Ewolucja Tradera

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Tig3r pisze:Więc to co nazywasz emocjami jest wynikiem pomiaru jaki dokonałeś w przeszłości, wniosków jakie wyciągałeś oraz zdolności do łączenia faktów etc..
Tak z ciekawosci,
czy tak samo odpowiesz dziewczynie, jak bedzie miala pretensje (a przeciez ciagle maja :D ), ze nie rozumiesz co ona czuje :?:

A moze zrobisz pomiary? :lol:
Tig3r pisze:Jednym słowem jesteśmy jak maszyna..
mow za siebie, ja nie jestem :roll:
Ostatnio zmieniony 09 maja 2008, 12:31 przez jasonbourne, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

jasonbourne pisze: Tak z ciekawosci,
czy tak samo odpowiesz dziewczynie, jak bedzie miala pretensje (a przeciez ciagle maja :D ), ze nie rozmiesz co ona czuje :?:
Oczywiście, że nie ;p To by jej nie pomogło ;p
Ale do prognozowania uczyć kobiet możesz użyc modelu opartego na funkcji sin i osiągniesz dużą skuteczność ;)

A moze zrobisz pomiary? :lol:
jasonbourner pisze: mow za siebie, ja nie jestem :roll:
To była przenośnia ;p
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

zieluch
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2008, 18:49

Nieprzeczytany post autor: zieluch »

Wooo to już doszedłem do etapu drugiego. :D :D

r2ber0
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 29 maja 2008, 13:24

Nieprzeczytany post autor: r2ber0 »

Twister jaki ty jestes madry :lol:

Awatar użytkownika
Iwonach
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 21 kwie 2008, 12:36

Nieprzeczytany post autor: Iwonach »

Tig3r pisze:
jasonbourne pisze: Tak z ciekawosci,
czy tak samo odpowiesz dziewczynie, jak bedzie miala pretensje (a przeciez ciagle maja :D ), ze nie rozmiesz co ona czuje :?:
Oczywiście, że nie ;p To by jej nie pomogło ;p
Całkowicie zgadzam się z tym poglądem. Kiedy dziewczyna jest zła albo smutna, jedyne czego potrzebuje to wysłuchanie ze zrozumieniem albo nawet i bez. Byleby bez przytaczania argumentów, dlaczego nie powinna tak się czuć. Odbieramy to jako próbę manipulacji naszymi uczuciami / emocjami, próbę odebrania nam prawa do chwilowego smutku, który przecież każdemu się zdarza.
Lepiej już nic nie mówić.
"Follow your dreams".

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Iwonach pisze: jedyne czego potrzebuje to wysłuchanie ze zrozumieniem albo nawet i bez.
Tylko wysluchanie :?: Jest przeciez tyle fajnych sposobow zeby sobie wzajemnie poprawic nastroj :D
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
fxBobi
Gaduła
Gaduła
Posty: 244
Rejestracja: 20 sie 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: fxBobi »

Nawet tego nie czytam bo nie wprowadza to chyba nic nowego.
Każdy może ewoulowac inaczej wiec niema ustalonych regół.

Noob
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 397
Rejestracja: 05 wrz 2007, 18:39

Nieprzeczytany post autor: Noob »

Regół na pewno nie ma. Po co komukolwiek komentarz, że tego nie czytasz? W ogóle zabieranie głosu w jakiejś dyskusji bez przeczytania chociaż części tego, co powiedzieli inni jest dowodem braku kultury i szeroko rozumianego buractwa.

conrads
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2008, 20:11

Nieprzeczytany post autor: conrads »

jak w kazdym biznesie spotykamy ludzi różnych z różnymi "celami". Kolega powyżej ma chęć zwiedzić świat tu i ówdzie i niemożna mu tego zabronić ! a jak ten cel osiągnie to jego PRYWATNA sprawa.. czy na FOREX czy na nieruchomościach czy na handlu narkotykami (tak wiem kontrowersyjne stwierdzenie) to nadal jego sprawa i tutaj już zależy tylko podejście do tematu ludzi się tu wypowiadających...

wielu już było takich co gadało od rzeczy a po x-latach się okazywało, że są wybitni czy tworzą nowe trendy w życiu ( ukłony dla Nikola Tesla czy Einstein)

często zapominamy czy nie zważamy uwagi na to co mówią nasi rówieśnicy przez to blokując ich w postępowaniach czy dążeniu do celu., a czy ten cel jest słuszny w zasadzie zależy od nas i od samego "prekursora" celu ;)

tak pisze ten post ponieważ jestem już znudzony polskim "narzekactwem" i ogólnie "narzekactwem" ludzi że to i siamto ... :) bo JA che mieć a mój sąsiad z ławki ni ch..ja :) nigdy ! :)

w ogóle świat poszedł w kierunku "mieć" a nie "być" ... o to jest smutne :) i po wielu przemyśleniach sądzę, że niestety ale 90% z nas to małpki do wykonywania rozkazów bezpośrednich czy pośrednich.

pozdrawiam

ADICEMAN
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 22 mar 2008, 11:12

ewolucje..

Nieprzeczytany post autor: ADICEMAN »

@ jason
- ten co jest może być :lol: już się nie będe czepiał :roll:

@ fxlamer
- jason ewoluje na potęge ..

tak przy okazji, bawił się ktoś tego typu zabawkami :roll:
http://www.framsticks.com/ .. tak w temacie ewolucji

ODPOWIEDZ