DM BZWBK - model ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
13%
Poza paroma minusami są ok
1
13%
Przeciętny
2
25%
Mają wiele wad
2
25%
Stanowczo odradzam:
2
25%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

tak z ciekawosci zapytam jak wam idzie wprowadzanie innych instrumentów bo chyba juz mija 2 rok od obietnic poszerzenia ofert


tutaj cos ciekawego ja ksie przyciaga klientow http://forex-nawigator.biz/forum/25-bon ... 24560.html

ALIOR ma tego samego dostawce plynnosci jakos sobie poradzil z dostaczycielem CFD jakim jest GFT broker :) a wy 2 lata sie staracie i nic w waszym interesie jest przyciagac klientow :) to moze z tym bankiem wspolprace zaczniecie lub podobnym jak ALIOR czy macie za przeproszeniem gdzies :) rozszerzenie ofert i przyciągniecie klinetow :D :D :D

Awatar użytkownika
InvestoronlineFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 18 cze 2012, 17:54

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: InvestoronlineFX »

Witam,

Półtora roku temu wprowadziliśmy Forex i przede wszystkim skoncentrowaliśmy się na dopracowaniu jakości tej części usługi. W dużej organizacji trwa to trochę wolniej, ale tu stawia się na wysokie standardy. Dziś możemy pochwalić się znakomitymi spredami zarówno na najbardziej płynnych walutach EUR/USD czy USD/JPY, jak i na naszej rodzimej, w parach USD/PLN, EUR/PLN czy GBP/PLN, CHF/PLN.

Przy wprowadzaniu oferty CFD również jest wiele niuansów, które trzeba na początku dobrze dopracować, tak by finalny odbiór usługi był jak najlepszy. Usługa powoli się buduje. Mamy nadzieję, iż po jej wprowadzeniu Klienci docenią warunki, na których będzie ona oparta.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą

Pozdrawiam
AK
Zespół Forex
Dom Maklerski BZ WBK

Awatar użytkownika
uciekinier
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 400
Rejestracja: 28 maja 2013, 22:16

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: uciekinier »

Jak już tak pracujecie, to popracujcie jeszcze nad przyzwoitymi swapami bo te które są to rozbój w biały dzień :shock:
"Fundamenty tworza trendy a cena porusza sie w techniczny sposob. Jedno drugiego nie wyklucza"
ZielonaMgiełka

upfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 09 lut 2013, 06:54

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: upfx »

Mam pytanie, jak czesto zdarzaja sie u was awarie, przestoje, platforma sie zawiesza. Pytam, gdyz Alior znowu zamarl i nie bedzie dzialal przez jakis czas.

dwnl
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 02 lis 2012, 12:44

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: dwnl »

Ostatnia awaria była pod koniec października (jest nawet mój post z 23 października jak na to narzekałem).
Zdarza się coś raz na kilka miesięcy ale na szczęście na krótko i jest raczej szybko usuwane, chociaż są wyjątki - np przez pewien czas działał MT4 stacjonarny a mobilny nie i nie było żadnego komunikatu ze strony DM BZWBK (mimo, że jak się okazało wiedzieli o tym i nad tym pracowali).

Jak wiadomo każdy chciałby dostępności platformy przez 100% czasu, więc jak często by się przerwy nie zdarzały, to dla nas zawsze będzie za często. Niemniej muszę przyznać, że to nie jest problem jako taki. Wszystkie przerwy i awarie WBK w całym 2013 nie mogły w żaden konkretny sposób zaważyć na wynikach - było co najwyżej kilka dni w roku kiedy unikałem handlu bo się coś sypało i wolałem nie składać zleceń ale to tyle.

NieBedeSpamowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 238
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:33

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: NieBedeSpamowal »

to jest ecn z mt4 ? a są mikroloty? rachunek od 400złotych? jaką stosujecie dzwignie? ile musze wpłacic zeby otworzyc najnizszą pozycje na edku.... czytałem temat ale jest taki chaotyczny - masakra

Awatar użytkownika
InvestoronlineFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 18 cze 2012, 17:54

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: InvestoronlineFX »

- bezpośredni dostęp do cen z rynku międzybankowego
- platforma transakcyjna Meta Trader 4
- minimalny nominał pozycji wynosi 0,1 lota
- brak minimalnej kwoty potrzebnej do otwarcia rachunku
- max dźwignia 1:100
- depozyt potrzebny do otwarcia pozycji o nominale 0,1 lota na EURUSD wynosi 100EUR (~420PLN)
Zespół Forex
Dom Maklerski BZ WBK

NieBedeSpamowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 238
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:33

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: NieBedeSpamowal »

InvestoronlineFX pisze:- bezpośredni dostęp do cen z rynku międzybankowego
- platforma transakcyjna Meta Trader 4
- minimalny nominał pozycji wynosi 0,1 lota
- brak minimalnej kwoty potrzebnej do otwarcia rachunku
- max dźwignia 1:100
- depozyt potrzebny do otwarcia pozycji o nominale 0,1 lota na EURUSD wynosi 100EUR (~420PLN)
myślałęm, ze ecn pod mt4 jest niemozliwy bo tak mnie uczyli na tym forum :P

houk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 13 kwie 2012, 12:33

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: houk »

Witam.
Jak wiadomo od ponad roku w BZWBK rynek zamyka się w piątki o 22 polskiego czasu. Po wprowadzeniu tej zmiany świeczki z ostatniej godziny notowań w piątek czasami były uzupełniane, czasami nie, a czasami zamiast "poprawnych" notowań dodawali tylko poziomą kreskę zamiast normalnej świeczki na H1.
Od wielu tygodni nie ma już ostatniej godziny notowań na wykresach W, D, H4, H1 itd... Mam w związku z tym pytanie do przedstawiciela BZWBK: Czy tak już pozostanie "na zawsze" czy zamierzacie może w przyszłości uzupełniać na bieżąco brakujące dane? Nie wymaga to chyba wiele wysiłku dla takiego brokera a "dziurawe" dane są bardzo uciążliwe we wszelkich analizach. Myślę, że wiele osób ucieszyłoby się z takiego obrotu sprawy.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
InvestoronlineFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 18 cze 2012, 17:54

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: InvestoronlineFX »

Dane nie będą uzupełniane. Rynek w tych godzinach u nas nie działa.
Zespół Forex
Dom Maklerski BZ WBK

ODPOWIEDZ