Stabilny portfel "konika"

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
mandrejk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 928
Rejestracja: 03 mar 2011, 22:16

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: mandrejk »

Witam,
Uważam ,że ten dziennik powinien być przeniesiony do innego działu!
bo to żaden żurnal tylko sterta bzdur, pieprzenia o dupie Maryni, przechwałki i chęć dowartościowania się.

Autor tego wątku nic nie wnosi pożytecznego, przede wszystkim nie pokazuje Swojej gry tylko kilka statement'ów , które
jak dla mnie nic nie wnoszą.

Każdy Kto jest już trochę dłużej na tym forum i myśli logicznie, niech Sam wyciągnie wnioski...
Niezależnie od tego, czy spędzamy nasze życie śmiejąc się, czy płacząc (smucąc się) - to zawsze jest ten sam czas życia...

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

No tak jeden pisze, że na 16 stronie obiecałem, że dam podgląd do konto. Jestem ciekaw gdzie inny, że to same bzdury i chce przeniesienia dziennika. A gdy pytam kto poda swoje dane personalne, aby dopuścić go do pełnego podglądu powiedzmy dwóch kont, które obecnie chodzą nagle wszyscy się wykręcają, że w sumie to nie chcą. Jeśli wam nie opdowiada retoryka tego dziennika, to nie musicie tutaj koniecznie zaglądać. trading na rynku forex to nie tylko waluty ale i przyjemne rzeczy.

Powtarzam nie szkoliłem, nie szkolę i nie będę szkolił. :mrgreen: Nie mam bloga, strony www. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
Nemojimmy
Gaduła
Gaduła
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2013, 20:31

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Nemojimmy »

Ja tam zawsze traktowałem ten journal jako miejsce gdzie była masa jakiś luźnych pogawedęk,a nie miejsce gdzie były jakieś bardzo merytoryczne dyskusje odnośnie rynku.Każdy prowadzi dziennik jak chce,a poza tym taki luźniejszy dziennik zawsze był fajną odskocznią.

Wygląda na to że szykuje nam się kolejna kłotnia na 10 stron z której nic nie wyniknie.Chociaż z drugiej strony Adrian musi się z tym liczyć że jak rzuca bezpodstawne oskarżenia wobec paru osób to trzeba ponieść pewne konsekwencje.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Ramzes pisze:
Adrianoforex pisze:Tyler to nie ten sam level. :D Rrozumiem, że wkurzaja cię wszelkiej maści szkolacy , ci którym się udało. Ale to nie powód :D :mrgreen: by wylewa swoją zolc na forum. Rozumiem że chciałbyś coś za darmo. Nie martw się ją szkoleń nie będę nigdy prowadził. Ale dam podwgląd do swojego rachunku abyś widział że jednak są ludzie którzy z tego żyją. :mrgreen: dla ciebie to obce ale uwierz możliwe
Jeszcze nie dałeś tego podglądu? ja chyba na 16 stronie o tym czytałem...


"chyba" robi ogromną różnicę. Może trochę rzetelności z twojej strony by sie przydało? :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
Ramzes
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 18 maja 2010, 17:24

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Ramzes »

Adrianoforex pisze:No tak jeden pisze, że na 16 stronie obiecałem, że dam podgląd do konto. Jestem ciekaw gdzie inny, że to same bzdury i chce przeniesienia dziennika. A gdy pytam kto poda swoje dane personalne, aby dopuścić go do pełnego podglądu powiedzmy dwóch kont, które obecnie chodzą nagle wszyscy się wykręcają, że w sumie to nie chcą. Jeśli wam nie opdowiada retoryka tego dziennika, to nie musicie tutaj koniecznie zaglądać. trading na rynku forex to nie tylko waluty ale i przyjemne rzeczy.

Powtarzam nie szkoliłem, nie szkolę i nie będę szkolił. :mrgreen: Nie mam bloga, strony www. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak sobie strzeliłem że na 16. Ale czytam już o tym że coś pokażesz od dobrych dziesiątek stron.
Jakie chcesz te dane personalne? i o co chodzi? bo zgubiłem gdzieś wątek po drodze

Pochwały też niczego sobie :D
Ale chyba to nie jest z tego wątku. Ja nic takiego nie wyczytałem tutaj.

Stabilny portfel "konika" #p628741 Ciekawe podejście do tradingu , wkład w rozwój forum Ink. ndz 24-11-2013, 15:35
Stabilny portfel "konika" #p637839 Merytoryczny i wartościowy post Ink. ndz 15-12-2013, 2:12
Ostatnio zmieniony 19 lut 2014, 16:41 przez Ramzes, łącznie zmieniany 3 razy.
Zarabianie na FOREX jest tak samo niebezpieczne jak próba urwania jaj tygrysowi. I najgorsze jest to, że codziennie musisz próbować mu te jaja urwać...

