ktoś mi może potwierdzić,

dzisiaj na czacie dowiedzialem sie od pracownika IC, że wypłata na kartę kredytową jest możliwa tylko do 60 dni od depozytu, później zostaje już tylko przelew po 20aud...


???????

Myślałem, że wypłatę na kartę kredytową można dokonać w dowolnym momencie....
Nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem, w każdym bądź razie wypłatę na daną kartę kredytową można dokonać do 60 dni od wpłaty z danej karty, więc po upływie 60 dni teoretycznie możesz dokonać dopłaty depozytu np. 10 $ i "odnowić" te 60 dni.
"Jedyna rzecz, nad którą masz kontrolę, to część kapitału, jaką jesteś gotów zaryzykować w jednej transakcji"

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

grzelulukas pisze:
YoungD pisze:Witam,

Czy ktoś mi może potwierdzić,

dzisiaj na czacie dowiedzialem sie od pracownika IC, że wypłata na kartę kredytową jest możliwa tylko do 60 dni od depozytu, później zostaje już tylko przelew po 20aud...


???????

Myślałem, że wypłatę na kartę kredytową można dokonać w dowolnym momencie....
Nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem, w każdym bądź razie wypłatę na daną kartę kredytową można dokonać do 60 dni od wpłaty z danej karty, więc po upływie 60 dni teoretycznie możesz dokonać dopłaty depozytu np. 10 $ i "odnowić" te 60 dni.
Nic nie odnowisz. Będziesz miał 60 dni ale tylko na te 10$ . Poza tym nie jest to wypłata a zwrot stąd te 60 dni od transakcji. Skoro jest to zwrot to nie może być wyższy od pierwotnej wpłaty i nie można go zrobić po upływie 60 dni. Taki maja regulamin wystawcy kart. Niektórzy brokerzy blokują nawet możliwość wypłaty na kwotę wpłaconą kartą np. via przelew. Jest to logiczne ponieważ do 60 dni może nastąpić jej zwrot (np. w drodze reklamacji).

Awatar użytkownika
grzelulukas
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 22 paź 2014, 21:11

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: grzelulukas »

andrzej-sk pisze:
grzelulukas pisze:
YoungD pisze:Witam,

Czy ktoś mi może potwierdzić,

dzisiaj na czacie dowiedzialem sie od pracownika IC, że wypłata na kartę kredytową jest możliwa tylko do 60 dni od depozytu, później zostaje już tylko przelew po 20aud...


???????

Myślałem, że wypłatę na kartę kredytową można dokonać w dowolnym momencie....
Nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem, w każdym bądź razie wypłatę na daną kartę kredytową można dokonać do 60 dni od wpłaty z danej karty, więc po upływie 60 dni teoretycznie możesz dokonać dopłaty depozytu np. 10 $ i "odnowić" te 60 dni.
Nic nie odnowisz. Będziesz miał 60 dni ale tylko na te 10$ . Poza tym nie jest to wypłata a zwrot stąd te 60 dni od transakcji. Skoro jest to zwrot to nie może być wyższy od pierwotnej wpłaty i nie można go zrobić po upływie 60 dni. Taki maja regulamin wystawcy kart. Niektórzy brokerzy blokują nawet możliwość wypłaty na kwotę wpłaconą kartą np. via przelew. Jest to logiczne ponieważ do 60 dni może nastąpić jej zwrot (np. w drodze reklamacji).
Masz racje sorry za błędne info. Takie nawet info widnieje u nich na stronie:

"If you have funded any of your trading accounts using a credit card within the last 60 days then all withdrawals will be processed as a refund back to the same credit card."
"Jedyna rzecz, nad którą masz kontrolę, to część kapitału, jaką jesteś gotów zaryzykować w jednej transakcji"

ODPOWIEDZ