Życie tylko z forexu

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Ta jasne gibbonie, poważne osoby pchają się drzwiami i oknami XD

rafkapsa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:23

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: rafkapsa »

Pablo90,

Widzę, że przemawia przez Ciebie zazdrość. W końcu to mi prezes podał dłoń w wieku 17 lat. Nie zobaczysz też na zdjęciach pewnego żyda, z którym miałem okazję rozmawiać:)

Nazwy drużyn typu Ultra Bank itp. odpadły w przedbiegach:)

Na Wall Street jest jedna zasad, nieważne jak wyglądasz, jaki masz dyplom, ale ile umiesz zarobić;)

Może jak trochę dorośniesz to to zrozumiesz, jak eleganccy Panowie w garniturach przetracą Twoją forsę na kolację i obiadki;)

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

pablo negatywnie do tego podchodzisz, przeciesz takie posty to kontynuowanie tradycji, mozna smialo powiedziec ze rafkapsa kultywuje i podtrzymuje dobre obyczaje forum, w stylu
" mam super system, jestem starym wyjadaczem, sciskam rece prezesom branza taka lub owaka zarobie dla ciebie krocie, ale najpierw przelej mi na konto tyle i tyle "
wnioslbym o pochwale dla niego, (bo nie bal sie ujawnic, i teraz rodzina i znajomi nie dadza mu spokoju, kazdy bedzie chcial mu wcisnac pieniadze do pomnozenia,) , ale ogolne to jak czasowki wiec chyba sie nie da :):)


Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: freakout »

podsumuję ten wątek dwoma słowami - jesteście okrutni :lol: :d

rafkapsa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:23

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: rafkapsa »

Freakout,

Mi to nie przeszkadza. Każdy może mieć swoje zdanie;)) Niech sobie szydzą, nie mają z czego to przynajmniej znajdą sobie jakiś temat zastępczy:))

Robię swoje i nie patrzę na innych. Jeżeli komuś przeszkadza fakt, że jestem lepszy od niego, no cóż:))

Pozdrawiam wszystkich szyderców, miło się patrzy na wasze wpisy! Budzą we mnie pozytywne emocję;))

Kiedyś na takie ,,podchujki" reagowałem, a miałem je nawet wśród najbliższych;)) Mina takich mądralińskich, gdy odnosisz sukces to wartość bezcenna:))

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

No niestety nie mam z kogo szydzić, raczej otaczam się inteligentnymi ludźmi i muszę potem wyszukiwać perełek na forum. Dziki Gibbonie prowadzisz jakieś szkolenia? Chciałbym się nauczyć jak być tak dobry jak Ty i osiągnąć spektakularny sukces. Tak się zastanawiam, bo nazywasz co po niektórych osobników podchujkami a po zdjęciu wnioskuję, że zbyt wysoki to nie jesteś, urosłeś po 17 roku życia? Nie wiem, może gibbony rozwijają się inaczej.

rafkapsa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:23

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: rafkapsa »

Pablo90,

Nie prowadzę żadnych szkoleń. Ile byś mi był wstanie zapłacić za takie szkolenie: 1000 zł , 5000 zł, a może 10 000 zł?:) Trzeba być człowiekiem wielkiej wiary, że ktoś za taką kasę sprzeda wiedzę zdobywaną przez wiele lat.

Myślisz, że ludzie zarabiający na rynku pieniądze mają czas na szkolenie innych?:) Oni zajmują się zarabianiem pieniędzy. Pomyśl logicznie, jakbyś miał skuteczny system to byś marnował czas na szkolenie innych? Mi na to szkoda czasu, mogę wymyślisz tysiące lepszych sposobów spędzenia wolnego czasu:)

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

kim jestes, jestes zwyciezca

http://www.youtube.com/watch?v=tvbyY7oMT2E

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Ale to ile % wyciągasz miesięcznie na foreksach?

ODPOWIEDZ