OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
NieBedeSpamowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 238
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:33

Re: OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą.

Nieprzeczytany post autor: NieBedeSpamowal »

"Hello
Thank you for your email.
As stated yesterday, your withdrawal will be processed today." OK, zobaczymy

Awatar użytkownika
lolek
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 26 lut 2008, 00:12

Re: OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą.

Nieprzeczytany post autor: lolek »

Ciężko się połapać :)
Może wycofali pieniądze na rachunek mt4 żeby zrestartować procedurę przelewu i w końcu Ci zapłacą.
Dzwoniącej pani powiedz że chciałeś sprawdzić jak wygląda proces wypłacania i jak masz u nich zostawić pieniądze jeśli potem nie możesz ich wypłacić.

NieBedeSpamowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 238
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:33

Re: OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą.

Nieprzeczytany post autor: NieBedeSpamowal »

Chyba jest tak jak piszesz, hajsu juz nie mam na koncie w mt4. Poszły, przelew oficjalnie wyszedł. Juz jest spoko, będzie dobrze, luz. Procedury są masakryczne i niejasności z nimi związane po prostu powalają na kolana. Dla mnie - przeciętnego kowalskiego to było naprawdę ciężkie przeżycie. To na pewno w jakims stopniu moja wina ;] ale cała procedura wypłaty jest słabo opisana i raczej Ci nie pomogą jak się sam nie upomnisz ;p No jasne, bezpieczeństwo, broker nadzorowany przez jakies instytucje, duzy depozyt gwarantowany. Ok, moze tak powinno być ale te wszytskie procedury, dla mnie max.

NieBedeSpamowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 238
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:33

Re: OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą.

Nieprzeczytany post autor: NieBedeSpamowal »

Czekam na wypłate która wyszła w piątek ;p a tak poza tym to
Obrazek
Dla mnie to jest masakra :P alez teraz mozna zarobić ;p będzie pewnie długa konsolidacja, piramidować, piramidować ;p
Sprawdzam raz dziennie co się dzieje ;p demo jednak mnie az tak nie inspiruje ;p
NIe jestem mistrzem pipsa ale jak dla mnie obecny poziom to jest max maxów który swiadczyc moze o tym, ze będzie większy LONG ;p
Euro juz się tak wybroniło, ze naprawde mocno stoi na nogach... ciekaw jestem jak długo będzie konsolidacja na obecnym poziomie i kiedy będzie kolejny strzał w góre :P kolejny strzał w góre musi być... euro ma taką pompe w góre, ze szok.
Te strzały w góre bywają tak przepompowane, ze az sztuczne ;p
Na pewno nie mozna stwierdzić, ze rynek jest "przepompowany" i niebawem będą same S na edku ;p widać dobrze co się dzieje... MOCNE L :D Na takich wzrostach najprzyjemniej gra się S (w międzyczasie kiedy rynek musi odreagować ;p)to takie najprzyjemniejsze, najpewniejsze pipsy.

NieBedeSpamowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 238
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:33

Re: OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą.

Nieprzeczytany post autor: NieBedeSpamowal »

Nooo 2 tygodnie juz nie gram... mam juz paranoje tradera :P
1. Tęsknię za obserwowaniem skoków przy danych :D
2. TP/SL mnie podnieca
3. CZEKANIE NA ODPOWIEDNI SETUP - BEZCENNE

NieBedeSpamowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 238
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:33

Re: OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą.

Nieprzeczytany post autor: NieBedeSpamowal »

cos ponad 900 zł mi przyszło na konto ;) pozdro dla tradimo, kofam was 2 dni leciał przelew z zagranicy

Pilar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 09 sty 2012, 10:48

Re: OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą.

Nieprzeczytany post autor: Pilar »

Tylko nie wydaj na głupoty! :D

Awatar użytkownika
lolek
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 26 lut 2008, 00:12

Re: OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą.

Nieprzeczytany post autor: lolek »

Bardzo fajnie.
Będziesz dalej tradował czy to już koniec dziennika ? :wink:

NieBedeSpamowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 238
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:33

Re: OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą.

Nieprzeczytany post autor: NieBedeSpamowal »

Kupiłem rower za 650zł, kozacki na maxa, taki w sumie prezent dla ojca, bo kiedys dał mi 3 koła na spekulacje w alior banku wiec prezent a co ze mną będzie? będę szukał hajsu, teraz pije, nie moge tak jak kiedys przepić miesiąca czy tam pół roku wiec pije dzisiaj i musze trzeźwiec bo mam dziewczyne. Będę szukał hajsu, na pewno kiedys wystratuje z real kontem i dorwe te pipsy. Teraz pije, mam czas do jutra, kupiłem ten rower za 650zł zajebisty na maxa... Mam dom, mam gdzie mieszkać, mam dziewczyne wiec jeszcze odbije się a z analizy rynku na M15 jestem naprawde dobry. Kręci mnie na prawde to. Są rzeczy wazne i wazniejsze. Z pół rok temu ojciec mnie dzwigał z kilometr do domu bo zapiłem się winem własnej produkcji... prezent na miare supermana. Dziennika nie zamkne, za bardzo się w nim dobrze czuje. Będę grał na demo??? No raczej nie ;p Admiral Markets ;D Od nich kiedys wyciągnąłem tyle hajsu... masakra, założe nowe konto i mi znowu oddadzą swój hajs ;p Dobre 1000% jestem w stanie zrobić ;D Musze podusmować tą gre GKFX... przejebany broker, nawet psa bym im nie dał wyprowadzić. W tym samym dzienniku będę coś prowadził, nie chcę go zamykać bo ma fame. Dzisiaj kolega mi powiedział, ze musi oddać całą wypłate z miesiąca za zniszczenie czegos a ustawowo mogą mu zajebać 1/3 wypłaty.... zycie w POLSCE jest kurewskie i smutne. Chory kraj. Smutny w chuj. Ide pić dalej... Nie moge palić bo pewne narządy tego juz nie są w stanie udzwignać ;D bede tylko pił.... od 2009 roku tak sobie gram na rynku forex ;p udało się cos ugrać z tradimo to wypłąciłem ;D Mam stiwerdzoną nerwice, musze się leczyć browarami. Elo, pozdro i nich mnie odbanuja na tym forum bo bramka proxy męczy. NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI ( mają kręcic star warsa by wold disney, jaram sie i tak)

NieBedeSpamowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 238
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:33

Re: OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą.

Nieprzeczytany post autor: NieBedeSpamowal »

MODERATOR ZAMKNIJ DZIENNIK - MISJA WYKONANA- TZREŹWIEJE I ZACZYNAM POZNAWAĆ RZECZYZ :D
https://www.youtube.com/watch?v=X7s509jcVLU

Zablokowany