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Nemojimmy pisze:Ja tam zawsze traktowałem ten journal jako miejsce gdzie była masa jakiś luźnych pogawedęk,a nie miejsce gdzie były jakieś bardzo merytoryczne dyskusje odnośnie rynku.Każdy prowadzi dziennik jak chce,a poza tym taki luźniejszy dziennik zawsze był fajną odskocznią.

Wygląda na to że szykuje nam się kolejna kłotnia na 10 stron z której nic nie wyniknie.Chociaż z drugiej strony Adrian musi się z tym liczyć że jak rzuca bezpodstawne oskarżenia wobec paru osób to trzeba ponieść pewne konsekwencje.

Tym razem nie zamierzam wdawać się w kłótnie. Dadzą swoje dane personalne, będą mieli wgląd do konta. Ale oni akurat nie dadzą :lol: :lol: :lol: :lol: A życie to nie tylko forex.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

hhhllllh
Gaduła
Gaduła
Posty: 138
Rejestracja: 06 cze 2013, 12:28

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: hhhllllh »

Ze merytoryka tu nieodpowiada to male piwo do wtedy kiedy stad nie wychodzi a ze wyszla Hahhaha beka ten dziennik.

hhhllllh
Gaduła
Gaduła
Posty: 138
Rejestracja: 06 cze 2013, 12:28

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: hhhllllh »

Adriano a pod baltona krzyczales cincz many i robiles te triki na gebelsach ze zwijka papieru i jenda prawdziwka ?
Poopowiadal bys troche o tamtych czasach.....

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

W wolnej chwili poczytałem PW, wpisy na wątku i jestem po prostu załamany. Jeśli wielu z was nie odpowiada to po co wogóle zaglądacie. Wszystko źle:

- ktoś kto zarabia = ZŁY
- ktoś kto zarabia inaczej niż my = Bardzo ZŁY
- ktoś kto zarabia i nie daje na systemu = Bardzo bardzo ZŁY
- ktoś kto robi szkolenia za kasę = ZŁY do "entej" potęgi
- moderator = bardzo ZŁY


Smutny ten obraz. Ale widocznie takie sa realia "forexowego "półświatka".

Czemu dam podgląd po udostępnieniu swoich danych personalnych. Korzystam z pomysłu Szwajcara. Koniec z anonimowością. :d :d :d Wy możecie mnie sprawdzić, ale ja muszę więdzieć kim jesteście. Wszakże będziecie mieli dostęp do moich kont.

Co do waszych haseł z PW, z journala:

- czy tego chcemy czy nie to moder jest potrzebny i tyle, nie odpowiadają wam warunki i regulamin forum to chyba nikt was nie zmusza do udzielania się na nim, przypuszczam, po słowach Darka, Inka, że moderowanie to żadana przyjemność a dodatkowy obowiązek i "pobór" prywatnego czasu

- nie, nie jestem Mr T, Mr Yogi ani ich przedstawicielem

- Green7 według mnie wcale nie jest przedstawicielem XTB i w kwestiach historycznych ma prawo jak każdy z nas do swoich poglądów w tym zakresie, nie uważam, że "zabrudził" dziennik

- nie prowadziłem, nie prowadzę i nie będę prowadził szkoleń, blogów, stron www

- nie jestem Kimkolwiek, to zupełnie inna osoba

- hhhhhhiii czy jak ci tam czemu nie występujesz pod swoim prawdziwym nickiem? Czegoś się wstydzisz?

- nie mieszkam w żadnym raju podatkowym tylko podłódzkim Zgierzem :mrgreen:

- auta są moje, apartament również i nie mam się czego wstydzić

- podgląd będzie do jednego starego konta z kilkuletnią historią, drugi do konta na którym będę trejdował strategią "łapacz trendów"

- zanim to ruszy nie będę wklejał już żadnych screenów, gdyż to napędza tylko kolejne ataki

- tak, na prawdę handlowałem walutą a potem prowadziłem kantor

czy coś jeszcze was dręczy i niepokoi? Czy dostęp do dwóch kont wam wystarczy? I nie piszcie bzdur o 16 stronie bo to oczywiste kłamstwo

- nazywam się Adrian Zieliński mam 54 lata
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

hhhllllh pisze:Adriano a pod baltona krzyczales cincz many i robiles te triki na gebelsach ze zwijka papieru i jenda prawdziwka ?
Poopowiadal bys troche o tamtych czasach.....


stałem pod PEWEXEM, pod Baltoną to jakieś cienkie bolki z doskoku. Za dużo naoglądałeś się filmu SZTOS. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Zablokowany